DJ Marcin M

Marcin Młodzikowski

DJ Marcin M

Ul. Konopnickiej 50A, Wejherowo

(1)

O nas

Obsługa muzyczna, sceniczna i konferansjerska każdej imprezy: śluby, wesela, jubileusze, urodziny, eventy reklamowe, integracyjne i firmowe.
Kompleksowa organizacja ślubów i wesel - konsulting ślubny. Zapraszam do kontaktu!
Dj Marcin M, w zasadzie Marcin Młodzikowski - swoją przygodę z muzyką rozpocząłem jako kilkulatek ucząc się gry na różnych instrumentach - niestety z marnym skutkiem... Na szczęście o wiele lepiej sprawdzam się w dobieraniu utworów podczas wszelkiego rodzaju imprez :)

Oczywiście dobra muzyka to nie wszystko dlatego oprócz samego grania zachęcam gości do zabawy, przeprowadzam konkursy, biesiaduję i robię wszystko aby impreza była udana!

Od kilku lat zajmuję się także profesjonalnym konsultingiem ślubym oraz organizacją większych eventów. Pomysłów na uświetnienie każej imprezy jest więcej niż miejsca na tekst w tej kolumnie więc najlepiej spotkamy się i przy dobrej kawie ustalimy plan TWOJEJ IMPREZY!

Dj Marcin M ...więcej niż muzyka!

Oferta - DJ Marcin M

Oprawa muzyczna wesela

Wodzirej na Wesele
Moim głównym zadaniem jest zrealizowanie marzeń Młodej Pary o dobrej zabawie podczas wesela. W czasie imprezy troszczę się, aby wszyscy goście – bez wyjątku – dobrze się bawili. Taktownie i z klasą zapraszam gości do tańca oraz zabaw, w których sam biorę czynny udział. Swoim zachowaniem zachęcam gości bardziej nieśmiałych do wzięcia udziału w proponowanych rozrywkach. Pomocne w tym okazują się śmieszne nakrycia głowy czy też inne gadżety, które wprowadzają klimat kolejnych zabaw. Przyjęcia weselne prowadzone przeze mnie obfitują w liczne atrakcje i niespodzianki przez co na długi czas pozostają w pamięci weselników.

Dobrego wodzireja (czyt. mnie :)) cechuje wysoka kultura osobista oraz nienaganna prezencja. Nie robię z siebie błazna a tym bardziej nie ośmieszam gości weselnych. Możecie być pewni, że podczas zabaw prowadzonych przeze mnie Wasi goście nie będą zażenowani ani zniesmaczeni. Posiadam umiejętność dostosowania się do różnych sytuacji – trzymam się z boku jeżeli gości dobrze się bawią i wchodzę na parkiet gdy słabnie ogień zabawy. Kontakt z ludźmi i sprawianie by na twarzy pojawiał się uśmiech sprawia mi nieukrywaną przyjemność. Podczas pracy nie piję alkoholu co gwarantuje pełną dyspozycyjność, aż do oficjalnego zakończenia imprezy

Poprawiny

100 zł

Dj i Wodzirej na Twoje wesele

UWAGA: Większość Waszych wesel realizuję w dwuosobowym składzie; Dj i Wodzirej oraz technik dźwięku i światła – dzięki temu mogę bardziej skupić na Was i Waszych gościach! – Kliknij i dowiedz się więcej.
Moja praca dla Was to tak naprawdę połączenie dwóch zgoła odmiennych zawodów: DJ’a i Wodzireja. Na początek kilka słów o fachu, od którego zacząłem przygodę z weselami:Dj na Wesele
DJ to oczywiście ogromna wiedza muzyczna: znajomość historii muzyki, podstaw z zakresu budowy utworu muzycznego, obsługi sprzętu DJ-skiego to taki kanon, bez którego trudno wykonywać profesjonalnie i z dbałością o detale ten zawód. Podobnie jest z posiadaniem „słuchu muzycznego”, który jest podstawą perfekcyjnego miksowania muzyki. Niezależnie jednak czy utwory łączy się, czy są odtwarzane kolejno po sobie, wiedza z zakresu muzyki pozwala mi na przemyślane tworzenie setów czy bloków muzycznych. Wiedza muzyczna to również znajomość standardów muzyki rozrywkowej pochodzącej z całego świata na przestrzeni ponad 60-ciu ostatnich lat. To także ciągłe poszukiwania nowej muzyki i ponownego odkrywania tej już istniejącej. Tylko w ten sposób jestem w stanie sprostać oczekiwaniom gości w różnym wieku czy coraz częściej pochodzących z różnych kultur i krajów.

Praca za konsoletą nauczyła mnie wnikliwej obserwacji: zachowania gości, ich nastrojów, zaangażowania i emocji. Dostrzegam zmęczenie i zwalniam tempo albo zapraszam na przerwę. Widzę żądzę szalonej zabawy i sięgam po rozpalające zmysły przeboje latino, szybkie rock’n’rolle czy nawet klasyki rocka, które dodatkowo zachęcą do śpiewania czy nucenia. Obserwacja-analiza-strategia-działanie to powtarzający się proces, który prowadzi do sukcesu.

Ważna informacja: często spotykam się z opinią, że DJ tylko realizuje ustalony z Parą Młodą scenariusz łącznie z graniem utworów z listy nowożeńców. W tym wypadku goście nie mogą mieć pretensji do DJ’a o dobrany repertuar a wszystkie przytyki w jego stronę są kierowane właściwie do Pary Młodej. Mam zupełnie inne zdanie na ten temat – możemy ustalić repertuar, możemy ograniczyć go o wybrane gatunki lub skierować na konkretny styl, ale to właśnie ja biorę pełną odpowiedzialność za muzykę i to, co dzieje się na parkiecie.

Opinie - DJ Marcin M

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

G

Grzegorz

Ogień! Ogień! Ogień! I jeszcze raz ogień :) To było najlepsze wesele na jakim byłem. Serio, byłem tylko gościem - w dodatku osobą towarzyszącą - a po prostu muszę dodać opinię Marcinowi. Muzycznie idealnie, pomysłowowość, uśmiech no i do tego wizualna strona wszystkiego co robi. Wszystko dopasowane i dograne do perfekcji. Narzeczonej jeszcze nie mam, ale jak znajdę to mam nadzieję że będę się bawił z Marcinem!!

4 lata temu

Kontakt - DJ Marcin M

DJ Marcin M

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Konopnickiej 50A 84-200 Wejherowo

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: