MIXERSHOW

Piotr Mroczkowski

MIXERSHOW

Klonowa 43/19, Żagań

(1)

Charyzmatyczny dj na wesele działający w województwach: Lubuskie, Dolnośląskie i Wielkopolskie. Jeżeli szukacie Dja, Konferansjera czy Wodzireja na swoją imprezę, wesele lub inne ważne wydarzenie w Waszym życiu to idealnie trafiliście, ponieważ jest to moja największa pasja, która daje mi dużo satysfakcji i spełnienia.

RODZAJ MUZYKI

Disco

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł

Cześć jestem tutaj po to aby pomóc wam w stworzeniu pięknego spektaklu jakim będzie wasze wesele.
Tworzę stałą interakcję z gośćmi uczestnicząc w zabawie i zachęcając ich do prawdziwego szaleństwa. Energią i entuzjazmem zarażam absolutnie wszystkich tak, aby radość gościła na ich twarzach całą noc. Prowadzę przyjęcie z dużą dawką humoru oraz jeszcze większą porcją wyczucia i dobrego smaku!
Zapewniam odpowiednio dobraną muzykę zgodną z Waszymi życzeniami podczas trwania całego wesela (także w czasie przerw, zabaw, czy innych ważnych momentów).
Pomogę stworzyć oryginalny „pierwszy taniec” łącząc kilka różnych fragmentów piosenek bądź go zwolnić/przyśpieszyć. Współpracuje z wokalistką, która śpiewa piosenki polskie jak i również anglojęzyczne co dopełnia piękną oprawę muzyczną.
Zadbam o techniczny aspekt imprezy w postaci sprzętu grającego, nagłaśniającego oraz oświetleniowego belki i pary oraz ruchome głowy. Oświetlając Wasz lokal dbamy o elegancki design, dlatego używam sprzętu z najwyższej półki. Dodatkowo wzbogacamy imprezę wytwornicą baniek oraz wyrzutniami co2.
Wśród zabaw które mogę Wam zaproponować znajdziecie m.in.:

Zabawy taneczne (ymca,taniec belgijski itp.) w trakcie których będziemy się bawić z wykorzystaniem gadżetów
bloki tematyczne, gorące rytmy w tym klimat hawajski , przechodzenie pod liną oraz szalone lata rock n rolla i zabawa z Elvisem
Nauka i prowadzenie tańców synchronicznych,

Poprawiny

700 zł

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

GL

Grzesiek L

Wraz z żoną mieliśmy DJ Mixera na swoich weselnych poprawinach i możemy go serdecznie polecić. Zarówno my jak i nasi goście bawiliśmy się bardzo dobrze, a Pan Piotrek był otwarty na nasze propozycje zabaw na imprezie. Goście bawili się na tyle dobrze, że poprosiliśmy go o wydłużenie czasu usługi:) Bardzo myły, bezkonfliktowy człowiek, który profesjonalnie wykonał swoje zadanie:) POLECAM! Grzesiek

2 lata temu

Kontakt

MIXERSHOW

Klonowa 43/19 68-100 Żagań

38 km od Zielonej Góry

Polecani z kategorii dj na wesele

BigSound Mateusz Koźlak
BigSound Mateusz Koźlak Zielona Góra
(2)
Zobacz profil
BigSound - Mateusz Koźlak
BigSound - Mateusz Koźlak Poznań
Zobacz profil
DJ Mr. Kris
DJ Mr. Kris Nowy Tomyśl
(13)
Zobacz profil
Awiński Show
Awiński Show Zielona Góra
(17)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: