MTM Art Dj / Wodzirej

Marek Lisiecki

MTM Art Dj / Wodzirej

(6)
Pokaż telefon

Oferujemy pełną obsługę Państwa Wesela, od Przywitania Państwa Młodych i gości na sali poprzez pierwszy taniec, toasty, oczepiny i podziękowania Rodzicom + ciężki dym na pierwszy taniec a nawet pirotechnikę sceniczną.

A wszystko to dzięki temu, że mamy możliwość pracy w duecie. Nasz doświadczony wodzirej porwie Państwa gości do zabawy a muzyka jest dobierana odpowiednio do przeprowadzanych zabaw czy wyczekiwanego momentu (zgodnie z preferencjami Młodych i ich gości). - Jak najbardziej jesteśmy otwarci na Państwa propozycje co do muzyki oraz przebiegu uroczystości.

Posiadamy bardzo duży wachlarz zabaw, które przeprowadzane są ze smakiem i dobierane do wieku uczestników a dzięki doświadczeniu naszego wodzireja nie tracą na efekcie szalonej zabawy.

Działamy na terenie całego kraju. Nie boimy się wyzwań. Realizujemy zlecenia dla innych nie do zrealizowania a wszystko to w przystępnych cenach.

1700 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

1700 zł - 3000 zł

Oferujemy pełną obsługę Państwa Wesela, od Przywitania Państwa Młodych i gości na sali poprzez pierwszy taniec, toasty, oczepiny i podziękowania Rodzicom + ciężki dym na pierwszy taniec.

A wszystko to dzięki temu, że mamy możliwość pracy w duecie. Nasz doświadczony wodzirej porwie Państwa gości do zabawy a muzyka jest dobierana odpowiednio do przeprowadzanych zabaw czy wyczekiwanego momentu (zgodnie z preferencjami Młodych i ich gości). - Jak najbardziej jesteśmy otwarci na Państwa propozycje co do muzyki oraz przebiegu uroczystości.

Posiadamy bardzo duży wachlarz zabaw, które przeprowadzane są ze smakiem i dobierane do wieku uczestników a dzięki doświadczeniu naszego wodzireja nie tracą na efekcie szalonej zabawy.

Potrafimy zachęcić do tańca nawet najbardziej opornych gości poprzez wyciąganie ich na parkiet wykorzystując zabawy grupowe.

Dysponujemy sprzętem nagłaśniającym dużej mocy oraz nowoczesnym oświetleniem typu LED, lasery, stroboskopy, głowy itp... (które dobierane jest indywidualnie do ilości gości oraz wielkości sali). Posiadamy także wytwornice baniek oraz dymu lekkiego, które w połączeniu z nowoczesnym oświetleniem pozwolą upiększyć Państwa uroczystość wspaniałymi efektami wizualnymi.

W naszej ofercie posiadamy także wytwornice dymu ciężkiego (używana najczęściej do pierwszego tańca tak zwany taniec w chmurach jak w tańcu z gwiazdami), usługi animatora dla dzieci podczas Przyjęcia Weselnego, dekoracji balonami z helem, balonami LED oraz balonowych bram weselnych

Nie realizujemy utartych programów - nasze imprezy są niepowtarzalne a wszyscy goście bawią się z nami jak na własnym weselu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz realizujemy życzenia zamawiających dobierając muzykę i zabawy według ich upodobań czy wieku uczestników uroczystości.

Działamy na terenie całego kraju. Nie boimy się wyzwań. Realizujemy zlecenia dla innych nie do zrealizowania a wszystko to w przystępnych cenach.

Poprawiny

900 zł - 1200 zł

Cena zawiera prowadzenie Poprawin Weselnych 8h (oczywiście w razie konieczności możemy grać i bawić gości dłużej).

W podanej kwocie mieszczą się już koszty dojazdu, nagłośnienia, oświetlenia, wytwornica baniek i dymu lekkiego oraz obsługa konferansjersko - muzyczna (Dj/Wodzirej w jednej osobie).

Ostateczna wysokość ceny zależna jest od tego czy gramy na Uroczystości Weselnej oraz od odległości.
Działamy na terenie całego kraju.

Opinie

5.0

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

PM

Paweł M

Dziękujemy raz jeszcze za świetną oprawę muzyczną Naszego małego, ale jakże hucznego wesela! Pomimo małej liczby gości to co zrobił dla Nas Pan Andrzej jest po prostu niesamowite! :D Od pierwszego spotkania jeszcze przed ślubem wywarł na Nas bardzo pozytywne wrażenie, a propozycje organizacji wesela wydawały się być ciekawe i się nie pomyliliśmy. Goście po weselu byli po prostu zachwyceni tak samo jak i my! Następnego dnia goście z uśmiechem na twarzy donosili Nam o zakwasach jakie towarzyszą im po tańcach i zabawach, a bóle w nogach u Pana Młodego znacznie przerosły te, które towarzyszyły po tegorocznym Sunrise! :D Wierzymy, że z Panem Andrzejem spotkamy się jeszcze nie raz przy okazji organizacji kolejnych imprez jak i u Naszych znajomych, którzy zaraz po weselu dopytywali się o kontakt do MTM Art! :D Jeszcze raz wielkie dzięki dla MTM Art! Możemy Wam zagwarantować, że będziemy polecać tą firmę dalej! :) P.S. Dzięki Andrzej :D

1 miesiąc temu

EP

Ewelina P

Naprawdę świetny DJ. Pan Marek jest właściwą osobą, na właściwym miejscu. Polecamy wszystkim.

11 miesięcy temu

M

Magda

Polecam

1 rok temu

L

Lucyna

Firma godna polecenia na każdą okoliczność. Pan Marek jest przesympatyczną osobą o wesołym i pogodnym podejściu do życia. Pan jest otwarty, nie robi żadnych problemów, zagra każdą muzykę jaką tylko chcecie. Jednym słowem wszystko było idealne. Zdecydowanie polecam wszystkim. Jeszcze raz dziękuję oraz serdecznie pozdrawiam. PS. czekamy na zdjęcia ;)

1 rok temu

JI

Joanna I

Firma działa naprawdę profesjonalnie i ma nienaganne podejście do klienta. Dziękujemy panu Markowi za poprowadzenie naszej zabawy weselnej. Od początku zdaliśmy się na jego wyczucie i zaprezentował znakomity repertuar muzyczny, dobrany idealnie dla młodszych i starszych weselników. Na nawet ci, co zwykle się mało bawią, na naszym weselu tańczyli i brali udział w zabawach. DJ posiada bardzo dobry sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Ciężki dym, lekki dym i bańki dodatkowo potęgują efekty. W trakcie zabawy mnóstwo oryginalnych i ciekawych zabaw również udziałem najmłodszych. Cała impreza weselna wzorowo poprowadzona. Przebieg zabawy na każdym etapie wcześniej dokładnie omówiony, w każdym momencie doskonały kontakt i wszystko pod pełną kontrolą. Goście i my jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzięki sympatycznemu i zawsze uśmiechniętemu panu Markowi będziemy nasze wesele zawsze miło wspominać. Dziękujemy i zdecydowanie wszystkim polecamy !

1 rok temu

MS

Marta S

Super impreza. Muzyka bajka dopasowana do wszystkich gości. Zabawy też pierwszego sortu. No i trzeba też pochwalić za efekty specjalne - ten dym na pierwszym tańcu wyglądał jak z bajki. Polecam wszystkim.

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej w swojej pracy lubimy to, że możemy robić to co lubimy i to co sprawia nam przyjemność a dodatkowo co zlecenie możemy się rozwijać ucząc się nowych rzeczy.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Tak po prawdzie zaczęła się dosyć przypadkowo. Kolega zaczynał w tej branży i pewnego dnia potrzebował pomocy a, że zawsze byłem duszą towarzystwa (i nie wiem dlaczego zawsze mówiono mi, że dużo rozmawiam) kolega stwierdził, że się nadam... no i się udało a mi się to spodobało. Tak o to byłem po swoim chrzcie Weselnym i postanowiłem, że to jest coś dla mnie :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Współpracujemy z Młodymi już od bardzo dawna (tego nawet najstarsi górale nie pamiętają) :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy na solidnym sprzęcie - nagłośnienie 2x1600W + Subbas 800W. Oświetlenie w większości LED - głowy, pary, flower i do tego lasery i inne. Dodatkowo posiadamy profesjonalną i wydajną wytwornicę dymu ciężkiego na pierwszy taniec (jak w tańcu z gwiazdami), wytwornicę baniek i dymu lekkiego oraz rzutnik multimedialny z ekranem. Nie będziemy tutaj wspominać o różnych dodatkach typu kapelusze itp...

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Każdy moment Wesela jest naszym ulubionym ale w szczególności chwytają za serce podziękowania - niby taka prosta czynność a każde wykonanie młodych jest inne, każde ma swoją głębię i inny swój własny intymny wydźwięk.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Staramy się nie ograniczać Młodych czasowo, gramy tak długo jak oni tego chcą w ofercie mają zawsze minimum 12h ale nic nie stoi na przeszkodzie by bawić ich dłużej.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie nasi Młodzi mają już prawie wszystko: - profesjonalne oświetlenie, - profesjonalne nagłośnienie, - wytwornica dymu lekkiego, - wytwornica baniek mydlanych, - gadgety do zabaw i animacji, - no i oczywiście obsługę dj/wodzirej

Jaki jest Twój styl?

Nasz styl jest dosyć nieprzewidywalny, i to chyba właśnie to klienci cenią u nas najbardziej. Nie realizujemy utartych schematów, nie powielamy jednego gotowego scenariusza. Każda Uroczystość jest dla nas inna i niepowtarzalna do której trzeba dopiero dobrać STYL a nie na odwrót.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wspólną cechą wszystkich moich klientów jest to, że pragną oni aby ich Uroczystość była jedyna, niepowtarzalna, wyjątkowa i pozostawała w pamięci ich gości. A my im to wszystko zapewniamy.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy Ślub jest wyjątkowy, każdy jest inny, niepowtarzalny i cudowny. A naszym skrytym marzeniem jest zagrać i poprowadzić Wesele w kopalni soli we Wieliczce.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej współpracuje nam się z parami które dają nam wolną rękę i ufają naszemu doświadczeniu.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstsze pytania Młodych to odnośnie muzyki. Nasza odpowiedź jest banalnie prosta - na Weselu gramy muzykę do tańczenia, taką aby wszyscy goście byli usatysfakcjonowani i rano schodzili z parkietu ze łzami w oczach, że to już koniec a z drugiej strony z radością, że w końcu odpoczną ich nogi :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Klienci powinni wiedzieć, że jesteśmy profesjonalistami w swojej branży i wiemy co robimy, a przede wszystkim to wszystko to co robimy to robimy dla NICH aby ich Uroczystość była niezapomniana.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy jest to aby była to profesjonalna firma, która może zagwarantować najwyższą jakość usług oraz dać gwarancję wykonania usługi za pół roku, za rok czy za dwa lata.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Naszą najmocniejszą stroną jest to, że potrafimy wybrnąć z każdej sytuacji która może się wydarzyć podczas Uroczystości a nawet z takiej która nie powinna się nigdy przydarzyć. Z nami Młodzi są pewni, że nic nie popsuje im tej najważniejszej nocy.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ponieważ to dzięki nam ich Wesele czy inna Uroczystość będzie wyjątkowa - dzięki naszej wiedzy, trochę sprzętowi :) sprawimy aby ta noc była jedną z piękniejszych jakie dane im było przeżyć a goście oniemieją z zachwytu zaś rano będą nas przeklinać ale tylko przez ból nóg po przetańczonej całej nocy :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta różni się od pozostałych głównie tym, że w swojej ofercie posiadamy bogaty pakiet dodatków który pozwala urozmaicić standardowe Wesele.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

W ostatnim sezonie najlepiej w pamięci zapadł mi oczywiście sławny SŁAWOMIR, SŁAWOMIR, SŁAWOMIR - Miłość w Zakopanem

Wolne terminy

Kontakt

MTM Art Dj / Wodzirej

website facebook youtube

89-530 Śliwice

26 km od Tucholi

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Tuchola: