Paweł Korduła - wodzirej z klasą

Paweł Korduła

Paweł Korduła - wodzirej z klasą

Błękitna, 21F, Rybnik

(57)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Prowadzenie imprez, a zwłaszcza uroczystości weselnych to moja pasja. Wszystko zaczęło się od pracy w pracowni ekspresji muzycznej w Warsztatach Terapii Zajęciowej. Ktoś z rodziców niepełnosprawnych dzieci poprosił mnie o poprowadzenie swoich 50 urodzin... Potem było kolejne zlecenie i kolejne, pierwsze wesele i następne... Od 2010 roku robię wszystko, co w mojej mocy, by uświetniać uroczystości weselne... Uwielbiam spotykać się z młodymi, zakochanymi ludźmi i pomagać im w przygotowaniu tego ważnego dnia! Oczywiście posiadam wszystko, co pozwala mi to realizować od strony techniczno - wizualnej... Jest także gitara, o której wspomina wielu gości w swoich opiniach... często słyszę, że dobrze jest gdy DJ to także muzyk... ;-)
Doświadczenie, dobra prezencja, elastyczność, profesjonalizm, wzorowa komunikacja i... gitara to moje atuty!

PRZEDZIAŁ CENOWY

3200 zł - 3800 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2023 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2021 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2018

Oferta - Paweł Korduła

Oprawa muzyczna wesela

3200 zł - 3800 zł

Prowadzę wesele na 100% swoich możliwości, wszystkie szczegóły omawiam bezpośrednio z Parą Młodą. Ma być tak, jak Młoda Para sobie życzy i wymarzy... Wyjątkiem jest "ciężki dym", który jest za dopłatą...

Poprawiny

1200 zł - 1500 zł

Opinie - Paweł Korduła

5

57 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

avatar

Romana D

Serdecznie polecamy z mężem Pana Pawła! Fantastyczna oprawa muzyczna, wszystkim gościom się mega podobało. Pan Paweł również angażował gości do śpiewania. Nigdy nie zapomnę tych wszystkich integracyjnych tańców, zabaw, a szczególnie biegania po chuście klanzy w sukni ślubnej! Na pewno przy następnej imprezie będzie ten sam wybór!

6 miesięcy temu

AS

Anna S

Mieliśmy z mężem przyjemność współpracować z Panem Pawłem w trakcie naszego wesela - wybór tego DJa był jedną z najlepszych decyzji, jakie podjęliśmy organizując ślub. Pan Paweł nie tylko zadbał o to, by parkiet cały czas był pełny w trakcie przyjęcia weselnego, ale również o oprawę muzyczną ceremonii ślubu cywilnego w plenerze. Ponieważ nasz ślub odbiegał nieco od tradycyjnego wesela, korzystaliśmy z rad Pana Pawła i polegaliśmy na Jego doświadczeniu. Nasze zmiany wprowadził tak subtelnie i profesjonalnie, że spotkały się z ogromną aprobatą Gości i Rodziny. Goście w trakcie imprezy zapełnili parkiet po same brzegi, a to dla Pary Młodej uczucie, które ciężko jest opisać słowami. Blok, w którym Pan Paweł chwycił za gitarę i zaprosił Gości do wspólnego śpiewu wzbudził radość, śmiech, ale też wzruszenie. Do wszystkich, którzy szukają DJa, chcielibyśmy skierować te słowa - Pan Paweł jest nie tylko uzdolnionym muzycznie profesjonalistą z fachowym (a przy tym oryginalnym) wyposażeniem i nagłośnieniem. Jest też dobrym, empatycznym, pomocnym i życzliwym człowiekiem, niezmąconym chęcią zarobku, a to właśnie są cechy niezmiernie ważne dla Młodej Pary w tak ważnym i wyjątkowym dniu. Kiedy ma się obok człowieka, na którym można polegać w tak ważnych kwestiach - wszystko staje się łatwiejsze i piękne, a to, co generowało stres i lęk - szybko znika. Pan Paweł służył nam radą, wsparciem, dobrym słowem i niesamowicie dobraną do Gości muzyką. Za to, jak poprowadził nasze wesele i jakie wspomnienia zostawił w naszych głowach i sercach - jesteśmy mu dozgonnie wdzięczni!

10 miesięcy temu

PS

Paulina S

Wybraliśmy Pawła na swoje wesele po tym jak do rana bawiliśmy się na weselu znajomych, gdzie był DJem i wodzirejem. Oni też wybrali Go po tym jak grał na innym weselu, na którym byli. To chyba najlepsza reklama :) parkiet był cały czas pełny, aż poszło mało wódki, bo szkoda było gościom z niego schodzić 😃 świetna forma podziękowań dla rodziców i świadków- udało się zaangażować w to wszystkich gości i dzięki temu była to dodatkowa zabawna atrakcja dla wszystkich. Paweł, bardzo Ci dziękujemy! Bardzo polecamy, gwarancja udanego wesela ♥️

1 rok temu

AG

Anna G

Pan Paweł naprawdę wykonał kawał dobrej roboty. Wszyscy goście się super bawili a parkiet cały czas był pełny!!

1 rok temu

AK

Anna K

Pana Pawła jako DJa polecił mi jeden w właścicieli domów przyjęć twierdząc, że przy jego muzyce goście bawią się do białego rana. Powołując się na tą opinię, pierwszy raz podjęłam współpracę trzy lata temu, na imprezie rodzinnej, na której to sprawdził się idealnie. Podczas kolejnych imprez nie miałam już wątpliwości kogo wybrać. Moje wesele, udało się znakomicie, co w dużej mierze jest zasługą właśnie pana Pawła. Gorąco polecam!

1 rok temu

DS

Dawid S

Polecamy z całego serca! Profesjonalne prowadzenie wesela od początku do końca, nie musieliśmy się o nic martwić. Dużo zabawy, ruchu i śmiechu. Goście mówili nam, że na takim super weselu jeszcze nie byli.

1 rok temu

AF

Alina F

Dziękujemy bardzo za poprowadzenie naszego przyjęcia weselnego. Świetnie się bawiliśmy, goście nie schodzili z parkietu. Zabawa na wysokim poziomie, pełny profesjonalizm, elegancja, kultura i szyk.

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

10 lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Każde wesele prowadzę na 100 % możliwości. Nie ma podstawowej oferty...

Wolne terminy

Kontakt - Paweł Korduła

Paweł Korduła - wodzirej z klasą

facebook vimeo instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 6422736695

Błękitna, 21F 44-251 Rybnik

46 km od Bielsko-Białej

44 km od Bytomia

95 km od Częstochowy

30 km od Gliwic

43 km od Katowic

Poniedziałek

09:00 -22:00

Wtorek

09:00 -22:00

Środa

09:00 -22:00

Czwartek

09:00 -22:00

Piątek

09:00 -22:00

Sobota

09:00 -22:00

Niedziela

09:00 -22:00

Zawsze odpisuję na wiadomości SMS i email. Jeżeli nie odbiorę telefonu, na pewno oddzwonię...?

Paweł Korduła poleca

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: