U-dance zespół weselny

Dominik Mikusek

U-dance zespół weselny

Laudańska 5/2, Warszawa

(43)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

(wolne terminy na przyszły rok)

"U-Dance", Zespół na wesela, przyjęcia, urodziny, oraz imprezy okolicznościowe w całej Polsce (najczęściej woj. mazowieckie, lubelskie oraz łódzkie). Gramy na żywo, mamy główny wokal męski oraz piękny głos kobiecy! Prowadzimy zabawy dla Gości oraz biesiadę przy stołach. Nasze filmy na internecie za stołami, mają miliony odsłonięć!
Jeśli szukacie zespołu na swoje wesele, lub robicie przyjęcie do 50 osób, i chcecie aby Wasz Zespół potrafił zabawić Gości, zaśpiewać każdy rodzaj muzyki, żeby zagrał dla młodszych i dla starszych Gości, to jesteśmy właśnie MY!
-Zespół "U-DANCE"! (Siedziba Firmy znajduje się w Markach pod Warszawą).

Zespół z dużym doświadczeniem dopasowywania piosenek "pod Gości". Możemy również na specjalne życzenie przyjechać i zagrać "marsza pod domem" panny młodej. Bawimy Gości biesiadą przy stołach na dodatkowym nagłośnieniu. Prowadzimy zabawy weselne w taki sposób aby wszyscy byli zadowoleni i nie znudzeni konkursami. Zabawy oraz zwyczaje panujące w Rodzinie, ustalamy wcześniej z Parą Młodą. Jesteście zainteresowani? - zapytajcie o termin!
Manager 600 338 641

Filmik z biesiadą przy stole na weselu

https://youtu.be/9_2i8JPzFIg

PRZEDZIAŁ CENOWY

5000 zł - 8000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2021

Oferta - U-dance

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 5700 zł

OFERTA WESELNA ZESPOŁU MUZYCZNEGO U-DANCE!!!

1. Przed weselem, rozmawiamy z Parą Młodą na temat Gości Weselnych o:
- tradycjach oraz rytuałach rodzinnych w trakcie wesela, po to by przygotować się do nich.
- preferowanej przez Gości muzyce (przy czym najchętniej się bawią w rodzinnych stronach),
- zabawach oczepinowych, wspólnie wybierając konkursy które będą akceptowane przez gości,
- przyśpiewkach weselnych m. in. „za stołami” które faworyzują wśród Gości Weselnych w rodzinie,
- dedykacjach dla Gości w trakcie wesela (Młodzi mogą wybrać piosenki, które chcą żebyśmy zadedykowali wybranym „stronom rodzinnym” bądź Gościom indywidualnym),
- piosenkach, których nie chcą żebyśmy grali w trakcie wesela (np. nie lubią lub nie chcą takowych),
- nagrodach dawanych w trakcie oczepin (mamy nasze ciekawe i śmieszne propozycje nagród),

2. W ofercie zapewniamy:
- możliwość zapoznania się z się z repertuarem przygotowanym pod wesele po rozmowie na temat Gości,
- możliwość zagrania podczas tzw. „wyjścia z domu” oraz przy Błogosławieństwie,
- przywitanie Gości oraz Państwa Młodych Marszem Powitalnym przed salą weselną,
- biesiadę, czyli śpiewy „za stołami”,
- prowadzenie oczepin,
- muzykę do tortu weselnego i podziękowania dla rodziców (godziny ustalone przed lub w trakcie wesela),
- muzykę puszczaną ciszej w trakcie przerw,
- bloki muzyczne nie krótsze niż 50minut. Skrócenie lub przerwanie bloku muzycznego, spowodowane może być wydawaniem gorącego posiłku, zabawami bądź przerwą techniczną,
- wszystkie zmiany w ustaleniach podejmujemy tylko i wyłącznie z Młodymi lub z osobami odpowiedzialnymi za te ustalenia,


Zespół U-Dance zapewnia ze swojej strony również pełną kulturę osobistą, elegancki wygląd, oraz kulturalną rozmowę z Gośćmi jak również z Właścicielami lokalu i Gospodarzami.

3. Informacje dotyczące podpisywanej umowy:
- kwota ustalona na umowie w przypadku wesela jednodniowego jest umowną kwotą wykonania usługi do godziny czwartej nad ranem. Przedłużenie czasu jest płatne za kwotę ustaloną w umowie.
- kwota ustalona na umowie w przypadku wesela dwudniowego jest umowną kwotą do godziny trzeciej nad ranem. Drugi dzień poprawin wynosi czasowo 5 godzin od godziny ustalonej wcześniej z Zleceniodawcą a przedłużenie czasu jest płatne za kwotę ustaloną w umowie.
- granie na instrumentach w trakcie tzw. „wyjścia z domu Panny Młodej”, jest wliczone w cenę ustaloną na umowie w przypadku odległości domu od sali weselnej nie dalej niż 20 kilometrów. Czas umowny grania pod domem Panny Młodej wynosi ok. 20 minut. W przypadku dalszej odległości, cena dojazdu będzie ustalana indywidualnie. W przypadku deszczu, mrozu, śniegu lub problemów technicznych lub czasowych, Zespół ma prawo odmówić grania pod domem Panny Młodej.
- w przypadku braku możliwości organizacji wesel ze względu na stan epidemiologiczny w danym terminie, zaliczka podlega zwrotowi Zleceniodawcy.

Poprawiny

1000 zł - 3000 zł

Opinie - U-dance

5

43 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

KB

Katarzyna B

Na nasze wesele wybraliśmy zespół U-Dance. Gra w naszej rodzinie od lat, są niezastąpieni! Świetni i godni polecenia. Wszyscy goście zadowoleni, nie schodzili z parkietu. Grają rewelacyjnie, zabawy i tańce do samego rana, a przyśpiewki weselne jeszcze bardziej zachęcały do zabawy, jest to świetny element integracyjny i zaangażuje wszystkich gości. Mam nadzieję, że jeszcze nie jeden raz będziemy się wspólnie bawić. Polecam każdemu zespół U-Dance

2 tygodnie temu

KB

Katarzyna B

Na nasze wesele wybraliśmy zespół U-Dance. Gra w naszej rodzinie od lat, są niezastąpieni! Świetni i godni polecenia. Wszyscy goście zadowoleni, nie schodzili z parkietu. Grają rewelacyjnie, zabawy i tańce do samego rana, a przyśpiewki weselne jeszcze bardziej zachęcały do zabawy, jest to świetny element integracyjny i zaangażuje wszystkich gości. Mam nadzieję, że jeszcze nie jeden raz będziemy się wspólnie bawić. Polecam każdemu zespół U-Dance

2 tygodnie temu

KS

Karolina S

Mieliśmy przyjemność współpracy z zespołem U-Dance na naszym weselu. Najlepszą rekomendacją jest chyba ocena naszych gości, którym bardzo podobały się: atmosfera, muzyka, zabawy i biesiady przy stole. Polecamy z czystym sumieniem :)

7 miesięcy temu

MM

Magdalena M

Zespół poprowadził nasze wesele i poprawiny. Tak jak oni gości rozkręcili i jak się świetnie wszyscy bawili nie da się tego opisać w jednym zdaniu.🙃🤗 Tańce,💃🕴 przyśpiewki przy stołach i ognisku 🔥coś niesamowitego.🙂🤗 Mimo, że nie byliśmy wcześniej nawet na jednym weselu na którym grali i na prawdę wzięliśmy ich z "internetu", był to nasz strzał w dziesiątkę.🙂😀🤗 Lepszego zespołu NIE ZNAJDZIECIE!!! 🙂🙃🤗🔥🕺💃

1 rok temu

MK

Magdalena K

Bardzo dziękujemy zespołowi U-Dance za super zabawę i pełen profesjonalizm. Wesele świetnie poprowadzone, a goście weselni oczarowani. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego zespołu! Cudowna energia i świetny klimat, biesiada między stołami, piękny wokal wokalistki, urozmaicony repertuar, moglibyśmy wymieniać tak bez końca... Ten zespół to gwarancja udanego wesela! Mamy nadzieję, że jeszcze będzie okazja się razem pobawić. Pozdrawiamy i oczywiście z całego serca polecamy! Czajasy :-)

1 rok temu

JD

Jola D

Z gorącym sercem polecam zespół. Za stołami zabawią, biesiadę zaśpiewają. Duży repertuar utworów. Zabawy wesołe. Atmosfera miła, sympatyczna, rodzinna.

1 rok temu

SC

Sylwia C

Najlepszy zespół weselny w okolicy, polecamy na 1000%😊😁

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Ponad dziesięć lat

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jesteśmy Zespołem, z którego zawsze Goście i Młodzi są zadowoleni 🙂

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Granie dla Gości z Francji. Biesiada była po polsku w sumie, bo Młodzi sobie tak życzyli, ale prowadzenie wesela i repertuar, zagraniczny.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy gramy różnorodne piosenki, -tak gramy 🙂

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Prowadzenie uroczystości weselnej od początku do końca. Możliwość zagrania marsza pod domem panny młodej. Robimy na życzenie zabawy m. in. krasnoludek wychodzi super jako zabawa integracyjna. Robimy oczepiny i biesiadę przy stołach. Fotolustro, Fotografia weselna.

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

Nawet dzień przed weselem, jak jest taka sytuacja. Kiedyś już tak mieliśmy że ktoś zawiódł i trzeba było grać za dwa dni 🙂

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Tak, oczywiście

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Prąd dobrej jakości 🙂

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

oczywiście

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

przeważnie do 4 ale jest możliwość przedłużenia

Wolne terminy

Kontakt - U-dance

U-dance zespół weselny

facebook youtube

Laudańska 5/2 05-270 Warszawa

94 km od Radomia

85 km od Siedlc

151 km od Lublina

119 km od Łodzi

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: