Vinyl DJ Serwis

Anna Suchecka, Jarosław Suchecki

Vinyl DJ Serwis

(3)

O nas

Kompleksowe prowadzenie wszelkiego rodzaju imprez, począwszy od wesel, poprawin, 18-stek, przez imprezy integracyjne, służbowe, bale, studniówki, aż do kameralnych uroczystości rodzinnych jak również imprezy plenerowe i koncerty.

Oferta - Vinyl DJ Serwis

Oprawa muzyczna wesela

2000 zł - 2500 zł

Poprawiny

600 zł

Opinie - Vinyl DJ Serwis

5

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

WZ

Wojtek Z

Nasze wesele było zaplanowane i realizowane na szybko. Równie szybko i spontanicznie zmieniliśmy pierwotnie zaklepanego DJa na Jarka i Anię. Pomimo wątpliwości ze strony rodziny, wiedzieliśmy, że dobrze wybraliśmy. Kontakt na odległość był wzorowy – na maile i wiadomości na FB odpowiedzi pojawiały się od razu. Ustaliliśmy wstępny plan imprezy, rodzaje muzyki i utwory jakie mają lecieć – słowem wszystko. Od momentu dojechania na miejsce Jarek i Ania wszystkim się zaopiekowali, przejmując stery i dbając o dobrą zabawę dla gości. Sprawnie i na bieżąco były ustalane (z nami i ze świadkami) szczegóły przebiegu imprezy w trakcie jej trwania. Jarek i Ania równie dobrze konsultowali harmonogram imprezy z obsługą i kuchnią, dzięki czemu wszystko chodziło jak w zegarku. Naprawdę jesteśmy im wdzięczni za przyjęcie weselne jakie nam urządzili. Podobno DJ i jedzenie to 2 najważniejsze sprawy na weselu. W tym wypadku się zgadzam, bo wszyscy goście mają co wspominać.

5 lat temu

MB

Monika B

Na wstępie napiszę że Jarek i Ania są świetnymi, przemiłymi osobami. Zespół dysponuje świetnym sprzętem audio, dzięki czemu muzyka nie męczyła gości. Repertuar muzyczny idealnie dobrany. Piękne efekty świetlne, Jarek i Ania posiadają sprzęt do tzw. Zdobienia światłem – naprawdę dodało to dużo uroku naszej sali. Jesteśmy zachwyceni współpracą z nimi. Wszyscy nasi goście jednogłośnie stwierdzili, że nie byli na lepszym weselu – głównie za sprawą Jarka, który genialnie prowadził cała imprezę. Bloki taneczne były przerywane krótkimi zabawami które angażowały wszystkich gości wprowadzając ich w coraz bardziej imprezowy nastrój. Podczas całej imprezy ciągle się coś działo i nikt się nie nudził. Pierwsi goście zaczęli wychodzić z wesele dopiero po godzinie 4:00. Warto dodać, że Jarek świetnie śpiewa i gra na gitarze – biesiada przy stołach to po prostu rewelacja! Z czystym sumieniem możemy go polecić, my podczas następnej większej imprezy zgłosimy się do nich! Jeśli wesele to tylko z VINYL DJ SERWIS. Nasza ocena: 6 gwiazdek na 5 możliwych :) Monika i Bartek

6 lat temu

MC

Magdalena C

BARDZO POLECAM

6 lat temu

Kontakt - Vinyl DJ Serwis

Vinyl DJ Serwis

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Olsztyn

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie:

Zobacz Dj-ów w pobliżu: