• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2020 i 2021!
Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2020 i 2021! Kraków
(18)
Zobacz profil
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Dron
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Dron Kraków
(15)
Zobacz profil
Catch The Moment - Atrakcje weselne
Catch The Moment - Atrakcje weselne Kraków
(15)
Zobacz profil
KreatorzyFotografii Gdańsk
(16)
Zobacz profil
Fotografia ślubna dszymczak.pl

Dawid Szymczak

Fotografia ślubna dszymczak.pl

(6)

Cześć, nazywam się Dawid Szymczak!
Od ponad 10 lat zajmuję się fotografią. Jest to moje hobby i sposób na spędzanie wolnego czasu. Kilka lat temu rozpocząłem przygodę z fotografowaniem ślubów i uroczystości rodzinnych, sprawia mi to wiele radości i satysfakcji. Z każdym kolejnym zleceniem odkrywam coś nowego i zwiększam swoje doświadczenie.

Oferuję usługę wykonania zdjęć ślubnych zaczynając od przygotowań, błogosławieństwa, ceremoni ślubnej, wesela i kończąc na zdjęciach plenerowych wykonanych w dniu ślubu lub innym dogodnym terminie oraz miejscu.

Wykonane zdjęcia otrzymujecie na nośniku USB (ok 300-500 zdjęć) w eleganckim drewnianym opakowaniu wraz z kompletem 20 odbitek. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zwiększenia liczy odbitek oraz przygotowanie pięknego fotoalbumu.

Od dłuższego już czasu współpracuję z dwójką przyjaciół - operatorów filmowych (mmhoryzont), dlatego jako owoc tej współpracy mogę zaoferować atrakcyjną ofertę ślubną na reportaż foto + wideo. Po szczegóły zapraszam do kontaktu.

Po zapoznaniu się z ofertą zapraszam do kontaktu i spotkania, podczas którego omówimy szczegóły i zaprezentujemy nasze przykładowe realizacje, w tym fotoalbum, odbitki, przykładowe filmy itp.

1700 zł - 2500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sesja narzeczeńska

400 zł - 600 zł

Reportaż ślubny

1800 zł - 3000 zł

Pełen reportaż ślubny z sesją w plenerze w dniu ślubu.

Pakiet składa się z około 500 zdjęć w formie elektronicznej na nośniku usb oraz 20 zdjęć w formie drukowanej na wysokiej jakości papierze. Całość (zdjęcia + usb) jest dostarczona w eleganckiej formie w drewnianym pudełko z grawerem i wypełnieniem.

Wykonanie reportażu ślubnego obejmuje zdjęcia podczas: przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej i wesela.

Plener ślubny

400 zł - 600 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2600 zł - 4000 zł

Pełen reportaż ślubny z sesją plenerową oraz sesją narzeczeńską wykonaną w innym dniu.

Pakiet składa się z około 300-500 zdjęć w formie elektronicznej na nośniku usb oraz 20 zdjęć w formie drukowanej na wysokiej jakości papierze. Całość (zdjęcia + usb) jest dostarczona w eleganckiej formie w drewnianym pudełko z grawerem i wypełnieniem.

Sesja plenerowa oraz narzeczeńska wykonana w innym dniu po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu oraz miejsca.

Wykonanie reportażu ślubnego obejmuje zdjęcia podczas: przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, wesela, kończąc na zdjęciach plenerowych wykonanych w dniu ślubu.

Pakiet: Reportaż + Plener

2400 zł - 3600 zł

Pełen reportaż ślubny z sesją plenerową w innym dniu.

Pakiet składa się z około 300-500 zdjęć w formie elektronicznej na nośniku usb oraz 20 zdjęć w formie drukowanej na wysokiej jakości papierze. Całość (zdjęcia + usb) jest dostarczona w eleganckiej formie w drewnianym pudełko z grawerem i wypełnieniem.

Sesja plenerowa wykonana w innym dniu po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu oraz miejsca.

Wykonanie reportażu ślubnego obejmuje zdjęcia podczas: przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, wesela, kończąc na zdjęciach plenerowych wykonanych w innym dniu.

Film ślubny

2000 zł - 3000 zł

Szeroka oferta filmowa:
- kilkuminutowy teledysk ślubny z najważniejszych momentów + plener
- film dokumentalny najważniejszych momentów wydarzenia + plener

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu celem ustalenia szczegółów filmowych i doprecyzowania oferty cenowej.

Filmowanie z powietrza (DRON)

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

Opinie

5

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

AI

Ania I

Polecamy w 100%! Pełen profesjonalizm, świetne wyczucie i umiejętność uchwycenia emocji. Podczas ślubu i wesela Dawid był niewidzialny, a zdjęcia wyszły świetne. Sesja plenerowa również w bardzo przyjemnej atmosferze. Wisienką na torcie są otrzymane zdjęcia na stylowym pendrive w przepięknym pudełku!

2 miesiące temu

RA

Roksana A

Polecam Dawida :) Miła atmosfera, profesjonalnosc i wiele cennych wskazówek:) Świetna współpraca

1 rok temu

Źródło: Facebook

MR

Monika R

Podczas organizowania pierwszej rocznicy ślubu postanowiłam zatrudnić fotografa, aby nikogo nie zabrakło na zdjęciach. Poza tym pomyślałam, że zawodowiec idealnie uchwyci najważniejsze momenty. Nie pomyliłam się. Każdy z gości był zachwycony pracą Dawida i nie mogli się doczekać gotowej galerii zdjęć. W bardzo krótkim czasie każdy otrzymał cudowną pamiątkę tamtych rodzinnych chwil. Oprócz zdjęć przy stole i na parkiecie mieliśmy fotobudkę oraz sesję w plenerze (Sesja była pomysłem Dawida za co bardzo mu dziękuję). Dawid jest świetnym i kreatywnym fotografem. Ma znakomity kontakt z klientem, bardzo dobrze się z nim współpracuje, widać ogromne zaangażowanie oraz talent. Z czystym sercem polecam i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jego usług :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

MJ

Monika J

Prawdziwy profesjonalista na dodatek z pasją :) Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Polecam na własną odpowiedzialność :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

JS

Joanna S

Polecam Dawida za zaangażowanie w pracę, indywidualne podejście do tematu, wyrozumiałość, cierpliwość, cenne wskazówki oraz gotowe zdjęcia w terminie ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

SP

Sonia P

Gorąco polecam ! Przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście i szybko otrzymany materiał :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Może to zabrzmi bardzo prosto, ale najbardziej lubię swoje efekty, czyli zdjęcia. Jeszcze tego samego dnia po zleceniu odpalam komputer i zrzucam weselne zdjęcia by sprawdzić czy dałem z siebie wszystko. A jeszcze bardziej lubię moment, już po oddaniu zdjęć, kiedy kontaktują się ze mną klienci i mówią jak bardzo podobały im się zdjęcia :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Początek miałem dość standardowy. Zaczęło się od znajomych i przyjaciół, którzy widząc że robię zdjęcia i jaką frajdę mi to sprawia, po prostu prosili mnie bym przygotował dla nich taki reportaż ślubny. Jako że ciągle poszukuję nowych wyzwań zgodziłem się. Nie mogąc zawieść ich oczekiwań dałem z siebie wszystko. I opłaciło się. Pomimo faktu że było to kilka lat temu i na zupełnie innym sprzęcie, niektóre te zdjęcia "zarabiają" dla mnie do dzisiaj wzbogacając moje portfolio.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Moje doświadczenie w dziedzinie fotografii ślubnej to 4 lata i ciągle rośnie. Niemniej zanim rozpocząłem swoją przygodę ze zdjęciami ślubnymi przez 10 lat fotografowałem różne wydarzenia oraz osoby.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Korzystam z wysokiej jakości sprzętu firmy Sony oraz Canon. Oczywiście są to tzw. pełne klatki. Posiadam kilka obiektywów o różnej ogniskowej i jasnym świetle. W zanadrzu posiadam dodatkowe oświetlenie także radzę sobie również w trudnych warunkach oświetleniowych.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Na zdjęcia zostawiam sobie 45-60 dni czasu. W praktyce jest to jednak około 30 dni.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta dotyczy wykonania zdjęć ślubnych z sesją zdjęciową w dniu ślubu. Jestem jednak elastyczny, dlatego oferta jest w pełni konfigurowalna do Państwa potrzeb.

Jaki jest Twój styl?

Uwielbiam styl boho i styl rustykalny. Niezależnie jednak od moich upodobań, styl zdjęć jest podkytowany głównie wystrojem, salą oraz ubiorem panstwa młodych i gości weselnych. Ja tylko poddaję zdjęcia lekkiej korekcji barwnej, która nadaje odpowiedni charakter i dopełnia klimatu. Niezależnie czy jest to styl boho, casual czy modern.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Moim marzeniem weselnym jest zrobienie reportażu w plenerze. W przypadku sesji ślubnej marzy mi się wyjazd za granicę, najbardziej chyba wycieczka na Islandię. Dla fotografa to taka mekka, której fantastyczny krajobraz gwarantuje niezapomniane zdjęcia.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wszystkie pary są dla mnie wyjątkowe i wszysktie zachowuję w swojej pamięci. Fotografię traktuję jak dodatek w swoim życiu zawodowym, dlatego ilość par młodych jest na tyle niewielka że wszystkich doskonale pamiętam i miło wspominam :)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Gry i zabawy weselne :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Podczas pierwszego spotkania organizacyjnego (lub podczas podpisywania umowy) udzielam wyczerpujących informacji na temat sposobu pracy oraz szczegółów organizacyjnych. Dzięki temu nie pozostaje wiele pytań do zadania ;)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze to ustalić dogodny termin, szczegóły wydarzenia oraz podpisać umowę!

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Każde moje zlecenie fotograficzne wzbudza we mnie pozytywne uczucia. Jestem szczęśliwy, że mogę uczestniczyć w tym ważnym dla państwa młodych dniu. Dlatego na każde zlecenie jestem pełen pozytywnej energii i uśmiechu. Dzięki temu goście zarówno starsi jak i młodsi przestają się krępować przed obiektywem, a zdjęcia wychodzą bardziej naturalnie. Fotografia to moje dodatkowe zajęcie, dlatego nie jestem zmuszony by zarabiać na chleb kosztem nowożeńców. Uważam, że mój cennik jest atrakcyjny w stosunku do jakości zdjęć i doświadczenia które posiadam.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Uważam że moim głównym atutem jest stosunek ceny do jakości. Jest mnóstwo lepszych fotografów (choć to też kwestia gustu ;)), ale każdy z nich ceni swoją ciężką pracę. Dla mnie fotografia to dodatkowe zajęcie, dlatego nie jestem zmuszony by zarabiać na chleb kosztem nowożeńców. Uważam, że mój cennik jest atrakcyjny w stosunku do jakości zdjęć i doświadczenia które posiadam. Przede wszystkim gwarantuję maksmyalne zaangażowanie i podejście człowieka z pasją. Każde zlecenie traktuję indywidualnie i dokładam wszystkich starań by zdjęcia były najlepszej jakości.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Moim ulubionym zdjęciem niezmiennie pozostaje zakochana para siedząca na ławce przy jeziorze na tle zachodzącego słońca

Kontakt

Fotografia ślubna dszymczak.pl

website

Katowice

49 km od Bielsko-Białej

62 km od Częstochowy

28 km od Gliwic

60 km od Szczyrk

Polecani z kategorii fotobudka

Dane Słowo
Dane Słowo Kraków
Zobacz profil
Tomcolor foto-wideo
Tomcolor foto-wideo Iława
(15)
Zobacz profil
Fotobudka MODERATO
Fotobudka MODERATO Kraków
(11)
Zobacz profil
Magia Lustra
Magia Lustra Oświęcim
Zobacz profil

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: