Nort Company

Magdalena

Nort Company

(3)

O nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalną obsługą każdej imprezy - wesela, urodziny, studniówki, imprezy firmowe, osiemnastki i wiele innych❗? Posiadamy ogromne doświadczenie pozwalające na spełnianie oczekiwań młodszych i starszych Klientów ?? Proponujemy Wam zarówno oprawę muzyczną, jak i szereg usług, które ubarwią każde wydarzenie ?
Posiadamy:
✅DJa
✅fotobudkę z fotokabiną LED
✅napis LOVE
✅ciężki dym do pierwszego tańca w chmurach
Gwarantujemy, że z nami Wasza impreza będzie niezapomniana ?
Zapraszamy do współpracy❗

Atrakcją każdego wesela musi być FOTOBUDKA. Co to jest takiego fotobudka? Fotobudka jest to samoobsługowy aparat fotograficzny, który wykonuje zdjęcia osobie bądź grupie osób, które dzięki gadżetom zapewnionym przez Nas (kapalusze, śmieszna okulary, boa, tabliczki z napisami) wykonują zdjęcia wybierając jeden z trzech formatów, i których wydruk następuje od razu po wykonaniu serii zdjęć.
Dzięki podświetlanej fotokabinie led czyli dmuchanemu namiotowi w kształcie kostki oraz asystentowi w łatwy sposób wszyscy bardzo szybko zrozumieją jaką świetną atrakcją jest nasza fotobudka a księga gości, którą zapewniamy na każdą imprezę pozostanie wyjątkowym prezentem dla każdej Młodej Pary a zdjęcia zapisane na nośniku zewnętrznym pozostaną niezwykłą pamiątką.

PRZEDZIAŁ CENOWY

450 zł - 3000 zł

Oferta - Nort Company

Fotobudka

450 zł - 3000 zł

Atrakcją każdego wesela musi być FOTOBUDKA. Co to jest takiego fotobudka? Fotobudka jest to samoobsługowy aparat fotograficzny, który wykonuje zdjęcia osobie bądź grupie osób, które dzięki gadżetom zapewnionym przez Nas (kapalusze, śmieszna okulary, boa, tabliczki z napisami) wykonują zdjęcia wybierając jeden z trzech formatów, i których wydruk następuje od razu po wykonaniu serii zdjęć. Dzięki podświetlanej fotokabinie led czyli dmuchanemu namiotowi w kształcie kostki oraz asystentowi w łatwy sposób wszyscy bardzo szybko zrozumieją jaką świetną atrakcją jest nasza fotobudka a księga gości, którą zapewniamy na każdą imprezę pozostanie wyjątkowym prezentem dla każdej Młodej Pary a zdjęcia zapisane na nośniku zewnętrznym pozostaną niezwykłą pamiątką.

Opinie - Nort Company

5

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd fotobudki

Ceny

Atmosfera

N

Nowożeńcy2018

Mogę polecić firmę! Organizacja, kontakt z właścicielami, organizacja- super !!!

5 lat temu

AK

Aleksandra K

Wszystko super! Super kontakt, super zabawa?

4 lata temu

Źródło: Facebook

KG

KLAUDIA G

Mogę polecić firmę! Organizacja, kontakt z właścicielami, organizacja- super !!!

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Nort Company

Nort Company

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Piła

Zobacz fotobudki w Twoim województwie:

Zobacz fotobudki w pobliżu: