SmilePlease

SmilePlease

O nas

SmilePlease - ekipa ludzi wiecznie uśmiechniętych;)
Już od kilku lat budujemy naszą firmę.
Na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm i najwyższą jakość usług.
Posiadamy szereg własnych różnorodnych atrakcji i autorskich pomysłów, które sprawią że Twoja impreza nabierze oczekiwanego charakteru.
Masz pytania , potrzebujesz pomocy ?
NAPISZ lub ZADZWOŃ

PRZEDZIAŁ CENOWY

500 zł - 900 zł

Oferta - SmilePlease

Fotobudka

400 zł - 1000 zł

SMILEPLEASE FOTOBUDKA
Z naszą fotobudką będziecie mogli zrobić nielimitowaną ilość wesołych zdjęć, które zostaną automatycznie wydrukowane w bardzo wysokiej jakości.
Zapewniamy niesamowitą zabawę wszystkim uczestnikom imprezy, niezależnie od wieku.Każdy znajdzie dla siebie wymarzone przebranie;)
Zdjęcia są drukowane po 20 sekundach w jednej kopii na papierze o wymiarach 10×15 cm lub w dwóch kopiach o wymiarach 5×15 cm (polecane).
Dodatkowo mogą one zostać spersonalizowane, tzn. będzie można na nich umieścić dowolnie wybraną przez Ciebie grafikę, logo lub tekst.
Obsługa fotobudki jest niezwykle prosta – za pomocą ekranu dotykowego. Cały czas Ty i Twoi goście macie do dyspozycji animatora, który służy pomocą.
Nasza oferta wynajmu fotobudek obejmuje kompleksową usługę. Zawsze staramy się minimalizować zaangażowanie klienta. Proponujemy szytą na miarę ofertę wynajmu fotobudki na wesele, imprezę integracyjną lub event firmowy.
Nasza fotobudka odnajdzie się na każdej imprezie;)

Opinie - SmilePlease

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - SmilePlease

SmilePlease

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: