3FILM

Krzysztof Kowalewski

3FILM

Innowacyjna 1, Suwałki

(6)
Pokaż telefon

Zajmujemy się produkcją filmów oraz zdjęć w formie reportaży z uroczystości ślubnych. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie filmowym i fotograficznym. Opowiadamy historie...
Z nieukrywaną radością wykonamy dla Was film, do którego z przyjemnością będziecie powracali.

3800 zł - 4800 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

WYRÓŻNIENIA

WYBÓR Par Młodych 2019

Oferta

Reportaż Ślubny

4000 zł - 5000 zł

W dniu ślubu jesteśmy do Państwa dyspozycji od samego rana do późnej nocy (zazwyczaj do oczepin :) )
Film wykonuje dwóch operatorów plus dodatkowo operator drona.
Na sesję plenerową umawiamy się w innym dniu.

Filmowanie z powietrza (DRON)

300 zł - 800 zł

Filmowanie z powietrza to zmiana perspektywy widza i zupełnie nowe doznania filmowe.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

500 zł - 800 zł

Podziękowania dla rodziców w formie filmu to niezwykły sposób na wyrażenie wdzięczności. Wzruszenie i niezapomniane emocje gwarantowane.

Opinie

5.0

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

KN

Kuba N

Polecam bardzo serdecznie, super film wspaniała pamiątka. Idealna współpraca. Dzięki 😄

8 miesięcy temu

SR

Sylwia R

3Film polecamy z całego serca♡Najlepsza ekipa na świecie! W tak stresującym, wyjątkowym i pełnym wrażeń dniu jak wesele w ich towarzystwie czuliśmy,iż w Nich mamy wsparcie pod każdym względem.Obcy ludzie a stali się tak szybko godni zaufania i pomocni. Nasze wesele wspominamy z uśmiechem na twarzy a co ważne również rodzina i przyjaciele . 3Film jeszcze raz Dziękujemy!! Więc jeśli planujesz najpiekszniejszy dzień w swoim życiu bez wahania zadzwoń do Krzysztofa:) -Sylwia i Łukasz 29.09.2018 ♡

8 miesięcy temu

avatar

Dominika B

3film mogę polecić z czystym sumieniem, są cudowni i wykonują swoją pracę na. Najwyższym poziomie. Film z wesela jest jedyny w swoim rodzaju, mogę go oglądać bez końca😊

8 miesięcy temu

M

Michał

Świetna ekipa. Film rewelacyjny. Polecam!!! Najlepszy wybór

9 miesięcy temu

K

Kamil

Film rewelacyjny! Niesamowita ekipa. Pozytywna i pełna pomysłów. Bardzo polecam. Najlepszy wybór

9 miesięcy temu

P

Patryk

Super ekipa, zdjęcia z wesela bardzo mi się podobały :)

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W filmowaniu najbardziej lubię pracę z emocjami. Rejestrowanie wyjątkowych chwil wymieszanych z towarzyszącymi im radością, podnieceniem i szczerym uśmiechem motywują do dalszej wzmożonej pracy

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Mój pierwszy film ślubny zlecili mi znajomi. Otrzymałem od nich duży kredyt zaufania ale dzięki pomysłowości i kreatywnemu spojrzeniu odwdzięczyłem się wyjątkową pamiątką, z której byli bardzo zadowoleni

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

To już piąty rok funkcjonowania 3FILM. Do tej pory udało nam się oddać ponad 100 filmów ślubnych.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

W branży filmowej co chwilę mamy do czynienia z premierami, nowościami i pionierskimi rozwiązaniami. Staramy się być na bieżąco. Pracujemy na najwyżej klasy sprzęcie aktualnie dostępnym na rynku.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Najbardziej lubię moment przygotowań ślubnych. To wtedy czuć ten dreszczyk emocji kiedy do Pary Młodej dociera, że za chwilę "wszystko się zacznie".

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Każdy film traktujemy bardzo indywidualnie. W dniu ślubu pracuje dwóch operatorów kamer, opcjonalnie operator drona. Tak duża ilość materiału wideo wymaga wnikliwej analizy i szczegółowego montażu. W umowie maksymalny czas na oddanie pełnometrażowego filmu wynosi pół roku. Najczęściej jednak materiał trafia do klienta w około 3 miesiące po ślubie.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Na ofertę podstawową składa się dwóch operatorów kamer pracujących podczas uroczystości ślubnej i przyjęcia weselnego. W pozostałych pakietach można dobrać: ujęcia z lotu ptaka, plener w innym dniu lub podziękowania dla rodziców w formie filmu.

Jaki jest Twój styl?

Staramy się robić filmy, które wzbudzają w widzu emocje. Tak więc w momentach radości wydobywamy uśmiech i ekspresję natomiast w chwilach zadumy i wzruszenia zwalniamy i oddajemy się nostalgii.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Nasze Pary Młode to osoby w z ogromną dawką pozytywnej energii. Zaufanie jakim nas obdarzają odpłacamy pięknie opowiedzianą historią ich miłości.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nasz przepis na ślub marzeń to: dwoje szczerze zakochanych, serdeczni ludzie wokół Nich, zespół który rozgrzeje parkiet do czerwoności i dużo pozytywnej energii przez cały wieczór.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Najbardziej zapadają nam w pamięć Pary, z którymi spędzamy najwięcej czasu. Tak więc gdy ktoś decyduje się na pakiet, w którym pracujemy wspólnie nad podziękowaniami dla rodziców, filmem weselnym i spotykamy się na sesji plenerowej po ślubie to nie mamy wyjścia i musimy się zaprzyjaźnić. ;)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepsza współpraca jest z parami, które dają się namówić na nieco odważniejsze filmy. Plener o wschodzie słońca, skok do wody czy jazda motocyklem, Jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Często przywołuję myślami historię wesela podczas którego zabrakło prądu na sali. Całe szczęście zespół grał na żywych instrumentach i poradzili sobie z prowadzeniem zabawy aż do momentu usunięcia usterki.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej Pary pytają jak mają się zachowywać w dniu ślubu, co robić? Odpowiadamy aby byli sobą i nie próbowali grać kogoś innego.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Film ślubny jest pamiątką wyjątkową. Nieporównywalną do zdjęć choć zdjęcia są równie piękne i ważne. W naszej pracy staramy się uchwycić to co najważniejsze w dniu ślubu. Emocje, relacje pomiędzy uczestnikami wydarzenia oraz intymność chwili.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Jeżeli film który oglądacie w portfolio ślubnego usługodawcy wywołuje w Was emocje, robi na was wrażenie bądź mówiąc wprost podoba wam się to poszukiwania możemy uznać za zakończone. To jakim sprzętem nagrywa, ile trwa montaż, czy skąd pochodzi ślubny usługodawca nie ma najmniejszego znaczenia. Jeśli film robi na Was wrażenie - to jest to.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Naszą najmocniejszą stroną jest profesjonalne podejście do realizacji. Mając świadomość, że świadczymy kosztowne usługi, podchodzimy do powierzonych nam zadań z ogromną precyzją. Mamy zaplanowany każdy etap realizacji.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jeśli oglądaliście nasze prace na stronie i spodobały Wam się one to dalsze rozwinięcie tej wypowiedzi jest zbędne. To znaczy, że musicie zadzwonić do nas z pytaniem o dostępność terminu.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zależnie od wybranego pakietu gwarantujemy jedno - będziecie mieli piękną pamiątkę, którą z dumą pochwalicie się przed znajomymi.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Naszymi ulubionymi filmami są teledyski z ujęciami plenerowymi. Montaż filmu ślubnego z plenerem to niezwykła podróż po świecie dwojga zakochanych. To na plenerze możemy pozwolić sobie na dowolną ilość ujęć i totalne szaleństwo przed obiektywem.

Kontakt

3FILM

website facebook vimeo youtube instagram

Innowacyjna 1 16-400 Suwałki

242 km od Warszawy

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: