3FILM | Emocjonalne filmy ślubne

Krzysztof Kowalewski

3FILM | Emocjonalne filmy ślubne

Innowacyjna 1, Suwałki

(23)

O nas

Jesteśmy dla zakochanych, którzy są oryginalni i chcą aby ich film i zdjęcia ślubne były wyjątkowe, nieoczywiste i budziły u widza emocje. Pracujemy z Parami, które są odważne na tyle by wspólnie zrealizować coś więcej niż tylko film ślubny i zdjęcia z wesela. Nie cierpimy nudy i chcemy tworzyć obrazy, które opowiadają historie o dwojgu ludzi, którzy oddaliby za siebie życie. Jesteśmy dla Par związanych silną więzią i chcących od życia maksimum tego co ma do zaoferowania. Dzień ślubu to Wasza historia widziana Naszymi oczami a plener ślubny to kreowanie Waszej opowieści widzianej Naszą wyobraźnią. Chcemy Waszych widzów przeprowadzić przez Wasz świat aby zrozumieli czym jest uczucie, które Was ze sobą łączy.

PRZEDZIAŁ CENOWY

7000 zł - 12700 zł

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2021 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019

Oferta - 3Film

Reportaż Ślubny

7500 zł - 12700 zł

W dniu ślubu jesteśmy do Waszej dyspozycji od samego rana do późnej nocy (zazwyczaj do końca oczepin :) )
Film wykonuje dwóch operatorów plus dodatkowo operator drona.
Na sesję plenerową umawiamy się w innym dniu. „Opowiadamy historie”. Hasło, które przyświeca Nam od początku. Obserwatorzy wyjątkowych wydarzeń to my!


Jesteśmy zapraszani do świata zakochanych ludzi by uwieczniać chwile, które dla Nich i dla Nas są przepełnione emocjami.

Filmowanie z powietrza (DRON)

300 zł - 800 zł

Filmowanie z powietrza to zmiana perspektywy widza i zupełnie nowe doznania filmowe i fotograficzne.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

700 zł - 1300 zł

Podziękowania dla rodziców w formie filmu to niezwykły sposób na wyrażenie wdzięczności. Wzruszenie i niezapomniane emocje gwarantowane.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

700 zł - 1400 zł

Sesja Narzeczeńska jako forma ostatnich chwil przed ślubem - genialny pomysł. Jeszcze lepiej gdy ubierzemy to w formę "Save the date" czyli zaproszenia dla gości w formie filmu. Sprawdźcie na Naszej stronie jak wygląda ta popularna w USA forma powiadomienia o zbliżającej się uroczystości.

Film ślubny

7500 zł - 9000 zł

W dniu ślubu jesteśmy do Waszej dyspozycji od samego rana do późnej nocy (zazwyczaj do końca oczepin :) )
Film wykonuje dwóch operatorów plus dodatkowo operator drona.
Na sesję plenerową umawiamy się w innym dniu. „Opowiadamy historie”. Hasło, które przyświeca Nam od początku. Obserwatorzy wyjątkowych wydarzeń to my!

Przygotowany przez Nas film ślubny po po obróbce trwa od 60 do 90 minut. Zależy Nam na tym aby widz z zapartym tchem przeżywał obraz na ekranie. Chcemy Was przeprowadzić przez filmową opowieść o miłości dwojga zakochanych i ich niezwykłym dniu, który wspólnie z najbliższymi przeżywają.

Jesteśmy zapraszani do świata zakochanych ludzi by uwieczniać chwile, które dla Nich i dla Nas są przepełnione emocjami.

Pakiet: Reportaż + Plener

8000 zł - 9000 zł

Plener ślubny to dla Nas bardzo istotna część filmu, który Wam przygotowujemy. O ile w dniu ślubu jesteśmy obserwatorami i opowiadamy Waszą historię widzianą Naszymi oczami, to podczas pleneru ślubnego lecimy na maxa! Odpalamy fajerwerki, tańczymy w blasku księżyca i wskakujemy nago do wody! Ogranicza Nas tylko wyobraźnia :)

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

8000 zł - 12700 zł

Najbogatszy pakiet filmowo - fotograficzny w Naszej ofercie zawiera maksimum tego co sprawi, że uwiecznimy Wasz dzień ślubu w sposób oryginalny i nieoczywisty. Spotykamy się wówczas kilkukrotnie by nagrać i sfotografować Waszą sesję narzeczeńską, podziękowania dla rodziców, ślub i przyjęcie weselne oraz plener ślubny. Nie ma opcji, że po przeżyciu takiej przygody nie zostaniemy przyjaciółmi :)

Plener ślubny

1500 zł - 4500 zł

Możemy wykonać Wam niezwykłą pamiątkę ograniczając się nawet do samego pleneru ślubnego. Film i zdjęcia, które Wam przygotujemy będą esencją Waszego wyjątkowego Święta Miłości.

Sesja narzeczeńska

500 zł - 3000 zł

Na miesiące, tygodnie lub dni przed wejściem w związek małżeński zawsze warto wykonać na pamiątkę sesję narzeczeńską. Jest to wyjątkowy czas dla Was i warto zatrzymać go na fotografiach i filmie.

Opinie - 3Film

5

23 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

Jakość zdjęć

A

Aneta

Pełen profesjonalizm. Od samego początku można było poczuć zaangażowanie i pasję. Chłopaki z 3FILM trafili z filmem idealnie w nasz gust. Kadry to sztuka sama w sobie, a dobór muzyki i montaż to już istny majstersztyk.

2 lata temu

Dziękujemy Aneta ♥

U

ULECZKA90

dziękuje za udaną współpracę

2 lata temu

To my dziękujemy ♥

K

Karolina

Jesteśmy zachwyceni :) Film wyszedł przepięknie :)Ogromny profesjonalizm :) Widać rękę mistrza.

2 lata temu

Dziękujemy za dobre słowo ♥

P

Patrycja

ogromne PODZEKOWANIA jeszcze raz za wszystko jesteśmy zachwyceni efektami.

2 lata temu

Bez Was nie byłoby tak pięknego efektu :) Dziękujemy ♥

M

Marta

Ogromne podziękowania dla naszego kamerzysty, mamy przepiękny bardzo nam się podoba

2 lata temu

Dziękujemy ♥

K

Katarzyna

Dziękuje za piękny film z wesela:) Moja znajoma stwierdziła, że chętnie Wybierze również Pana jak będzie szukać kamerzysty.

2 lata temu

Dziękujemy za te piękne słowa ♥

A

Anna

Rewelacja ten nasz film:) Polecamy !! Pana Krzysztofa

3 lata temu

Dziękujemy za dobre słowo i udaną współpracę :) Wyszło pięknie ♥

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

To już osiem pięknych lat pisania historii zakochanych Par. 3FILM przez ten czas oddało emocjonalne filmy i zdjęcia około dwustu Parom Młodym.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta to oczywiście piękna pamiątka w postaci filmu i zdjęć ale przede wszystkim Nasze zaangażowanie w projekt. Jesteśmy ekipą, która ciągle się doskonali. Traktujemy Nasze usługi bardzo prestiżowo, stąd też nie bierzemy kilku zleceń na jeden termin. Mamy jeden zespół, który z roku na rok robi coraz lepsze filmy i zdjęcia i tylko ten jeden najlepszy zespół będzie pracował na Waszym ślubie. Nie jesteśmy biznesmenami. Jesteśmy artystami, którzy na pierwszym miejscu stawiają zbudowanie relacji z Parą Młodą. To jest klucz do sukcesu.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Niedawno jedna z Par Młodych zażyczyła sobie plener poślubny w Bieszczadach. Dla Nas takie zlecenia to "woda na młyn" więc bez chwili zawahania obraliśmy kierunek na Połoninę Wetlińską. Warunki na wejście były bardzo trudne ponieważ co chwilę padał deszcz i było dużo błota. Ale ani Nam ani Parze Młodej nie brakowało determinacji i po ponad dwugodzinnej wspinaczce doszliśmy na miejsce. Materiał jaki stamtąd przywieźliśmy wynagrodził Nam wszelkie trudy związane z tą wyprawą bo był na prawdę R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-Y!! :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest to o czas oczekiwania na film. Odpowiadam zawsze: "Na dobre rzeczy trzeba czekać". Ale taka jest prawda. Robimy filmy indywidualne i każdy z Nich jest inny. Nad montażem spędzamy długie dni i dlatego jeszcze przed pod pisaniem umowy zaznaczamy, że nie będzie szybko. Ale po obejrzeniu filmu wszystkie Pary zaznaczają, że "Było warto"! :) Dostajemy też czasami pytania od Par Młodych dla których nie mieliśmy wolnego terminu o to na co powinni zwracać uwagę poszukując ekipy filmowej. Odpowiadamy: najważniejsze są dwie sprawy. Pierwsza - czy osoba, z którą podpisujecie umowę na pewno będzie na Waszym ślubie? Powinniście posiadać takie zapewnienie żeby później nie skończyło się gorzkim rozczarowaniem. Druga sprawa - zapoznanie się z przykładowym filmem pełnometrażowym. Teledyski na stronie wyglądają pięknie i zachęcająco ale to film pełnometrażowy jest przedmiotem umowy i to ocena tego reportażu jest najważniejsza. Zawsze przed podpisaniem umowy z ekipą filmową polecam obejrzenie filmu pełnometrażowego żeby mieć ogląd czy to jest to czego poszukujecie.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Na ofertę podstawową składa się dwóch operatorów kamer pracujących podczas uroczystości ślubnej i przyjęcia weselnego oraz fotograf ślubny. W pozostałych pakietach można dobrać: ujęcia z lotu ptaka, plener w innym dniu lub podziękowania dla rodziców w formie filmu.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Nie ma na to reguły. Jedni przychodzą 3 lata przed ślubem a tegoroczni rekordziści zadzwonili dzień przed ślubem i w obu przypadkach zrobiliśmy genialny materiał :)

Jakie filmy cieszą się obecnie największą popularnością?

Filmy ślubne z ujęciami z pleneru w innym dniu to najczęściej wybierana opcja przez Nasze Pary Młode. Plener ślubny to daje Nam ogromne możliwości opowiedzenia historii i przedstawienia Pary Młodej i ich drogi w zupełnie inny sposób. Dlatego lubimy to robić i cieszymy się gdy Pary Młode decydują się na taki rodzaj filmu.

Czy warto robić film w trakcie sesji plenerowej?

Warto, warto, warto! Kto nie ma filmu z sesji niech żałuje :)

Czy realizujesz również ujęcia z drona?

Ujęcia z drona to taki "must have" w obecnych czasach. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Cukier do kawy jest dobry ale jak do filiżanki wsypiemy 10 łyżek to nie będzie Nam smakowała. Tak samo jest z kadrami z lotu ptaka. Zmiana perspektywy wywołuje u widza nowe doznania a cały projekt winduje na wyższy poziom. Piękna sprawa :)

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na film?

W umowie mamy zapis bezpieczeństwa mówiący, że czas oczekiwania jest do roku. Ale spokojnie, nikt jeszcze tyle nie czekał. Jednak na te kilka miesięcy cierpliwości trzeba się uzbroić. Nie lubimy pośpiechu. W pracy kreatywnej pośpiech nie jest wskazany. Gdy mamy spokój w pracy nad materiałem to wychodzą Nam najlepsze rzeczy :)

Kontakt - 3Film

3FILM | Emocjonalne filmy ślubne

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Innowacyjna 1 16-400 Suwałki

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Suwałki: