3FILM | Opowiadamy historie

Krzysztof Kowalewski

3FILM | Opowiadamy historie

Innowacyjna 1, Suwałki

(23)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Zajmujemy się produkcją filmów oraz zdjęć w formie reportaży z uroczystości ślubnych. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie filmowym i fotograficznym. Opowiadamy historie...
Z nieukrywaną radością wykonamy dla Was film, do którego z przyjemnością będziecie powracali.

PRZEDZIAŁ CENOWY

5500 zł - 11000 zł

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2021 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019

Oferta - 3Film

Reportaż Ślubny

6900 zł - 8500 zł

W dniu ślubu jesteśmy do Waszej dyspozycji od samego rana do późnej nocy (zazwyczaj do oczepin :) )
Film wykonuje dwóch operatorów plus dodatkowo operator drona.
Na sesję plenerową umawiamy się w innym dniu. „Opowiadamy historie”. Hasło, które przyświeca Nam od początku. Obserwatorzy wyjątkowych wydarzeń.

Jesteśmy zapraszani do świata zakochanych ludzi by uwieczniać chwile, które dla Nich i dla Nas są przepełnione emocjami.

Filmowanie z powietrza (DRON)

300 zł - 800 zł

Filmowanie z powietrza to zmiana perspektywy widza i zupełnie nowe doznania filmowe.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

500 zł - 800 zł

Podziękowania dla rodziców w formie filmu to niezwykły sposób na wyrażenie wdzięczności. Wzruszenie i niezapomniane emocje gwarantowane.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

700 zł - 1400 zł

Sesja Narzeczeńska jako forma ostatnich chwil przed ślubem - genialny pomysł. Jeszcze lepiej gdy ubierzemy to w formę "Save the date" czyli zaproszenia dla gości w formie filmu. Sprawdźcie na Naszej stronie jak wygląda ta popularna w USA forma powiadomienia o zbliżającej się uroczystości.

Opinie - 3Film

5

23 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

Jakość zdjęć

A

Aneta

Pełen profesjonalizm. Od samego początku można było poczuć zaangażowanie i pasję. Chłopaki z 3FILM trafili z filmem idealnie w nasz gust. Kadry to sztuka sama w sobie, a dobór muzyki i montaż to już istny majstersztyk.

3 dni temu

U

ULECZKA90

dziękuje za udaną współpracę

2 miesiące temu

K

Karolina

Jesteśmy zachwyceni :) Film wyszedł przepięknie :)Ogromny profesjonalizm :) Widać rękę mistrza.

3 miesiące temu

P

Patrycja

ogromne PODZEKOWANIA jeszcze raz za wszystko jesteśmy zachwyceni efektami.

4 miesiące temu

M

Marta

Ogromne podziękowania dla naszego kamerzysty, mamy przepiękny bardzo nam się podoba

6 miesięcy temu

K

Katarzyna

Dziękuje za piękny film z wesela:) Moja znajoma stwierdziła, że chętnie Wybierze również Pana jak będzie szukać kamerzysty.

7 miesięcy temu

A

Anna

Rewelacja ten nasz film:) Polecamy !! Pana Krzysztofa

8 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

To już osiem pięknych lat pisania historii zakochanych Par. 3FILM przez ten czas oddało emocjonalne filmy i zdjęcia około dwustu Parom Młodym.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta to oczywiście piękna pamiątka w postaci filmu i zdjęć ale przede wszystkim Nasze zaangażowanie w projekt. Jesteśmy ekipą, która ciągle się doskonali. Traktujemy Nasze usługi bardzo prestiżowo, stąd też nie bierzemy kilku zleceń na jeden termin. Mamy jeden zespół, który z roku na rok robi coraz lepsze filmy i zdjęcia.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Niedawno jedna z Par Młodych zażyczyła sobie plener poślubny w Bieszczadach. Dla Nas takie zlecenia to "woda na młyn" więc bez chwili zawahania obraliśmy kierunek na Połoninę Wetlińską. Warunki na wejście były bardzo trudne ponieważ co chwilę padał deszcz i było dużo błota. Ale ani Nam ani Parze Młodej nie brakowało determinacji i po ponad dwugodzinnej wspinaczce doszliśmy na miejsce. Materiał jaki stamtąd przywieźliśmy wynagrodził Nam wszelkie trudy związane z tą wyprawą bo był na prawdę R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-Y!! :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest to o czas oczekiwania na film. Odpowiadam zawsze: "Na dobre rzeczy trzeba czekać". Ale taka jest prawda. Robimy filmy indywidualne i każdy z Nich jest inny. Nad montażem spędzamy długie dni i dlatego jeszcze przed pod pisaniem umowy zaznaczamy, że nie będzie szybko. Ale po obejrzeniu filmu wszystkie Pary zaznaczają, że "Było warto"! :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Na ofertę podstawową składa się dwóch operatorów kamer pracujących podczas uroczystości ślubnej i przyjęcia weselnego. W pozostałych pakietach można dobrać: ujęcia z lotu ptaka, plener w innym dniu lub podziękowania dla rodziców w formie filmu.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Nie ma na to reguły. Jedni przychodzą 3 lata przed ślubem a tegoroczni rekordziści zadzwonili dzień przed ślubem i w obu przypadkach zrobiliśmy genialny materiał :)

Jakie filmy cieszą się obecnie największą popularnością?

Filmy ślubne z ujęciami z pleneru w innym dniu to najczęściej wybierana opcja przez Nasze Pary Młode. Plener ślubny to daje Nam ogromne możliwości opowiedzenia historii i przedstawienia Pary Młodej i ich drogi w zupełnie inny sposób. Dlatego lubimy to robić i cieszymy się gdy Pary Młode decydują się na taki rodzaj filmu.

Czy warto robić film w trakcie sesji plenerowej?

Warto, warto, warto! Kto nie ma filmu z sesji niech żałuje :)

Czy realizujesz również ujęcia z drona?

Ujęcia z drona to taki "must have" w obecnych czasach. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Cukier do kawy jest dobry ale jak do filiżanki wsypiemy 10 łyżek to nie będzie Nam smakowała. Tak samo jest z kadrami z lotu ptaka. Zmiana perspektywy wywołuje u widza nowe doznania a cały projekt winduje na wyższy poziom. Piękna sprawa :)

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na film?

W umowie mamy zapis bezpieczeństwa mówiący, że czas oczekiwania jest do roku. Ale spokojnie, nikt jeszcze tyle nie czekał. Jednak na te kilka miesięcy cierpliwości trzeba się uzbroić. Nie lubimy pośpiechu. W pracy kreatywnej pośpiech nie jest wskazany. Wtedy wychodzą Nam najlepsze rzeczy :)

Kontakt - 3Film

3FILM | Opowiadamy historie

website facebook vimeo youtube instagram

Innowacyjna 1 16-400 Suwałki

242 km od Warszawy

273 km od Płocka

28 km od Augustowa

109 km od Białegostoku

118 km od Łomży

48 km od Ełku

47 km od Gołdapi

164 km od Olsztyna

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: