Bartosz Chrzanowski - fotografia

Bartosz Chrzanowski

Bartosz Chrzanowski - fotografia

Koszalin

(3)

Witam serdecznie. Wybór fotografa jest jedną z wielu spraw, które trzeba zrobić przed swoim ślubem. Ludzie często ulegają złudzeniu, że fotografowanie jest bardzo proste. Jest to jednak złożona sprawa. Sprzęt daje tak wiele możliwości, że może rozpraszać. Ja nie daję się rozpraszać. Dobre zdjęcie to chwila. Aparat, nawet dobry, nie robi zdjęcia...to Ja je robię.

Oferuję wspólną fotograficzną podróż od przygotowań do końca oczepin. Reportaż pozostanie z Wami na całe życie i będzie pamiątką, do której chętnie będziecie wracać.

Zapraszam do współpracy.

2600 zł - 4120 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sesja narzeczeńska

250 zł

Film ślubny

2600 zł - 7000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3200 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

3200 zł

Plener ślubny

800 zł - 800 zł

Reportaż ślubny

2600 zł

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

AM

Agnieszka M

Szczerze polecam usługi Bartka. Atmosfera podczas sesji plenerowej była świetna, nic na siłę, naturalnie. Takie też chcieliśmy zdjęcia, pełne naturalności a nie sztuczności. W dniu ślubu potrafił rozładować przedślubne napięcie :D Wiadomo, że stres był wszechobecny ale jakoś daliśmy radę. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze na naszej sesji rocznicowej!

1 rok temu

L

Lewicy

Wszystko ok, pełen profesjonalizm, świetny klimat.

2 lata temu

P

PAB

Podczas ślubu, wesela i pleneru było dokładnie tak, jak opisał to Bartosz - miło, sympatycznie i przede wszystkim profesjonalnie!

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Uwielbiam poznawać nowych ludzi, każdy jest inny. Pary, z którymi pracuję są wyjątkowe i niepowtarzalne. To One tworzą klimat zdjęć a ja jestem tylko tego świadkiem..

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Pierwszy ślub fotografowałem w roku 2010, był to ślub moich znajomych. Niewątpliwie ich słowna motywacja przyczyniła się do skierowania mojej uwagi właśnie na fotografię ślubną.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Od początku mojej drogi towarzyszył mi Nikon. Pracuję na jasnych obiektywach właśnie tej marki a podwójne gniazda kart pamięci w aparatach daje mi poczucie bezpieczeństwa fotografii. Zdjęcia przygotowuję na wysokiej klasy monitorze firmy Eizo, który gwarantuje poprawne wyświetlanie barw.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

W sumie to mam kilka momentów, podczas całego reportażu, które lubię. Na pewno będzie to 'first look' oraz moment opuszczania przez Młodą Parę kościołu/usc, kiedy już pewne emocje i stres lekko opadły i pozostaje czysta radość.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Staram się aby przekazany materiał był najwyższej klasy, więc pośpiech jest nie wskazany. Jeżeli któreś ze zleceń wymaga dłuższej pracy nie waham się o tym wspomnieć. Zwykle całość trwa od 4 do 7 tygodni po ostatnich wykonanych zdjęciach.

Jaki jest Twój styl?

Jestem reportażystą lecz gdy potrzeba chętnie wykonam portrety pozowane.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Najważniejsze jest to aby Młode Pary miały świadomość, że moja praca nie kończy się wraz z ostatnią klatką podczas wesela. Później następuje żmudne i czasochłonne wybieranie odpowiedniego materiału a następnie wywołanie i obróbka.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

To jakim jest człowiekiem, powinien być miły i uprzejmy. Powinna być chemia pomiędzy usługodawcą a klientem, jeżeli nie ma wspólnego języka bądź wizji to lepiej poszukać kogoś innego. W tym ważnym dniu jakim jest ślub wszystko powinno przebiegać gładko i bez stresu, przynajmniej ze strony obsługi.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Ciężko jest zdystansować się od siebie i racjonalnie ocenić swoje wady lub zalety. Myślę, że moją mocną stroną jest moja charyzma, szczerość i wysoka kultura osobista.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Uważam, że to z jakim człowiekiem się pracuje w tak ważnym i stresującym dniu jakim jest dzień ślubu jest bardzo ważne. My (usługodawcy) jesteśmy tylko elementem pewnej układanki i nie powinniśmy przysparzać niepotrzebnych zmartwień czy, co gorsza, wstydu przed gości. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do drugiego człowieka i zawsze z uśmiechem rozładowuję nerwówkę przedślubną. Nie znaczy to, że zdjęcia nie są równie ważne :)

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Moim ulubionym zdjęciem jest fotografia wykonana na wydmach w Łebie. Została ona również docenione przez grono fachowców z branży stając się zdjęciem tygodnia. Do dziś mam te zdjęcie ustawione na moim fanpage'u na facebooku.

Wolne terminy

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Martyna i Rafał Naturalna Fotografia
Martyna i Rafał Naturalna Fotografia Stargard
(16)
Zobacz profil
Foto-kamera Fotografia & Videofilmowanie
Foto-kamera Fotografia & Videofilmowanie Białogard
(16)
Zobacz profil
Foto-video Radek
Foto-video Radek Chociwel
Zobacz profil
Foto - Portrety Mariusz Kowal
Foto - Portrety Mariusz Kowal Goleniów
(13)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: