fotoarte7 krzysztof wolf

Krzysztof Wolf

fotoarte7 krzysztof wolf

Plac Wolności 3, Namysłów

O nas

Mam na imię Krzysztof - jestem właścicielem firmy foto-arte7 krzysztof wolf.

Fotografia ślubna to specyficzny produkt.
Zdjęcia Wykonuje się raz – ale sięga po nie przez całe życie – dlatego temat ten powinna zrealizować odpowiednia osoba. To głównie za pomocą zdjęć ślubnych przywołujemy latami wydarzenia z tego istotnego dnia, chwalimy się nimi Najbliższym, Rodzinie, Znajomym… Fakt ten sprawia, jak ważne jest podejście do tematu dokonania wyborów Kto ma je wykonać…
Istotnym elementem jest stosowna forma oprawy fotografii. W swojej ofercie proponuję Państwu produkty najwyższej jakości - wykonane w najlepszych Polskich laboratoriach i pracowniach introligatorskich.
Albumy tradycyjne czy też najbardziej popularne w ostatnich latach fotoksiążki czy fotoalbumy wykonane są tak aby przetrwać próbę czasu - bo przecież stanowią pamiątkę na wiele, wiele lat.
Fotografuje na terenie całego kraju choć głównie koncentruje się na południowo-zachodniej Polsce w szczególności na województwach Opolskim, Dolnośląskim, Wielkopolskim i Śląskim.

To będą TWOJE NAJLEPSZE ZDJĘCIA…
Krzysztof Wolf - FOTOGRAF

SPRZĘT

Nikon

Oferta - fotoarte7 krzysztof wolf

Pakiet: Reportaż + Plener

2200 zł - 3600 zł

Fotoreportaż ślubny z plenerem. Do wyboru produkty: wersja elektroniczna, zdjęcia tradycyjne w kasecie, tradycyjny album z wklejanymi zdjęciami, fotokopiarka, album multimedialny.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2600 zł - 3800 zł

Fotoreportaż ślubny z plenerem. Do wyboru produkty: wersja elektroniczna, zdjęcia tradycyjne w kasecie, tradycyjny album z wklejanymi zdjęciami, fotokopiarka, album multimedialny.

Plener ślubny

700 zł - 1500 zł

Plener ślubny - kwota uzależniona od specyfiki i miejsca realizacji zdjęć. Do wyboru produkty: wersja elektroniczna, zdjęcia tradycyjne w kasecie, tradycyjny album z wklejanymi zdjęciami, fotokopiarka, album multimedialny.

Reportaż ślubny

2000 zł - 3300 zł

Fotoreportaż ślubny bez pleneru lub z plenerem w dniu ślubu. Do wyboru produkty: wersja elektroniczna, zdjęcia tradycyjne w kasecie, tradycyjny album z wklejanymi zdjęciami, fotokopiarka, album multimedialny.

Sesja narzeczeńska

350 zł - 1000 zł

Sesja narzeczeńska - kwota uzależniona od specyfiki i miejsca realizacji zdjęć. Do wyboru produkty: wersja elektroniczna, zdjęcia tradycyjne w kasecie, tradycyjny album z wklejanymi zdjęciami, fotokopiarka, album multimedialny.

Opinie - fotoarte7 krzysztof wolf

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - fotoarte7 krzysztof wolf

fotoarte7 krzysztof wolf

Plac Wolności 3 46-100 Namysłów

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Namysłów: