Kuba Chyżyński Fotografia

Kuba Chyżyński

Kuba Chyżyński Fotografia

(14)

O nas

Nazywam się Kuba Chyżyński i zajmuję się fotografią ślubną, rodzinną, dziecięcą i produktową. Fotografia jest moją pasją, z której staram się zrobić sposób na życie. Mieszkam na malowniczym "Roztoczu" , które staram się pokazać na swoich zdjęciach.

Zawsze staram się żeby zdjęcia wykonane przeze mnie podobały się zarówno mi jak i osobom dla których je wykonuje.

Nie lubię zdjęć pozowanych. W swojej pracy stawiam na naturalność i spontaniczność. Staram się być niewidoczny podczas reportażu żeby moja obecność nikogo nie krępowała. Sam nie wpływam na bieg wydarzeń, chyba że naprawdę zajdzie taka potrzeba. Jestem uczestnikiem wydarzeń a nie ich reżyserem. Staram się rozwijać i śledzić trendy w fotografii.

Prywatnie jestem mężem wspaniałej Żony i tatą cudownego Synka. Interesuję się historią, grafiką, komputerami. Kocham podróże.

Serdecznie zapraszam do bezpośredniego kontaktu telefonicznego na nr [treść zablokowana] bądź mailowego na adres [treść zablokowana]

Oferta - Kuba Chyżyński Fotografia

Pakiet: Reportaż + Plener

2000 zł - 2300 zł

Reportaż w dniu ślubu od momentu przygotowań do ok. 1.30 rano, plus plener w dzień inny niż dzień ślubu. Zdjęcia w ilości min. 600 szt. na pendrive i fotoalbum 30x30 zawierający 30 stron

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2200 zł - 2500 zł

Sesja narzeczeńska do 3 miesięcy przed dniem ślubu. Reportaż w dniu ślubu od momentu przygotowań do ok. 1.30 rano, plus plener w dzień inny niż dzień ślubu. Zdjęcia w ilości min. 600 szt. na pendrive i fotoalbum 30x30 zawierający 30 stron

Plener ślubny

500 zł - 500 zł

Plener w lokalizacji wybranej przez Parę Młodą

Reportaż ślubny

1800 zł - 1800 zł

Reportaż w dniu ślubu od momentu przygotowań do ok. 1.30 rano

Sesja narzeczeńska

200 zł - 200 zł

Sesja narzeczeńska do 3 miesięcy przed dniem ślubu

Opinie - Kuba Chyżyński Fotografia

5

14 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

MG

Monika G

Najlepszy fotograf. Świetnie rozluźnia atmosferę i od razu zjednuje sobie sympatię wszystkich gości. Jesteśmy zachwyceni współpracą z Kubą i mam wielką nadzieję, że będziemy jeszcze mieli okazję się spotkać :) Zdjęcia robi wspaniałe i zrobił nam miłą niespodziankę przesyłając dzień po ślubie próbkę swoich możliwości w postaci kilku zdjęć. Jeżeli ktoś szuka fotografa i natrafił na profil Kuby, a on ma wolny termin to może śmiało uznać poszukiwania za zakończone, zobaczycie człowieka z pasją, od którego aż biję miłość do swojej pracy :).

2 lata temu

KP

Kasia P

Serdecznie polecamy ! zdjecia cudowne , Kuba to świetny gość w bardzo stresujące sytuacji potrafił nas rozweselic, a zdjęcia które otrzymaliśmy są przepiękne. Dziękujemy Kuba wykonałeś kawał świetnej roboty!!!!!?????

3 lata temu

Źródło: Facebook

PM

Paweł M

Pomysłowe sesje, najpiekniejsze zdjęcia i najlepsza profesjonalna usługa to tylko u Kuba Chyżyński Fotografia. Naprawdę gorąco polecamy ????

3 lata temu

Źródło: Facebook

Natalia Ł

Ja również polecam! Profesjonalne podejście, świetny kontakt, zdjęcia piękne. Nic dodać nic ująć ??

3 lata temu

Źródło: Facebook

MW

Marta W

Super fotograf! Zdjęcia piękne, super podejście! Polecam z całego serca! ??

4 lata temu

Źródło: Facebook

MP

Marta P

sesja ślubna w wykonaniu Kuba Chyżyński Fotografia jest świetna pamiątką dla nas. Zdjęcia mają to coś w sobie że ogląda się je z wielka przyjemnoscia :) polecam!!!

4 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Monika M

Super podejście do dziecka na sesji dziecięcej, a efekt końcowy sesji czyli zdjęcia bardzo nam się podobały. Gorąco polecam ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

No parę lat napewno :D dokładnie nie pamiętam

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta to Reportaż od momentu przygotowań do godziny 1.30 rano plus plener w inny dzień uzgodniony z Parą Młodą

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Ciężko określić - lubię luz i niepozowane zdjęcia

Kontakt - Kuba Chyżyński Fotografia

Kuba Chyżyński Fotografia

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Tomaszów Lubelski

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: