Mariusz Kuik Fotografia

Mariusz Kuik

Mariusz Kuik Fotografia

(2)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Pozwólcie mi uchwycić chwile z jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu. Uwiecznić momenty na fotografii, do których będziecie wracać z uśmiechem.

Cenię sobie naturalność, prawdziwe emocje, spontaniczne sytuacje. Stawiam na reportaż, dlatego nie kreuję rzeczywistości. Uchwycę dla Was emocje tego najważniejszego dnia, każdy drobny szczegół, piękno Waszych strojów, uroczystą atmosferę panującą podczas przysięgi, czy dobry klimat Waszej zabawy weselnej byście mogli wciąż wracać do tych wspomnień. Pasja, doświadczenie i profesjonalne podejście do pracy gwarantuje Wam, że będziecie mogli cieszyć się piękną pamiątką przez całe życie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

400 zł - 3000 zł

Oferta - Mariusz Kuik

Reportaż ślubny

Plener ślubny

Pakiet: Reportaż + Plener

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Sesja narzeczeńska

Opinie - Mariusz Kuik

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

PP

Paweł P

Zaczniemy od tego, że długo szukaliśmy odpowiedniego fotografa zanim zaczęliśmy naszą przygodę z Mariuszem, a w konsekwencji odpowiedniego na Nasz ślub, który odbył się 20.06.2020 roku :) Ale, zaczniemy od początku:) Mariusza poznałem kiedy chciałem zrobić niespodziankę dla mojej narzeczonej i zorganizowałem dla Niej sesję zdjęciową narzeczeńską w Zamku Książ w Wałbrzychu, gdzie powiedziała pierwsze TAK:):);). Mariusz nie miał żadnych oporów żeby tam przyjechać, wręcz rozpierała go niesamowita energia i pasja. Dzięki niej pierwszy jak i każdy kolejny kontakt sesyjny z Nim jest niezwykle przyjemy i swobodny. Często słyszałem i czytałem na internecie prośby o opinie jakiego fotografa wybrać. Ja już wtedy wiedziałem, że w życiu nie wybiorę innego niż MARIUSZ :) W rezultacie odbyliśmy kilka sesji z Mariuszem jeszcze przed naszym dniem :) No dobrze. Kiedy doszło do Naszego ślubu, ciężko opisać mi jak rewelacyjnym fotografem jest Mariusz. Goście byli wniebowzięci. w rezultacie prawie w ogóle nie mamy zdjęć od gości, gdyż wszędzie gdzie ktoś próbował zrobić zdjęcie był już ON:)) Jego praca nie dezorganizowała pracy kamerzysty, wodzireja ani zabawy gości :)) Pragnę tu dodać, że ciężko ująć pracę Mariusza w kilku słowach stąd taka krótka opinia o Mariuszu :) A nie opowiedziałem jeszcze jak świetnie Mariusz pracuje przy sesji plenerowej :) Ale to przy kolejnej recenzji opowiem :)

3 lata temu

avatar

Marta D

Ślub to ten wyjątkowy dzień, który chcemy zapamiętać do końca życia :) dlatego tak ważne jest, by znaleźć odpowiedniego Fotografa, który uchwyci na zdjęciach te niesamowite emocje i ulotne chwile :) Mariusz to Profesjonalista! Swoją osobą dodawał nam otuchy i pozytywnej energii :) Dał nam wiele cennych rad w tym dniu i to było również świetne! Zdjęcia były przepiękne! Gdy je obejrzałam pierwszy raz nie kryłam łez wzruszenia, tak świetnie wychwycone były ‘te momenty’ :) Mariusz nawet spełnił prośbę dotyczącą sesji z Big Mackiem, którego nam specjalnie przywiózł :D Mega pozytywny człowiek! Sesja w plenerze również była fantastyczną i niezapomnianą przygodą! Mamy cudowną pamiątkę na lata! Dzięki Niemu będziemy wracać do dnia naszego ślubu i od nowa przeżywać towarzyszące nam w tym dniu emocje! Z całego serca polecam Fotografa, który Kocha swoją pracę:) Nasz ślub odbył się 15 czerwca 2019 w przepięknym Darłówku :)

4 lata temu

Kontakt - Mariusz Kuik

Mariusz Kuik Fotografia

website facebook Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 6692196286

Koszalin

137 km od Szczecina

63 km od Słupska

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: