Mirek M Foto & Film

Mirek

Mirek M Foto & Film

Hubala, Końskie

(13)

O nas

Witam, W moim opisie chciałbym ująć bardzo ważna informacja dotycząca stylu prezentowanych prac, dbam o to by były to zdjęcia dostosowane do oczekiwań klientów, ich pasji, osobowości, nie korzystam z szablonów dostępnych w sieci aby Wasze zdjęcia były Wasze... a nie takie same jak innych. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z galerią i kontaktu. Z serdecznym pozdrowieniem
[treść zablokowana]

PRZEDZIAŁ CENOWY

1800 zł - 3500 zł

Oferta - Mirek M Foto & Film

Sesja narzeczeńska

300 zł - 1000 zł

Reportaż ślubny

1800 zł - 2500 zł

Plener ślubny

400 zł - 1500 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

1800 zł - 3500 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2100 zł - 3500 zł

Film ślubny

2000 zł - 4000 zł

https://www.youtube.com/watch?v=mIb2q026l9c&t=6s

Opinie - Mirek M Foto & Film

3.97

13 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

KK

Kasia K

W dniu dzisiejszym nie mam żadnej pamiątki z wesela. Mirek po 8 miesiącach nie zdał ani zdjęć ani filmu. Zostaje nam jedynie droga sądową. Nie polecamy nikomu współpracy z tym panem. Jest nieodpowiedzialny i nie wywiązuje się w żaden sposób z umowy. Kasa poszła w błoto A materiału nie mamy... omijajcie !

1 rok temu

MC

Martyna C

Nie polecam. Nie wywiązuje się z umowy - powołuje się na nią jedynie, gdy chce ją dopasować pod swoje potrzeby. Nie przestrzega terminów. Niedługo przed poinformował, że to nie on będzie wykonywał zdjęcia. Nie przekazał podwykonawcom adresu P.Młodej, chociaż do podwykonawców nie mam żadnych zastrzeżeń - zdjęcia wyglądają w porządku. Wesele było we wrześniu 2022. Jest połowa maja 2023 i dostałam tylko zdjęcia online do pobrania. Za 7 tysięcy. Bez perspektywy w miarę szybkiego uzyskania pozostałych materiałów.

1 rok temu

avatar

Martyna M

Jakoś zdjęć jest fajna ale jeśli chodzi o obsługę klienta to masakra. Kilka dni przed ślubem dowiedziałam się że to nie Mirek będzie robił zdjęcia. Pomyślałam, dobra - nic i tak już nie zrobię, zdarza się. Fotograf, wspólnik przyłożył się super do robienia zdjęć i do niego nie mam zastrzeżeń. Największe są do późniejszej obsługi. Mam świadomość że w Umowie zawarte są terminy, jednak jak sam Mirek wspominał czasami jest to szybciej. Przy moim pytaniu kiedy mogę się spodziewać usłyszałam "mogą być wtedy, a w ogóle mam tyle i tyle dni". Oczekiwalam tylko mniej więcej terminu w stylu "robię teraz zdjęcia z wesela z tego i tego dnia, potrzebuje tyle czasu, zapytaj wtedy", a nie teksty typu mam termin koło tego i wtedy będą. Oczywiście postawa fotografa zmieniła się jeżeli chodzi o wystawienie późniejszej opinii. Tak naprawdę 1.5 roku wzbraniałam się przed napisaniem komentarza. Księga pamiątkowa oczywiście na plus. Podsumowując, jeżeli chodzi o obsługę to chamstwo - można powiedzieć to w bardziej elegancki sposób, w szczególności że wesele odbyło się w czasach covida i największych restrykcjach... Doświadczony fotograf jest w stanie ocenić ile czasu potrzebuje i czy będzie to wcześniej. Być może uniknęlibyśmy pytania :kiedy mogę się spodziewać zdjęć. Ciekawe w takim razie jak fotograf odnosi się w dzisiejszych czasach kiedy to wesela za weselami.

1 rok temu

MP

Magdalena P

Słaba jakość obsługi. Nie otrzymałam nagrań większości ważnych dla mnie momentów w tym dniu. Kiedy zadzwoniłam z prośbą o ich udostępnienie P. Mirosław powiedział, że nie będzie udostępniał tego co cytuję "babcia lub ciocia piernie". W dodatku musiałam zapłacić całość kwoty za wykonana usługę o północy w dniu ślubu, czyli kiedy jeszcze tak naprawdę nic nie miałam.. Ogólnie nie polecam

2 lata temu

ST

Sandra T

Pełen profesjonalizm, śliczne zdjecia.

4 lata temu

Źródło: Facebook

JS

Joanna S

Przecudne fotografie, fajny profesjonalny fotograf no i dobrze ubrany :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

SG

Sylwia G

Mirek to profesjonalista. Człowiek z pasją, który kocha to co robi, dzięki temu Jego fotografie są tak piękne i oryginalne. Potrafi uchwycić każdy szczegół i wszelkiego rodzaju emocje, zarówno szczęścia jak i łzy wzruszenia. Serdecznie polecam ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

ok 8 lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Pakiet w ver elektronicznej dodaje 50 odbitek 15x23 cm

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

nie kopiuje innych , nie korzystam z presetów, szablonów

Kontakt - Mirek M Foto & Film

Mirek M Foto & Film

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Hubala 26+200 Końskie

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Końskie: