Moose Wedding

Aleksandra Dobrowolska

Moose Wedding

(3)

O nas

www.moosewedding.com

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł - 4800 zł

Oferta - Moose Wedding

Sesja narzeczeńska

500 zł - 600 zł

Reportaż ślubny

3000 zł - 3500 zł

Plener ślubny

700 zł - 1000 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

3500 zł - 4800 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3500 zł - 5000 zł

Opinie - Moose Wedding

5

3 opinie

Dodaj opinię

MP

Magdalena P

Polecam w 100%, genialny klimat wykonywanych zdjęć, świetni ludzie, przemiła atmosfera podczas sesji ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

MP

Magda P

Fantastyczne ujęcia, niebanalna estetyka, profesjonalizm i wrażliwość na detale. Zdjęcia Moose Wedding pokazują historie, ludzi, ich emocje. 12 gwiazdek na 5.

2 lata temu

Źródło: Facebook

MS

Magdalena S

Szkoda, że nie ma więcej gwiazdek bo dałabym 10 Fenomenalna obsługa na najwyższym poziomie, niesamowite ujęcia, a kiedy? nawet nie orientowaliśmy się gdzie i kiedy Ola z Łukaszem robią te zdjęcia wspaniale dopasowali się do klimatu wesela siostry i z ogromnym sercem, pasją i zaangażowaniem wykonywali swoją ukochaną pracę tak, jakby ich nie było, dzięki czemu i my i goście czuliśmy się niezwykle swobodnie traktowanie klienta zgodnie z zasadą-jak chcieliby sami być traktowani, nie tylko przed imprezą i w jej trakcie, ale również po, a to już w wielu miejscach nie jest niestety w standardzie... po współpracy z nimi masz takie odczucia jakbyście znali się latami, czytają w myślach naprawdę z całego serca polecam, jeśli jeszcze ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości... jestem przekonana, że to nie koniec naszych wspólnych przygód z uwiecznianiem tak ważnych w życiu rodzinnym chwil, a to z mojej strony (po doświadczeniach z mnóstwem osób z tej branży jako klient) najwyższego stopnia rekomendacja

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Zdjęcia na pendrive, drewniane grawerowane pudełko a w nim 50 odbitek 15x21 cm wybranych przez Młodą Parę. W zależności od sezonu są także gratisy.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Bardzo chcemy, żeby nasze zdjęcia były proste w najlepszym tego słowa znaczeniu. Żeby forma nie zamazywała treści tego co to zdjęcie ma pokazać naprawdę. Czerpiemy inspirację z prostoty i naturalności, nie robimy zdjęć studyjnych i stawiamy na naturalne światło. Nawet w trudnych warunkach pogodowych, kiedy inni fotografowie odwołują swoje sesje, my tworzymy rewelacyjne i niezapomniane kadry. Gdybyśmy mieli porównać styl naszej fotografii do obecnych na rynku w sztuce czy w designie to byłaby to skandynawska prostota połączona z nowojorskim stawianiem człowieka i jego emocji w centrum. Trochę jak mistrzowie fotografii reportażowej, którzy nas inspirują. Nasz styl to niepowtarzalne zdjęcia.

Kontakt - Moose Wedding

Moose Wedding

Ostrowiec Świętokrzyski

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: