Sweet Dream Studio

Oktawia Guzy

Sweet Dream Studio

Sienkiewicza 21, Zgorzelec

(2)
Pokaż telefon

Pamiętam doskonale ten moment, gdy kupiłam sobie swoją pierwszą lustrzankę, znajomi wtedy myśleli, że ktoś mnie porwał. Każdą sekundę, minutę… przeznaczałam na fotografowanie. Jak to na początku zdjęcia robiłam wszystkiemu co wydawało mi się wyjątkowe… kwiatki kamyczki krople rosy… faktury wszelakie…

Z czasem kamyczki, kwiatki i chmurki przestały mi wystarczać, wtedy zaczęłam fotografować ludzi. Chciałam zamykać w kadrze ich emocje, pragnęłam by moje zdjęcia były wyjątkowe.

W 2009 roku postanowiłam, że fotografia stanie się moim sposobem na życie. Kochałam fotografować, a przecież nie ma nic lepszego niż robienie tego co się kocha… Wtedy wydawało mi się, że to fajne zarabiać na swojej pasji, ale z czasem zrozumiałam, że lepszej zapłaty niż łzy wzruszenia dostać nie mogłam…

Jako dyplomowana wizażystka upiększę wasze buźki nie tylko do sesji zdjęciowych, ale również na inne ważne wydarzenia w waszym życiu.

Gdyby się kiedyś ktoś mnie zapytał, jak opisałabym siebie w dwóch słowach odpowiedziałabym bez wahania: „Człowiek Orkiestra!”

Fotografia to moje wszystko, to dzięki niej mogę oddychać zamykając w kadrze wasze historie…

Serdecznie zapraszam do współpracy!

1750 zł - 3400 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Oferta

Reportaż ślubny

1750 zł - 3400 zł

W celu dobrania odpowiedniej oferty do Waszych potrzeb z chęcią się z Wami spotkam i poznam. Na spotkaniu przedstawię swoją ofertę oraz będziemy mogli porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach.
Jako kwalifikowana wizażystka, swoim Pannom Młodym służę również oprawą makijażową :)
Dzięki czemu na ślubie nie będziecie się martwiły o swój piękny makijaż.

Zapraszam do kontaktu
Oktawia

Sesja narzeczeńska

450 zł - 650 zł

Sesja narzeczeńska... to chyba jedna z najtrudniejszych sytuacji przed ślubem jaka spotyka przyszłych Panów Młodych :)

Pomimo tego, że większość mężczyzn nie przepada za fotografowaniem się... dla swoich przyszłych żon są w stanie zrobić wszystko. Sesje narzeczeńskie jak zawsze mówię, są świetnym momentem, by przed ślubem zaznajomić się z obiektywem aparatu, poznać z fotografem, zobaczyć że bycie w centrum uwagi, nie jest taką "straszną" rzeczą. Zazwyczaj atmosfera na sesji jest bardzo luźna, a ja staram się zrobić takie zdjęcia, by później wręczając je przyszłej Parze Młodej ujrzeć łzy wzruszenia. Uwierzcie, że to najlepsza zapłata jaką mogę otrzymać za zdjęcia, które Wam zrobię.

Kadry z sesji mogą być użyte podczas wesela, by przystroić nimi salę, mogą również być prezentem dla rodziców lub bliskich. Nie musicie być zawodowymi modelami, by mieć piękne zdjęcia. Wystarczy, że na sesji skupicie się na sobie a resztą zajmie się zawodowiec...czyli ja :D
Pamiętajcie, że aparat nie gryzie :)

Plener ślubny

650 zł - 850 zł

Opinie

5.0

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

AJ

Agata J

Oktawia, dziewczyna z ogromną pasją. Mój mąż nie lubi zdjęć a Oktawia zrobiła z niego prawdziwego modela. Robiła zdjęcia naturalne , w których nie musieliśmy sztucznie pozować. Jest mega pozytywna osobą, więc przy niej atmosfera jest luźna, zabawna i bez skrępowania. Polecam w 100%

11 miesięcy temu

DC

Daria C

Piękne wspomnienia, świetna atmosfera i ogromne wsparcie ! Dziękujemy za mnóstwo wspaniałych zdjęć i z pełnym przekonaniem polecamy wszystkim szukającym dobrego fotografa współpracę z Oktawią <3

11 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Pracę z ludźmi :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Gdy już przestało mi wystarczać fotografowanie kamyczków, listków i zachodów słońca, zaczęłam fotografować ludzi. Było to strzałem w dziesiątkę, ponieważ bardzo lubię poznawać nowe osoby. Fotografowanie ich i pokazywanie ich uczuć i emocji to jest właśnie to co chwyta mnie za serce.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Przygoda z fotografią ślubną zaczęła się w 2009 r. Wtedy to uwieczniłam swój pierwszy ślub. Nie ukrywam, że trochę się stresowałam w końcu chciałam wypaść jak najlepiej. Na chwilę obecną stres na ślubie jest mi obcy, zazwyczaj ja jako fotograf jestem jedyną osobą, która się nie stresuje, pomagam parom młodym gdy zajdzie taka potrzeba, zawiążę krawat, uprasuję koszulę ;)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję na sprzęcie i obiektywach Canona, korzystam również z obiektywów Sigmy. Lecz to akurat jak dla mnie jest mało ważne, bo aparat może mieć każdy, lecz nie każdy będzie potrafił zrobić zdjęcie, które będzie chwytało za serce.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Nie mam ulubionych momentów, ale łezki najczęściej kręcą mi się w oku w kościele, gdy ksiądz niespodziewanie zaczyna recytować poezję... W dzień ślubu jest mnóstwo emocji i wydarzeń, które sprawiają mi radość. Każdy ślub jest inny i na każdym coś wyjątkowego potrafi wywołać uśmiech na twarzy.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zazwyczaj jest to okres około 2 miesięcy od momentu gdy para młoda wybierze materiał do obróbki.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Na chwilę obecną posiadam 4 pakiety, każdy z nich jest zróżnicowany. Wszystko jest zależne od tego na czym zależy Parze.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Na ślubach poznaje mnóstwo fantastycznych ludzi, niektóre pary mają ze mną kontakt po dziś dzień. Współpracuje z nimi na sesjach ciążowych, jestem przy narodzinach dzieci, jestem ich fotografem nie tylko ślubnym ale także rodzinnym, nie ograniczam się tylko do fotografii ślubnej :) dlatego z niektórymi jestem od sesji narzeczeńskiej po urodziny ich dzieci... to na prawdę wyjątkowe gdy klienci do Ciebie wracają.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami otwartymi, uwielbiam gdy idę na spotkanie z Parą i od razu łapiemy wspólny język. Lubię ludzi szczerych, radosnych, wymagających, z poczuciem humoru. Zawsze na weselu ludzie się mnie pytają czy jestem znajomą Pary :) Jestem bardzo otwartą osobą i szybko nawiązuje nowe znajomości, ludzie nie czują w moim towarzystwie skrępowania, może dlatego tak dobrze mi się zawsze współpracuje. Nie wyobrażam sobie pracować z parą, z którą nie mamy przysłowiowego "feelingu".

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze to wybrać osobę, której spojrzenie jest zgodne z naszym.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Myślę że moją najmocniejszą stroną są dwa słowa które mnie określają :) "Człowiek orkiestra". Zrobię zdjęcia, pomaluję i uczeszę na sesję plenerową, jak potrzeba krawat zawiąże, czy też zszyje ramiączko od sukienki mamie panny młodej. Zawsze można na mnie polegać. Najważniejsze to być sobą i robić to co się kocha, myślę że właśnie dlatego ludzie mnie lubią i czują się dobrze w moim towarzystwie.

Wolne terminy

Kontakt

Sweet Dream Studio

website facebook instagram

Sienkiewicza 21 59-900 Zgorzelec

130 km od Wrocławia

53 km od Jeleniej Góry

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: