Studiopl

Kamil Łosiński

Studiopl

Kowalskiego, Suwałki

(1)

O nas

Nowość !!! Film wirtualny w pakiecie z dwoma fotografami.
Fotografia ślubna czy wideofilmowanie uroczystości weselnej, komunijnej, chrzciny czy studniówkowej to przede wszystkim odpowiednie przygotowanie. Ważną sprawą jaką wykonujemy przed uroczystością ślubną, chrzcinami, komunią czy studniówkami to sprawdzenie miejsca gdzie będziemy wykonywać wasze zdjęcia czy nagrywać film wideo z tego ważnego dnia dla Ciebie. Fotograf wykona Wam sesję plenerową, narzeczeńską i zdjęcia ze ślubu i wesela. Natomiast operator zrobi film wideo z waszej uroczystości ślubnej.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1500 zł - 3330 zł

SPRZĘT

Nikon

Sony

Oferta - Studiopl

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

200 zł - 300 zł

Wykonujemy podziękowanie dla rodziców w formie teledysku. Film wideo nagrywamy wcześniejszym wyznaczonym terminie w plenerze lub jakimś ciekawym miejscu, które wybiorą Państwo Młodzi. Ustalamy ciekawy scenariusz filmu, aby uwzględnić wszystko to za co chcemy podziękować rodzicom. Taki film to ciekawa forma, która możemy umieścić w filmie weselnym lub wykonać prezentacje w dniu ślubu na sali weselnej.

Reportaż Ślubny

1500 zł - 3000 zł

Fotoreportaż wykonywany przez jednego fotografa w cenie 1500zł. Praca na lustrzankach. Elektroniczny Album Foto.

Jeden fotograf na weselu wykona fotoreportaż oraz 30 minutowego filmu wirtualnego z uroczystości i wesela. Cena 2200zł. Praca na lustrzankach plus Foto-Książka i tradycyjny Album Foto.

Podczas wesela dwóch fotografów wykona fotoreportaż oraz 30 minutowego filmu wirtualnego z uroczystości i wesela, możliwość prezentacji slajdów na weselu. Cena 3000zł. Praca na lustrzankach plus Foto-Książka i Album Foto.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

200 zł - 300 zł

Wykonujemy sesje narzeczeńską w formie teledysku. Film wideo nagrywamy wcześniejszym wyznaczonym terminie w plenerze lub jakimś ciekawym miejscu, które wybiorą Państwo Młodzi, aby to pokazało ich wcześniejsze relacje. Ustalamy ciekawy scenariusz filmu, aby pokazać ciekawe wątki z życia narzeczonych. Taki film to ciekawa forma, która możemy umieścić w filmie weselnym lub jako zaproszenie na ślub. Ten teledysk można umieścić w sieciach społecznościowych lub innym serwerze.

Film ślubny

2850 zł - 4000 zł

Krótkometrażowy film wideo w dniu uroczystości 45-60min w cenie 2850 zł. Film w jakości Full HD DSLR; Praca jedną lustrzanką przez jednego operatora. Teledyski Ślubne. Dźwięk nagrywany przez rejestratory dźwięku.

Długometrażowy film w dniu uroczystości 60-90min w cenie 3000 zł. Film w jakości Full HD DSLR; Praca jedną lustrzanką przez jednego operatora. Teledyski Ślubne. Dźwięk nagrywany przez rejestratory dźwięku.

Pełnometrażowy film weselny z dodatkowymi ujęciami kręconymi w innym dniu np. teledyski czy podziękowania rodzicom. Film 90 min w cenie 3500zł. Film w jakości Full HD DSLR; Praca dwiema lustrzankami przez jednego operatora. Teledyski Ślubne w filmie. Dźwięk nagrywany przez rejestratory dźwięku.

Ciekawy film z dodatkowymi ujęciami kręconymi w innym dniu np. teledyskami czy podziękowania rodzicom. Film 45-90min w cenie 4000zł. Film w jakości Full HD DSLR; Praca dwiema lustrzankami przez dwóch operatorów Teledyski Ślubne i plenerowe w filmie. Dźwięk nagrywany przez rejestratory dźwięku.

Pakiet: Reportaż + Plener

2000 zł - 3330 zł

Fotoreportaż wykonany przez jednego fotografa z sesją plenerową w innym dniu niż uroczystość w cenie 2000zł. Praca na lustrzankach. Tradycyjny Album Foto.

Jeden fotograf na weselu fotoreportaż z sesją plenerową w innym dniu oraz film wirtualny 30 min z wesela i ślubu. Cena 2700zł. Praca na lustrzankach. Foto-Książka i Album Foto.

Podczas wesela dwóch fotografów wykona fotoreportaż z sesją plenerową w innym dniu oraz wykonanie 30 minutowego filmu wirtualny z uroczystości i wesela lub fotografia 360 stopni. Cena 3330zł. Praca na lustrzankach. Foto-Książka i Album Foto.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2300 zł - 3330 zł

Jeden fotograf na weselu fotoreportaż z sesją plenerową wraz z narzeczeńską w innym dniu, możliwość prezentacji slajdów na weselu. Cena 2300zł. Praca na lustrzankach. Foto-Książka i Album Foto.

Jeden fotograf na weselu fotoreportaż z sesją plenerową wraz z narzeczeńską w innym dniu, oraz fil wirtualny 30 min. Cena 2800zł. Praca na lustrzankach. Foto-Książka i Album Foto.

Podczas wesela dwóch fotografów wykona fotoreportaż z sesją plenerową i narzeczeńską w innym dniu oraz wykonanie 30 minutowego filmu wirtualnego z uroczystości i wesela lub fotografii 360 stopni. Cena 3330zł. Praca na lustrzankach. Foto-Książka i Album Foto.

Plener ślubny

300 zł - 500 zł

Fotograf Wykona plener ślubny w wybranym przez Państwa Młodych miejscu i czasie lub wybranych przez nas ciekawych miejsc w regionie, aby uwiecznić naszą Parę Młodą w wyjątkowych okolicznościach na łonie natury i uwiecznić to na zdjęciach. Wszystko to jest ciekawą pamiątką , która przetraw lata, warto to mieć.

Sesja narzeczeńska

200 zł - 300 zł

Fotograf Wykona sesje narzeczeńską w wybranym przez państwa miejscu i czasie, aby uwiecznić te piękne chwile jeszcze przed ślubem, aby pokazać jak na siebie patrzyliście i uwiecznić to na zdjęciach. Wszystko to jest najlepszą pamiątką , która przetraw lata. Warto to mieć w swoim albumie.

Filmowanie z powietrza (DRON)

500 zł - 750 zł

Wykonujemy ujęcia z powietrza. Ustalamy ciekawe miejsca scen filmu, aby uwzględnić najciekawsze momenty. Taki film to ciekawa forma, która możemy umieścić w filmie weselnym.

Reportaż ślubny

1000 zł - 2000 zł

Nowość !!! Film wirtualny czy zdjęcia 360 stopni.
Film z uroczystości ślubnej i wesela w 360 stopniach trwający od 45 do 60 minut, czy zdjęcia w wirtualnym spacerze z Twojego ślubu i wesela.

Opinie - Studiopl

1.6

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

PK

Patrycja K

Nie polecam. Zero profesjonalizmu.

2 lata temu

Kontakt - Studiopl

Studiopl

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Kowalskiego 16-400 Suwałki

Poniedziałek

08:00 -20:00

Wtorek

08:00 -20:00

Środa

08:00 -20:00

Czwartek

08:00 -20:00

Piątek

08:00 -20:00

Sobota

08:00 -12:00

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Suwałki: