Cambella

Izabela Piekarczyk

Cambella

Ul. Plac Wolności 15/2, Rzeszów

(17)

O nas

"Wizaż i charakteryzacja jest dla mnie przede wszystkim ogromną pasją. Z wykształcenia jestem wizażystką, charakteryzatorką i stylistką. Ukończyłam Studium Wizażu i Charakteryzacji w Warszawie. W makijażu główny nacisk kładę na precyzję wykonania oraz wyobraźnię, którą jest doskonałą inspiracją do tworzenia niezwykłych i niezapomnianych makijaży. Make-up to nie tylko wydobywanie piękna twarzy, to prawdziwe dzieło sztuki, które pozwala wyzwolić duszę kobiety."

Oferta - Cambella

Makijaż ślubny

150 zł - 200 zł

Makijaż ślubny męski - 50 zł

Fryzura ślubna

150 zł - 200 zł

Fryzura ślubna próbna- 180 zł

Próbny makijaż ślubny

150 zł - 200 zł

Makijaż ślubny z dojazdem

150 zł - 200 zł

Opinie - Cambella

5

17 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

ES

Ewa S

Bardzo piękny makijaż ślubny, naturalny ale wyraźny, świetnie podkreślający urodę. Bardzo ładna, chwalona przez wszystkich i co ważne, wytrzymała fryzura ślubna. Pani Iza to był strzał w ciemno, ponieważ nie miałam swojego ani polecanego wizażysty ale strzał bardzo celny i jestem super zadowolona z mojej ślubnej fryzury i makijażu. Polecam

1 rok temu

JS

Joanna S

Byłam i wciąż jestem (patrząc na zdjęcia) zachwycona moim makijażem i fryzurą w dniu ślubu. Nigdy nie wyglądałam lepiej i sama nie wiedziałam, że tak mogę wyglądać. Podkreślę, że na co dzień nie maluję się. Obawiałam się "efektu maski". Niepotrzebnie. Makijaż był idealny, a przede wszystkim naturalny, dzięki czemu czułam się swobodnie i pięknie. Pani Izabela doskonale spełniła moje oczekiwania i dobrała makijaż, fryzurę do mojej urody, dodatków i sukni. Wszystko się ze sobą łączyło i zachwycało zarówno mnie jak i gości. Fryzura z wiankiem, bardzo romantyczne upięcie, zwiewne, ale trwałe. Wiatr nie był straszny. Ponadto Pani Izabela pełniła profesjonalną obsługę w czasach pandemii, dodając otuchy i wsparcia, za co jestem wdzięczna. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze spotkać z Panią Izabelą i poczuć się tak wyjątkowo, jak w dniu ślubu. Polecam wszystkim! Ten efekt i samopoczucie, jest warte każdej ceny.

1 rok temu

AD

Anna D

Piękny, trwały makijaż i rewelacyjna fryzura, która wytrzymała całą noc. Iza, dziękuję Ci za Twój profesjonalizm i to, że wykonujesz swoją pracę z ogromną starannością i pasją ❤

3 lata temu

Źródło: Facebook

KC

Kasia C

Świetnie spędzony czas w miłym towarzystwie, polecam !?

3 lata temu

Źródło: Facebook

JC

Joanna C

Moja przygoda ze studio Cambella rozpoczęła się przy przygotowaniach ślubnych - pięknie wykonany makijaż zachwycił wszystkich gości i mnie sama ;) wpłynęło to na moja chęć wzięcia udziału w kursach makijażu organizowanych przez Izę Piekarczyk ;) jestem obecnie po dwóch kursach indywidualnych; pierwszego i drugiego stopnia oraz instruktażu makijażu i jestem zachwycona ;) duża dawka pozytywnej energii sprawia, ze kurs nie jest tylko suchym przekazem informacji i umiejętności ale po prostu uczestnictwo w nim jest miłe dla kursantki ;) bardzo przyjemna atmosfera a także ogrom wiedzy i przekazywanych informacji ;) pomoc przy wyborze odpowiednich kosmetyków, Iza Piekarczyk zawsze służy radą ;) a wykonanie makijażu gdy jest obok od razu staje się dużo łatwiejsze :) polecam wszystkim ! Ja na kursy dojeżdżałam z Krakowa i nie żałuje ;) z pewnością w przyszłości zawitam na kolejny stopień :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

NC

Natalia C

Spośród wielu zdjęć promujących fryzury i makijaże, Izabeli wszystkie były takie same - piękne, dokładne i spójne. Ciężko wybiera się usługodawców na odległość - podobno. W dniu próbnej fryzury i makijażu czułam się trochę jak na przesłuchaniu. Pytania szczegółowe po to by wszystko co ma zrobić pasowało do sukni, bukietu.. po prostu do całej mnie. Jako Panna Młoda nie zdawałam sobie sprawy z tego,że to jest istotne, ale wiedziałam jedno - jestem w najlepszych rękach. Dziękuje za wspaniałą atmosferę, niezniszczalna fryzurę (ciotki podczas życzeń ewidentnie próbowały ja rozczesac ?) i nieskazitelny makijaż ;) nie poprawiałam nic ani razu. Dziękuję Iza, że w tym dniu mogłam poczuć się piękna cały dzień i noc ❤️ polecam wszystkim ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

MC

Magdalena C

Makijaż niewiarygodnie trwały! Trzymał się całą noc. Wszystkie niedoskonałości ukryte, skóra po prostu idealna, a przy tym wyglądał bardzo naturalnie :) Nigdy w życiu nie byłam tak zadowolona z efektu makijażu jak i fryzury. Wszystko dopracowane do perfekcji. Szczerze polecam!

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

od 13 lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

usługi wizażu i stylizacji fryzur

Kontakt - Cambella

Cambella

ul. Plac Wolności 15/2 35-073 Rzeszów

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: