Iwona Gzik makijaż & stylizacja fryzur

Iwona Gzik

Iwona Gzik makijaż & stylizacja fryzur

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Jestem profesjonalistką w dziedzinie makijażu, stylizacji fryzur oraz stylizacji mody.

W branży związanej z kreowaniem wizerunku pracuję od ponad 10 lat. Ukończyłam roczną szkołę Makijażu i Stylizacji Kozłowskavisage, liczne kursy, m.in. Active Make Up Pro i Weddinng Make Up Pro w Pro Make Up Academy, kursy makijażu MAC Cosmetics, kurs Makijażu i Stylizacji w Międzynarodowej Akademii Estetyki Laurel, warsztaty stylizacji Glamour.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam dzięki wieloletniej współpracy z pismami lifestylowymi - polskimi (m.in. Flesz, Party, Zwierciadło, Uroda Życia, Estilo Magazine, Lounge Magazine) jak i zagranicznymi (Viva Chile Magazine, Umno Magazine, W25 Magazine, Chaos Magazine, Impostor Magazine), podczas sesji zdjęciowych, zarówno komercyjnych jak i prywatnych, podczas realizacji reklam i programów telewizyjnych, jak również dbając o wizerunek osób publicznych i prywatnych.

Używam kosmetyków z półki selektywnej (Anastasia Beverly Hills, Huda Beauty, Charlotte Tilbury, Mac Cosmetics, Estee Lauder, The Balm, Bobbi Brown, Shiseido etc.) oraz wysokiej jakości pędzli do makijażu.

Moje makijaże są kobiece i dostosowane do typu urody klientki. Jestem perfekcjonistką i dbam o dokładność mojej pracy.

Zajmuję się również stylizacją fryzur. Preferuję nowoczesne upięcia, zwiewne, naturalne, bez efektu kasku na głowie. Uwielbiam boho fryzury, tzw. czesane wiatrem ;), warkocze, kwiaty we włosach oraz ozdobne opaski i biżuterię.

Specjalizuję się również w kompleksowej stylizacji ślubnej, obejmującej wizerunek młodych oraz ich bliskich. Wycena indywidualna.
*zniżki dla stałych klientów i większych grup

PRZEDZIAŁ CENOWY

250 zł - 550 zł

Oferta - Iwona Gzik makijaż & stylizacja fryzur

Makijaż ślubny

250 zł - 300 zł

Makijaż ślubny z dojazdem

300 zł - 350 zł

Dojeżdżam do domu Panny Młodej lub na miejsce ceremonii przy kilku osobach zainteresowanych usługą makijażu i/lub stylizacji włosów

Próbny makijaż ślubny

250 zł - 300 zł

cena standardowa to 200 zł. 250 zł przy drogich rzęsach na specjalne życzenie klientki bądź wyjątkowo długim spotkaniu, spowodowanym chęcią wypróbowania ponadstandardowo wielu opcji.

Fryzura ślubna

250 zł - 300 zł

Kreacja wizerunku

250 zł - 1000 zł

Zajmuję się profesjonalnym kreowaniem wizerunku na potrzeby prywatne i zawodowe. Jeśli potrzebujesz zmiany i odświeżenia świadczę usługi z zakresu:
-przegląd szafy
-analiza sylwetki
-budowanie stylu
-zakupy ze stylistką
Wycena indywidualna w zależności od zakresu prac.

Metamorfoza wizerunku

1000 zł - 2500 zł

Jeśli chciałabyś/chciałbyś zająć się swoim wizerunkiem kompleksowo i dokonać zauważalnej i pozytywnej zmiany na lepsze, chętnie pomogę Ci w kwestii makijażu, który będzie idealny dla Ciebie, kolorystyki która wydobędzie Twoje mocne strony, zajmę się Twoją szafą i stylem, opracuję nowy odświeżający i zgodny z Twoją sylwetką styl. W skład pełnej metamorfozy wchodzi:
-makijaż/także z indywidualną lekcją jeśli potrzebujesz
-analiza sylwetki, przegląd szafy, zakupy
-propozycja nowego stylu
-porada w zakresie fryzury/ ewentualnie spotkanie z fryzjerem, który dopasuje kolor i cięcie
-opcjonalnie sesja zdjęciowa
Wycena indywidualna, w zależności od zakresu pracy

Stylizacja ślubna

1500 zł - 2500 zł

Zajmuję się również kompleksową stylizacją ślubną. Jeśli nie masz głowy do wybierania odpowiedniej sukni do Twojej sylwetki, poszukiwania dodatków, wyboru fryzury, makijażu, ozdób do włosów a także odpowiedniego garnituru i dodatków dla swojego ukochanego, możesz zamówić pełną stylizację ślubną. Wycena indywidualna

Makijaż ślubny

250 zł - 300 zł

Opinie - Iwona Gzik makijaż & stylizacja fryzur

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Wolne terminy

Kontakt - Iwona Gzik makijaż & stylizacja fryzur

Iwona Gzik makijaż & stylizacja fryzur

website facebook instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 9521887163

Warszawa

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: