Huśtawka na weselu - wyjątkowa atrakcja - Wedding.pl podpowiada
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Atrakcje na wesele / Huśtawka na weselu – atrakcja nie tylko dla dzieci!
Atrakcje na wesele

Huśtawka na weselu – atrakcja nie tylko dla dzieci!

19 listopada 2018 — Redakcja Wedding.pl
Huśtawka na weselu - zdjęcie 3

Ślub to ogromne wydarzenie, które Młode Pary przygotowują z ogromną starannością. A wszystko po to, by zaproszeni goście czuli się wyjątkowo i magiczne. Obecnie trudno sobie wyobrazić sobie przyjęcie weselne bez dodatkowej atrakcji, która ma na celu umilenie wszystkim czasu. Od kilku sezonów dużą popularnością cieszą się fotobudki, słodkie stoły czy pokazy baniek mydlanych. Jeżeli na dodatkowe atrakcje weselne nie możecie przeznaczyć większej sumy pieniędzy, a mimo to chcecie czymś zaskoczyć gości, to w takim przypadku huśtawka na weselu będzie strzałem w dziesiątkę.

WYBIERZ ATRAKCJE NA WASZE WESELE!

Huśtawka nie tylko dla dzieci

Chociaż na pozór mogłoby się wydawać, że huśtawka będzie tylko atrakcją dla najmłodszych gości, to w rzeczywistości niemalże wszyscy będą chętnie z niej korzystać. W zależności od pogody, możecie zawiesić ją na świeżym powietrzu jak i na sali weselnej. Huśtawka będzie zarówno ciekawym urozmaiceniem jak i dodatkową ozdobą. Jej wykonanie jest niezwykle proste, dlatego możecie pokusić się o jej własnoręczne wyczarowanie.

Zobacz także: Zabawy plenerowe – 7 modnych propozycji

Huśtawka na weselu - zdjęcie 1

Nie zapomnijcie również o dekoracjach weselnych, które powinny współgrać z pozostałymi ozdobami weselnymi. Niezwykle pięknie prezentują się pnącza kwiatów, zielone liście, a także kokardy i długie wstążki. Na huśtawce można chwilę odpocząć, pomarzyć i powrócić myślami do beztroskiego dzieciństwa. Przyznajcie sami, huśtawkę warto również wykorzystać podczas sesji zdjęciowej. Fotografie na pewno będą pełne magii i wyjątkowości.

Zobacz także: Wesele w stylu industrialnym

Huśtawka na weselu - zdjęcie 2

WYBIERZ ATRAKCJE NA WASZE WESELE!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!