Dekoracje ślubne z gipsówki - zainspiruj się! | Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Dekoracje ślubne / Dekoracje ślubne z gipsówki
Dekoracje ślubne

Dekoracje ślubne z gipsówki

8 stycznia 2019 — Redakcja Wedding.pl
Dekoracje ślubne z gipsówki - zdjęcie 5

Ceremonia zaślubin, czyli najważniejsze wydarzenie jakie ma miejsce w dniu ślubu, odbywa się zazwyczaj w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Niektóre Pary Młode decydują się na zorganizowanie tej magicznej uroczystości w plenerze. Jednak niezależnie od tego, gdzie odbędzie się ślub, warto zadbać o przepiękne udekorowanie wnętrza czy otoczenia. Największą uwagę Pary Młode przywiązują do dekoracji sali weselnej, a kościół przyozdabiają dopiero w drugiej kolejności. Jednak to przecież w kościele wstępujecie w związek małżeński i stajecie się rodziną. Na sali weselnej jest już tylko wspaniała zabawa i świętowanie do białego rana. Ślub kościelny jest wyjątkowym wydarzeniem, które zasługuje na najpiękniejszą oprawę. Dekoracje ślubne wpływają na atmosferę uroczystości i informują gości o wybranym przez Was motywie przewodnim. Jeśli nie chcecie nadszarpywać budżetu, a marzycie o romantycznych i delikatnych ozdobach to dekoracje ślubne z gipsówki powinny spełnić Wasze oczekiwania.

ZAMÓW DEKORACJE Z GIPSÓWKI NA TWOJE WESELE

Dekoracje ślubne z gipsówki - zdjęcie 2

Śnieżnobiała gipsówka w dekoracjach ślubnych

Gipsówka to roślina należąca do rodziny goździkowatych, która niezwykle często wykorzystywana jest do tworzenia kompozycji florystycznych. Jej główną ozdobą są  białe, delikatne jak mgiełka kwiaty. Gipsówka przepięknie komponuje się z intensywną zielenią i pastelowymi kolorami. Bez żadnych obaw możecie połączyć ją ze świeżymi kwiatami. Udekorujcie nią drogę do ołtarza, wykorzystajcie do przystrojenia ławek. Jeśli chcecie, aby dekoracja kościoła była niezwykle perfekcyjna, gipsówkę umieśćcie w słoikach przyozdobionych białą koronką, które zawieszone na brzegu ławek będą prezentowały się naprawdę pięknie.

Dekoracje ślubne z gipsówki - zdjęcie 1

Zobacz także: Jak samodzielnie udekorować samochód na ślub?

Gipsówka i świece

Bardzo ważną ozdobą kościoła, która tworzy bajeczny klimat są świece, których blask przepięknie podkreśli delikatność kwiatów gipsów. Warto również zatroszczyć się o przyozdobienie wejścia do kościoła, poręczy i schodów. Duży łuk wykonany z białej gipsówki i mnóstwo świec sprawi, że zapanuje naprawdę romantyczna atmosfera.

Dekoracje ślubne z gipsówki - zdjęcie 3

Zobacz także: Dekoracja kościoła na ślub zimą

ZAMÓW DEKORACJE Z GIPSÓWKI NA TWOJE WESELE

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!