22 stycznia 2019

Dekoracje weselne z papieru – oryginalne pomysły na Wasze wesele!


Dekoracje weselne z papieru - zdjęcie 7

Zaplanowanie i zorganizowane ślubu i przyjęcia weselnego to spore wyzwanie, jakie czeka każdą przyszłą Parę Młodą. Niezwykle istotnym elementem, bez którego ciężko wyobrazić sobie idealne wesele są dekoracje. Potrzebny jest pomysł, który będzie piękny, zachwycający i zaskakujący jednocześnie. Zdajemy sobie sprawę, że oszałamiające i magiczne dekoracje weselne wiążą się ze sporym wydatkiem, na który nie wszystkie pary mogą sobie pozwolić. Jednak jak wiadomo najważniejszy jest pomysł, a prostota bardzo często jest lepsza niż przepych i bogactwo. Dekoracje weselne z papieru to prosta, tania, ale jakże pomysłowa i efektowna ozdoba przyjęcia weselnego.

ZAMÓW DEKORACJE NA TWOJE WESELE

Dekoracje weselne z papieru – 5 propozycji

Ścianki z papieru

Pełne delikatności i wdzięku są duże ścianki wykonane w głównej mierze z papieru. Taka ścianka może pojawić się za plecami Nowożeńców, jednak równie dobrze może stanąć tuż przed wejściem na salę weselną. Wystarczy tylko kolorowy papier, nożyczki, pomysł i oczywiście trochę wolnego czasu.

Dekoracje weselne z papieru - zdjęcie 1

Girlandy

Girlandy wykonane z papieru są tanią, ale niezwykle efektowną ozdobą sufitu sali weselnej. Dekoracja w postaci girland to jedna z delikatniejszych ozdób, która sprawdzi się na większości sal. Niezwykle ważne jest, aby ich kolor współgrał z motywem, odcieniem przewodnim przyjęcia.

Dekoracje weselne z papieru - zdjęcie 3

Pompony

Jedną z efektowniejszych i prostszych w wykonaniu dekoracji są duże pompony. Te duże, delikatne kule zawieszone pod sufitem dodadzą poczucia lekkości i  magii. Sprawią również, że przyjęcie weselne nabierze wyjątkowego charakteru. Świetnie sprawdzą się również jako dekoracja nad stołem Nowożeńców, czy jako przyozdobienie stołu tematycznego.

Dekoracje weselne z papieru - zdjęcie 4

Zobacz także: Tablice kredowe w roli dekoracji weselnych

Bukiet

Odważne i przebojowe Panny Młode mogą w zdecydować się na bukiet ślubny wykonany właśnie z papieru. Czasami nawet ze starych gazet można otrzymać prawdziwe dzieła sztuki. Jednak niestety papierowe kwiaty nie pachną…

Dekoracje weselne z papieru - zdjęcie 5

Dodatki

Diabeł tkwi w szczegółach, a dobrze dopracowane dodatki zagwarantują, że dekoracja będzie spójna i idealnie dopracowana. Papierowe winietki, numeracja stołów czy pojemniczki na płatki kwiatów to drobne, ale niezbędne elementy wystroju.

Dekoracje weselne z papieru - zdjęcie 6

Zobacz także: Bukiety ślubne w stylu glamour

ZAMÓW DEKORACJE NA TWOJE WESELE

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!