Dekoracje weselne podwieszone pod sufitem - 7 pomysłów
Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Dekoracje weselne / Dekoracje weselne podwieszone pod sufitem – 7 pomysłów
Dekoracje weselne

Dekoracje weselne podwieszone pod sufitem – 7 pomysłów

10 grudnia 2018 — Redakcja Wedding.pl

Przyjęcie weselne jest magicznym i wyjątkowym dniem, dlatego warto sprawić, aby jak najlepiej i jak najpiękniej zapisało się w pamięci gości. Bez wątpienia centralnym miejscem na sali weselnej jest stół Młodej Pary, który powinien wyróżniać się pośród pozostałych. Jednak należy pamiętać także o udekorowaniu innych części sali. Niestety, nie wszyscy mają możliwość zorganizowania przyjęcia w miejscu niemalże jak z bajki. Piękne, pałacowe wnętrza, które dopracowane są w każdym, nawet najmniejszym szczególne nie są dostępne dla wszystkich. Zdarza się, że wesele odbywa się w miejscu, którego wnętrze pozostawia nieco do życzenia, a sufit wymaga przystrojenia. Bywa też i tak, że Pary Młode już od samego początku wiedzą, że zdecydują się na dekoracje weselne podwieszone pod sufitem. Nie macie pomysłu na tego rodzaju ozdoby? Nadchodzimy z pomocą!

ZAMÓW PODWIESZONE DEKORACJE NA SWOJE WESELE

Dekoracje weselne podwieszone pod sufitem - zieleń -zdjęcie 2

Zieleń i kwiaty w podwieszonych dekoracjach

Kiedy goście skierują swój wzrok ku górze i zobaczą mnóstwo zieleni i kwiatów, na pewno będą zachwyceni. Duże, wręcz ogromne wieńce podwieszone pod sufitem będą prezentowały się niezwykle bajecznie. Wyjątkowym i niezwykle oryginalnym pomysłem jest mnóstwo pojedynczych kwiatów zwisających z sufitu.

Dekoracje weselne podwieszone pod sufitem -kwiaty - zdjęcie 1

Lampiony

Chyba najpopularniejszą dekoracją ostatnich sezonów są papierowe lampiony. Kolorowe lampiony, różnej wielkości staną się przepiękną dekoracją, która może także być Waszym motywem przewodnim.

Dekoracje weselne podwieszone pod sufitem - lampiony- zdjęcie 4

Chorągiewki

Jeśli organizujecie przyjęcie weselne w stodole bądź w drewnianej sali o charakterze rustykalnym, do przyozdobienia sufitu możecie wykorzystać materiałowe lub papierowe chorągiewki. Jeżeli dysponujecie wolnym czasem, możecie pokusić się o własnoręczne przygotowanie tej prostej, ale pięknej ozdoby.

Dekoracje weselne podwieszone pod sufitem -chorągiewki - zdjęcie 7

Pompony

Jednym z naszych ulubionych pomysłów są papierowe lub tiulowe pompony, które swą lekkością podkreślą piękno i delikatność tego wyjątkowego dnia w życiu Młodej Pary.

Dekoracje weselne podwieszone pod sufitem - pompony - zdjęcie 3

Lampki

Nieodzownym elementem niemalże każdego przyjęcia weselnego jest blask świec, który dodaje elegancji, klasy i romantyzmu. Ciekawym pomysłem są także delikatne lampki, które podwieszone pod sufitem będą prezentowały się naprawdę magicznie.

Dekoracje weselne podwieszone pod sufitem - lampki -zdjęcie 9

Zobacz także: Aranżacje świetlne ślubu i wesela

Balony

Balony, zwłaszcza te napełnione helem, powróciły do łask. Duże, modne balony będą idealnym pomysłem na udekorowanie sufitu sali weselnej. Jeśli zależy Wam na uzyskaniu naprawdę spektakularnego efektu pamiętajcie, im więcej balonów, tym lepiej.

Dekoracje weselne podwieszone pod sufitem - balony - zdjęcie 10

Zobacz także: Dekoracje sali weselnej z balonów

Wstążki, tasiemki

Delikatne, zwiewne, pastelowe, długie wstążki, tasiemki są ozdobą, którą warto wykonać własnoręcznie. Sami się przekonacie, że to naprawdę nic trudnego!

Dekoracje weselne podwieszone pod sufitem - wstążki - zdjęcie 11

ZAMÓW PODWIESZONE DEKORACJE NA SWOJE WESELE

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!