Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Dekoracje weselne / Dekoracje weselne z drewna – 4 propozycje na Wasze wesele
Dekoracje weselne

Dekoracje weselne z drewna – 4 propozycje na Wasze wesele

11 stycznia 2019 —
Dekoracje weselne z drewna - zdjęcie 13

Dekoracje weselne tworzą charakter przyjęcia i są niezwykle istotnym elementem na sali weselnej. Pary Młode, którym zależy na oryginalności, wyjątkowości i naturalności w dniu ślubu, powinny rozważyć dekoracje weselne z drewna. Jego zapach, faktura i przepiękne słoje sprawią, że gościom powrócą miłe wspomnienia z lat młodości. Czasami wystarczy jeszcze tylko blask świec i świeże kwiaty, aby na sali zapanowała odświętna i magiczna atmosfera. Drewnianych dekoracji bez wątpienia nie powinno zabraknąć na przyjęciu weselnym organizowanym w stylu rustykalnym. Jeśli jesteście miłośnikami drewna, jednak nie wiecie jak je wykorzystać, przygotowaliśmy dla Was garść inspiracji.

ZAMÓW DEKORACJE NA TWOJE WESELE

Dekoracje weselne z drewna – nasze propozycje

Drewniane podkładki

Okrągłe, drewniane plastry drewna, na których widoczne są piękne słoje to idealne podkładki, które będą wyjątkową ozdobą stołu weselnego. Na podkładkach możecie ustawić kompozycje kwiatowe i świece. Blask świec idealnie komponuje się z plastrami pachnącego drewna.

Dekoracje weselne z drewna - zdjęcie 1

Winietki, numeracja stołów

Jeśli zdecydujecie się na drewniane dekoracje, warto pokusić się o przygotowanie winietek, czy numerów stołów wykonanych właśnie z tego materiału. Wystarczą ładnie wycięte kawałki drewna i farba, aby stworzyć ozdobę, która wzbudzi podziw przybyłych gości.

Dekoracje weselne z drewna - zdjęcie 2

Zobacz także: Jak samodzielnie udekorować samochód na ślub?

Drewniane patery i skrzynki

Drewniane skrzynki bez problemu kupicie na targu czy bazarku. Jest to bez wątpienia jedna z tańszych, a efektowniejszych dekoracji weselnych. Możecie posunąć się jeszcze o jeden krok dalej i pomalować bądź polakierować drewniane ozdoby. Skrzynki mogą pojawić się już przed wejściem na salę weselną, możecie stworzyć z nich małe stoliki, a także wykorzystać przy tworzeniu stołu tematycznego. Jedną z efektowniejszych dekoracji wykonanych z plastrów drewna są zjawiskowe patery do ciast lub tortu.

Dekoracje weselne z drewna - zdjęcie 3

Kierunkowskazy

Każdemu zdarza się zabłądzić, a już na pewno może się to przytrafić w nowym i nieznanym otoczeniu. Chcąc ułatwić drogę i wskazać najpotrzebniejsze gościom kierunki, przygotujcie drewniane drogowskazy, które będą stanowiły również jedną z drewnianych dekoracji weselnych.

Dekoracje weselne z drewna - zdjęcie 5

Zobacz także: Eukaliptus w ślubnych i weselnych dekoracjach

ZAMÓW DEKORACJE NA TWOJE WESELE

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!