Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Dekoracje weselne / Sople lodu w dekoracjach weselnych
Dekoracje weselne

Sople lodu w dekoracjach weselnych

13 listopada 2018 —
sople lodu w dekoracjach weselnych - zdjęcie 3

Zastosowanie motywu przewodniego sprawia, że przyjęcie nabiera spójnego i jednolitego charakteru. Każdy element ze sobą współgra i idealnie się komponuje. Wyjątkowy styl i niepowtarzalne dekoracje budują magiczną atmosferę, którą od razu wyczują Wasi goście. Nad wyborem motywu przewodniego Młode Pary zastanawiają się nawet i miesiącami. Postawić na kolor czy może kwiaty? Naszym zdaniem nawiązanie do pory roku to jeden z lepszych pomysłów, który zawsze okazuje się strzałem w dziesiątkę. Zima to mroźna, ale jakże wyjątkowa pora roku i właśnie jej urok sprawia, że Młode Pary coraz częściej zimą organizują ślub i przyjęcie weselne. Sople lodu w dekoracjach weselnych to bardzo oryginalna i piękna propozycja.

ZAMÓW DEKORACJE NA SWÓJ ŚLUB!

Sople lodu w dekoracjach weselnych

Chyba nie ulega najmniejszej wątpliwości, że sople lodu idealnie komponują się z zimową aurą. Przezroczyste i mroźne sople, będą wręcz wymarzoną dekoracją na przyjęciu weselnym organizowanym w stylu glamour. Ich tajemniczość i wielka elegancja sprawiają, że sala weselna wygląda niczym z krainy lodu. Soplami lodu możecie przyozdobić wysokie kandelabry, niskie świeczniki i kwiatowe kompozycje.

Zobacz także: Złoty jako motyw przewodni wesela

ople lodu w dekoracjach weselnych - zdjęcie 2Sople lodu w dekoracjach weselnych - zdjęcie 7

Kryształki imitujące sople lodu mogą również znaleźć się na ściance za Młodą Parą. Na przyjęciu weselnym, na którym motywem przewodnim będą zimowe elementy, nie może zabraknąć przezroczystych krzeseł, które swoim wyglądem przypominają lód.

Sople lodu w dekoracjach weselnych - zdjęcie 6

Sople lodu w dekoracjach weselnych – tort

Warto pokusić się również, o dopasowanie dekoracji na torcie weselnym do motywu przewodniego przyjęcia. Elegancki i nieco mroźny tort będzie wyjątkowym momentem kulminacyjnym wesela.  Gwiazdki niczym płatki śniegu i lodowate sople sprawią, że tort będzie nawiązywał do zimowej aury panującej za oknem.

ople lodu w dekoracjach weselnych - zdjęcie 12

Sople lodu w dekoracjach weselnych – rzeźby

Za ryzykowne możecie uznać lodowe rzeźby zdobiące przyjęcie weselne. Nic bardziej mylnego, takie duże, zamrożone ozdoby topią się bardzo powoli i będą wyjątkową dekoracją przez kilka godzin.

ople lodu w dekoracjach weselnych - zdjęcie 9

ZAMÓW DEKORACJE NA SWÓJ ŚLUB!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!