Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Dekoracje weselne / Szyszki jako motyw przewodni – idealne na zimowe wesele!
Dekoracje weselne

Szyszki jako motyw przewodni – idealne na zimowe wesele!

19 listopada 2018 —
Szyszki jako motyw przewodni- zdjęcie 5

Dekoracje sali weselnej to duże wyzwanie przed jakim staje Młoda Para. Narzeczeni, którzy korzystają z pomocy wedding plannera czy florystki, mają łatwiejszy orzech do zgryzienia. Jednak w każdym przypadku to przyszli małżonkowie muszą podjąć ostateczną decyzję dotyczącą wystroju. Zastosowanie motywu przewodniego to pomysł, który od kilku sezonów cieszy się niesłabnącą popularnością. Na weselu organizowanym latem mogą pojawić się słoneczniki, na tym jesiennym nie może zabraknąć dyni, a jaki motyw będzie współgrał z przyjęciem organizowanym zimą? Szyszki jako motyw przewodni to wyjątkowy i oryginalny pomysł, który skradł nasze serce.

ZAMÓW DEKORACJE NA SWOJE WESELE!

Szyszki w dekoracji sali weselnej

Dekoracja sali weselnej to jeden z trudniejszych punktów na liście organizacyjnej, którą większość par dla ułatwienia przygotowuje przed ślubem. Szyszki to niby taka mała, ale jakże wdzięczna ozdoba, która niesie za sobą mnóstwo pozytywnych skojarzeń. Warto pokusić się o połączenie ich z gałązkami iglaków, dzięki czemu na sali będzie unosił się delikatny i subtelny zapach lasu. 

zyszki jako motyw przewodni- winietki - zdjęcie 2

Szyszki okażą się również wspaniałą ozdobą winietek czy uzupełnieniem drobnych prezentów dla gości. Jeżeli marzycie o złotych bądź srebrnych dodatkach, spełnijcie swoje marzenia! Pomalujcie szyszki na kolor, który będzie współgrał z pozostałymi ozdobami.

Zobacz także: Marmur jako motyw przewodni wesela

Bukiet ślubny z szyszkami

Za ryzykowne możecie uznać wplecenie szyszek go bukietu ślubnego, jednak po chwili zastanowienia uznacie, że to naprawdę wspaniały pomysł. Szyszki idealnie komponują się z białymi różami, zielonymi gałązkami iglaków jak i z liśćmi eukaliptusa. Odważne Panny Młode mogą pójść do ołtarza trzymając w dłoniach bukiet wykonany z samych szyszek. Jesteśmy pewni, że wszyscy goście zwrócą na niego uwagę.

Zobacz także: Bukiety ślubne w stylu glamour

Szyszki jako motyw przewodni - bukiet- zdjęcie 1

Tort ozdobiony szyszkami

Na zimowym weselu nie może zabraknąć również tortu, który przyozdobiony szyszkami będzie prezentował się nie tylko niezwykle pięknie, ale i oryginalnie. Biel, brąz i zieleń to bardzo elegancie połączenie, którego warto wykorzystać na zimowym przyjęciu weselnym. Szyszki możecie również zestawić z drewnianą paterą jak i drewnianymi podtalerzami.

zyszki jako motyw przewodni-tort-zdjęcie 4

ZAMÓW DEKORACJE NA SWOJE WESELE!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!