Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Dekoracje weselne / Tablice kredowe w roli dekoracji weselnych
Dekoracje weselne

Tablice kredowe w roli dekoracji weselnych

17 stycznia 2019 —
Tablice kredowe w roli dekoracji weselnych - zdjęcie 7

Dekoracje sali weselnej są niezwykle istotnym elementem, który buduje klimat i podkreśla charakter uroczystości. Przyszli małżonkowie bardzo często biją się z myślami, przeglądają tysiące inspiracji, mają setki pomysłów, a mimo wszystko nie mogą się zdecydować, którą dekorację wybrać. Oczywiście na przyjęciu weselnym nie może zabraknąć świeżych kwiatów, które sprawiają, że panuje magiczna atmosfera. Obowiązkowym elementem są także świece, bowiem ich blask stwarza romantyczny klimat. Warto jednak wprowadzić jeszcze jeden, może nieco zaskakujący element… Mamy na myśli tablice kredowe, które idealnie sprawdzą się w roli dekoracji weselnych.

ZAMÓW DEKORACJE NA TWOJE WESELE

Tablice kredowe – gdzie możecie je wykorzystać?

Dekoracja stołów

Dostępne na rynku tablice kredowe są różnej wielkości i mają wiele kształtów. Małe, czarne tablice warto wykorzystać do dekoracji stołów weselnych. Mogą one posłużyć do numeracji stołów lub opisu stołów tematycznych. Dzięki temu, żaden z gości nie będzie miał problemu ze znalezieniem swojego miejsca, a dodatkowo tablice staną się niestandardową i zaskakującą ozdobą.

Tablice kredowe w roli dekoracji weselnych - zdjęcie 2

Zobacz także: Sople lodu w dekoracjach weselnych

Drogowskazy

Jeśli szukacie kolejnego zastosowania tablic kredowych w dekoracji, wykorzystajcie je jako drogowskazy, kierunkowskazy. Na przyjęciu weselnym, zwłaszcza tym organizowanym w dużej sali weselnej z pięknym, ale ogromnym ogrodem, nietrudno zabłądzić. Na czarnych tablicach, napiszcie gościom kierunki, wskazówki i podpowiedzi. Dzięki temu każdy będzie czuł się o wiele pewniej i swobodniej.

Tablice kredowe w roli dekoracji weselnych - zdjęcie 5

Tablica powitalna

Przepięknym zwyczajem jest, że rodzice witają Państwa Młodych przed salą weselną. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyście to i Wy powitali zaproszonych gości. Przygotujcie dużą tablicę z wyjątkowym przywitaniem, która będzie czekała na Waszych bliskich tuż przed wejściem na salę weselną.

Tablice kredowe w roli dekoracji weselnych - zdjęcie 6

Zobacz także: Dekoracje ślubne z gipsówki

ZAMÓW DEKORACJE NA TWOJE WESELE

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!