Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Dekoracje weselne / Wielkanocne dekoracje sali weselnej – najpiękniejsze propozycje
Dekoracje weselne

Wielkanocne dekoracje sali weselnej – najpiękniejsze propozycje

26 lutego 2019 —
Wielkanocne dekoracje sali weselnej - zdjęcie 12

Święta Wielkiej Nocy to wyjątkowe, magiczne chwile, który spędzamy w gronie najbliższych. Rodzinna atmosfera sprawia, że Pary Młode bardzo chętnie właśnie Wielkanocą organizują ślub i przyjęcie weselne.  Wszystko dookoła zaczyna się zielenić, rozkwitają pierwsze kwiaty, promienie słoneczne wprowadzają nas w pozytywny nastrój. Wiosnę czuć w powietrzu! Jeśli wymarzoną salę weselną zarezerwowaliście właśnie na Święta Wielkiej Nocy,  termin ślubu zbliża się nieubłaganie. Nadeszła najwyższa pora na wybranie i dopracowanie dekoracji weselnych. Chcąc ułatwić Wam zadanie, przygotowaliśmy najpiękniejsze, wielkanocne dekoracje sali weselnej.

ZAMÓW DEKORACJE NA TWOJE WESELE!

Wielkanocne dekoracje sali weselnej

Jajka

Jednym z głównych motywów Wielkanocy są jajka i kolorowe pisanki. Wykorzystaj je do udekorowania stołów weselnych, tortu, a nawet kompozycji kwiatowych. Niezwykle oryginalnym, ale jakże zachwycającym pomysłem jest wykorzystanie jajek lub pustych skorupek do stworzenia winietek.

Wielkanocne dekoracje sali weselnej - zdjęcie 1

Zobacz też: Dekoracje weselne z papieru

Zajączek

Naszym kolejnym pomysłem wielkanocnej dekoracji sali weselnej są zajączki. Porcelanowe figurki są niezwykle uroczą ozdobą, którą możesz wykorzystać do przyozdobienia stołów. Równie ciekawym pomysłem, są kruche ciasteczka w kształcie zajączków, które będą miłą formą podziękowania dla gości weselnych.

Wielkanocne dekoracje sali weselnej - zdjęcie 4

Tulipany

Wielkanocne dekoracje sali weselnej powinny być kolorowe, radosne i bez wątpienia muszą nawiązywać do nachodzącej wiosny. Tulipany! To właśnie one stworzą niepowtarzalny, kolorowy i wiosenny klimat.  Ozdobą, której bez wątpienia nie może zabraknąć na żadnym przyjęciu weselnym są piękne bukiety kwiatów. Z tulipanów możecie wyczarować niezwykle kompozycje, których kolor powinien współgrać z innymi ozdobami sali weselnej.

Wielkanocne dekoracje sali weselnej - zdjęcie 10

Bazie

Naszą ostatnią propozycją są subtelne i niezwykle urocze bazie. Zaszalejcie i wykorzystajcie je w swoich weselno-świątecznych dekoracjach. Bazie możecie również wkomponować do bukietu ślubnego, a także do kwiatów w butonierce Pana Młodego. Duże bukiety z bazi wykorzystajcie do wypełnienia pustej przestrzeni na sali weselnej lub do udekorowania wejścia i kącika wypoczynkowego na świeżym powietrzu.

Wielkanocne dekoracje sali weselnej - zdjęcie 14

Tort weselny

Nie możemy pominąć dekoracji tortu weselnego, które spójne z tymi na sali weselnej, stworzą jedną, wyjątkową całość. Do przyozdobienia ciasta wykorzystajcie przepiórcze jajka, jednak równie dobrze sprawdzą tulipany, bazie czy zielona rzeżucha.

Wielkanocne dekoracje sali weselnej - zdjęcie 7

ZAMÓW DEKORACJE NA TWOJE WESELE!

Zobacz także: Kwiatowe monogramy – weselny Hit zza oceanu!

Źródło zdjęć: Pinterest.com

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.