Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Bukiety ślubne / Bukiety ślubne z irysami
Bukiety ślubne

Bukiety ślubne z irysami

9 maja 2018 —
Bukiety ślubne z irysami - zdjęcie 7

Bukiet ślubny to jeden z elementów, który wyróżnia Pannę Młodą.  Bukiet ten odgrywa nie tylko istotną rolę podczas oczepin, ale także jest uzupełnieniem stylizacji ślubnej, taką kropką nad „i”. Jedyna, wyjątkowa, subtelna i pachnąca – taka właśnie powinna być wymarzona wiązanka ślubna. Ilość kwiatów, ich kolorów i odcieni może doprowadzić do zawrotu głowy. Zdajemy sobie sprawę, że podjęcie ostatecznej decyzji nie jest takie łatwe. Dlatego też chcielibyśmy zaprezentować Wam bukiety ślubne z irysami. One naprawdę skradły nasze serce!

Zobacz także: Zieleń w bukietach ślubnych

Bukiety ślubne z irysami

Irysy to piękne, zwiewne kwiaty o bardzo delikatnym i subtelnym zapachu. Mimo iż większości nas kojarzą się głównie z płatkami w kolorze indygo, to ich kolorów jest zdecydowanie więcej. Od delikatnej, śnieżnej bieli, przez błękit aż do ciemnego fioletu.  Irysy to kwiaty, które są bardzo kobiece i wyjątkowe, dlatego też będą pięknie prezentowały się na tle skromnej i subtelnej sukni ślubnej. Kwiaty te cieszą się dużą popularnością w naszym kraju. Zapewne niejednokrotnie spotkaliście się z nimi w przydomowych ogródkach.

Zobacz także: Bukiety ślubne z anemonami – najpiękniejsze kompozycje

Irysy w połączeniu z innymi kwiatami

Irysy zawładnęły Waszym sercem i to właśnie one pojawią się w Waszym bukiecie ślubnym? Musicie odpowiedzieć sobie jeszcze na jedno pytanie. Czy chcielibyście połączyć je z jeszcze innym rodzajem kwiatów? Duży bukiet ślubny z samych irysów będzie wyglądał naprawdę zachwycająco pięknie. Jednak równie cudownie będzie prezentowało się połączenie fioletowych irysów ze śnieżno-białymi różami. Jeśli Wasz ślub odbędzie się w maju, możecie pokusić się także o stworzenie nieziemskiej kompozycji z irysów, bzu i delikatnych, zielonych akcentów. Żółte róże, białe konwalie, duże peonie, kremowe tulipany – to tylko kilka kwiatów, które możecie wykorzystać podczas tworzenia swojej wymarzonej wiązanki ślubnej.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!