Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Geometryczne dekoracje weselne
Dekoracje

Geometryczne dekoracje weselne

24 października 2018 —

Przyjęcie weselne jest niepowtarzalne i wyjątkowe. Każda Panna Młoda stara się, aby dzień ten był jak z bajki. Dekoracje weselne nie jednej kobiecie spędzają sen z powiek. Niezależnie od tego, czy obowiązek ten spoczywa na dekoratorach, czy to Wy sami podejmujecie się tego zadania, dekoracje  powinny być spełnieniem Waszych marzeń. Wciąż zastanawiacie się na jaki motyw przewodni się zdecydować, jakie ozdoby powinny znaleźć się na sali?  Geometryczne dekoracje weselne okazały się wielkim odkryciem, które skrada serca Par Młodych.

Geometryczne dekoracje weselne

Geometryczne dekoracje weselne

Jeśli zdecydujecie się na geometryczne dekoracje ważne jest, aby były one ze sobą spójne. Pomieszanie zbyt wielu materiałów, kolorów i styli wprowadzi niepotrzebny chaos na sali weselnej. Tego rodzaju ozdoby idealnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami. Za ryzykowne możecie uznać połączenie geometrycznych figur z zielenią, ale tak naprawdę będzie to wymarzone zestawienie.

Geometryczne dekoracje weselne

Jednym z naszych ulubionych pomysłów są metalowe konstrukcje, we wnętrzu których ukryte są kolorowe kwiaty i zielona roślinność  Geometryczne rzeźby są absolutnym numerem jeden! Sprawiają, że sala nabiera wyjątkowego, nowoczesnego i bardzo eleganckiego charakteru. Geometryczne wzory mogą pojawić się również na bieżnikach, serwetkach, a nawet na ścianie za Parą Młodą.

Zobacz także: Monstera w dekoracjach weselnych

Geometryczne dekoracje weselne

Konsekwencja sprawi, że wszystkie elementy będą ze sobą współgrały i delikatnie się uzupełniały. Papeteria ślubna z geometrycznymi motywami, sama w sobie będzie przepiękną dekoracją. Jeśli posiadacie zdolności manualne i nie chcecie nadszarpywać budżetu, możecie pokusić się o własnoręczne przygotowanie ozdób. Biały dywan prowadzący do sali weselnej, a na nim geometryczne, duże naklejki na pewno zrobią wrażenie na gościach.

Jeśli uznacie, że na przyjęciu weselnym pojawią się geometryczne wzory, może warto przemycić je także w dodatkach Młodej Pary? Kolczyki o oryginalnym kształcie mogą odmienić całą stylizację. Z kolei skarpetki w  geometryczne wzory sprawią, że Pan Młody będzie wyglądał elegancko, ale i nowocześnie.

Geometryczne dekoracje weselne

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!