02 stycznia 2018

Fryzury ślubne dla wysokich kobiet


Fryzura ślubna spędza Ci sen z powiek? Nadchodzimy z pomocą! Przygotowaliśmy kilka inspiracji fryzur dla wysokich Panien Młodych.

Fryzury ślubne dla wysokich kobiet 13

Każda Panna Młoda chciałaby w dniu ślubu wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie. Idealnie dopasowana suknia ślubna to jeden z ważniejszych elementów, który wpływa na efekt końcowy. Jednak wybór odpowiedniej kreacji to nie koniec wyzwań. Pozostaje jeszcze wybór dodatków, dopracowanie makijażu ślubnego oraz fryzura ślubna. I to właśnie ślubne uczesanie dla wielu kobiet jest największym wyzwaniem. O ile Panny Młode przeciętnego wzrostu, po obejrzeniu kilku inspiracji znajdą coś odpowiedniego dla siebie, to kobiety wysokie nie potrafią podjąć już tak szybko decyzji. Dlatego też przygotowaliśmy fryzury ślubne dla wysokich kobiet, które mamy nadzieję okażą się pomocne.

Niski kok

Naszą pierwszą propozycją jest nisko upięty, idealnie dopracowany kok. Możecie zdecydować się na lekko rozwiane upięcie z delikatnie pokręconych włosów, które doda Wam wdzięku i odrobinę dziewczęcości lub na kok hiszpański. Ten ostatni jest bardzo elegancki, a zarazem prosty. Panny Młode w takim uczesaniu będą wyglądały bardzo kobieco i z klasą. Jeżeli jednak chciałybyście połączyć klasę z delikatną ekstrawagancją, polecamy Wam gruby warkocz uformowany w kok hiszpański. Nie zapomnijcie o delikatnych dodatkach, świeże kwiaty i zielone gałązki są zawsze strzałem w dziesiątkę. W tym przypadku można mieć pewność, że upięcie nie doda centymetrów.

Zobacz także: Fryzury ślubne z przedziałkiem

Koński ogon

Marzycie o końskim ogonie, jednak nie jesteście do końca przekonane, czy takie uczesanie nie wydłuży dodatkowo Waszej sylwetki? Jeśli włosów nie zwiążecie na czubku głowy, bez żadnych obaw możecie zdecydować się na taką fryzurę ślubną. A koński ogon to uczesanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród Panien Młodych.

Fryzury ślubne dla wysokich kobiet – włosy rozpuszczone

W rozpuszczonych włosach niemalże każda kobieta, niezależnie od wzrostu wygląda olśniewająco pięknie. Delikatnie rozwiane, czesane wiatrem włosy, a może loki w stylu Hollywood? Jednak Panny Młode z wyprostowanymi, gładkimi włosami będą wyglądały równie piękne. Cały czas macie problem z podjęciem ostatecznej decyzji? Marzycie zarówno o fryzurze z włosów upiętych, jak i rozpuszczonych? W takim przypadku postawcie na rozpuszczone, ale delikatnie spięte z tyłu lub z boku głowy.

Zobacz także: Fryzury na wesele z kucykiem

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl