09 października 2017

Fryzury ślubne w stylu boho


Fryzury ślubne w stylu boho

Luźne upięcia, naturalne (wręcz plażowe) fale i nieregularne warkocze to fryzury ślubne jak ze snów. Panna Młoda, która się na nie decyduje wygląda świeżo i delikatnie, jednocześnie uważnie wsłuchując się w trendy.

Fryzury ślubne w stylu boho

Fryzury ślubne w stylu boho są obecnie jednymi z ulubionych, ponieważ w większości przypadków są łatwe do zrobienia (są oczywiście wyjątki) i każdą z nich można dopasować do okoliczności i rangi wydarzenia. Dla przykładu całą naszą stylizację diametralnie zmieni dodatek we włosach. Do luźnego, niskiego upięcia możemy dobrać duży wianek z polnych kwiatów lub mieniącą się w promieniach słońca ozdobę. Podobnie jest z każdą inną fryzurą, na którą się zdecydujemy. Całość zawsze możemy ograć mniej lub bardziej ekstrawaganckimi elementami biżuteryjnymi lub kwiatowymi. Odpowiednie dobrany welon również będzie strzałem w dziesiątkę, a dla niedowiarków: prosty, bez dodatkowych zdobień naprawdę pasuje do wianka!

Fryzury ślubne w stylu boho – hygge hair

Jeśli masz czas lub pasjonujesz się fryzjerstwem możesz nawet pokusić się o samodzielne stworzenie fryzury ślubnej. I pamiętaj, że wcale nie musi być szczególnie wyrafinowana! Takie uczesania będą szły zgodnie z popularnym ostatnio nurtem hygge hair. Naturalne włosy, delikatne przetrącone wiatrem fale są przeciwieństwem wszystkich misternych upięć i skomplikowanych koków. Najlepiej w delikatnym ombre w odcieniach ciepłego brązu czy blondu pozwolą odetchnąć i bawić się na weselu bez stresu o to, że wypadnie nam kilkadziesiąt wsuwek. Im bardziej naturalnie, tym lepiej!

Zobacz także: Fryzury ślubne 2018 - lekko, romantycznie, kobieco

Fryzury ślubne w stylu boho – rodzaje

W zależności od długości włosów i wybranej sukni możesz zdecydować się na luźne, niskie upięcie, warkocz (np. „fishtail braid”, czyli gruby kłos), kucyk, który jest jednym z trendów na 2018 rok. Rozpuszczone włosy to absolutny hit sezonu, perfekcyjnie współgrający z wiankiem z kwiatów lub delikatną, biżuteryjną opaską.

Aleksandra Krzyna
Aleksandra Krzyna