18 września 2017

Fryzury ślubne w stylu glamour – 30 pięknych inspiracji


fryzury ślubne w stylu glamour

Mamy dla Was 30 propozycji na przepiękne fryzury ślubne w stylu glamour! Te inspiracje udowodnią Wam, że nie trzeba mieć włosów do pasa, żeby stworzyć zjawiskową fryzurę, a cała stylizacja może być jednocześnie subtelna i elegancka. Od gładkich, nisko upiętych koków, przez te bardziej rozwiane, po rozpuszczone włosy z biżuteryjnymi elementami – takie właśnie są fryzury ślubne w stylu glamour!

Fryzury ślubne w stylu glamour – koki i upięcia

Upięcia nadają całej stylizacji klasy, jednak uzupełnione odpowiednimi dodatkami, np. świeżymi kwiatami mogą być niezwykle romantyczne. Najbardziej szlachetną i formalną wersją takiego uczesania będzie gładki, nisko upięty kok, na którym fryzjer może w finezyjny sposób poukładać kosmyki włosów. To dzięki takim detalom ułożenie włosów będzie w takim stylu, jaki sobie wyśniłyśmy. Dla marzycielek idealne będą rozwiane koki, w które będzie można wpiąć ozdobę biżuteryjną. Do takiej biżuterii jednak trzeba podejść bardzo rozsądnie i z umiarem. Zaskoczeniem są kucyki – one też mogą wyglądać niezwykle elegancko!

Zobacz również: Fryzury ślubne z kwiatami

Fryzury ślubne w stylu glamour – fale, loki

Wbrew pozorom wiele Panien Młodych decyduje się na rozpuszczone włosy tego najważniejszego dnia. Oszałamiająco będą wyglądać delikatne fale – jak widać tego typu uczesanie nadaje się również dla krótkich włosów! Dobrym pomysłem jest podniesienie całej fryzury w stylu glamour. Upięte z boku włosy z opadającym z drugiej strony, pofalowanym kosmykiem to jedna z najbardziej klasycznych propozycji. Nie bójcie się jednak, że rezygnując z konkretnego upięcia będzie musiały porzucić nadzieję o welonie – dobry fryzjer zna sztuczki, które pozwolą Wam cieszyć się tym symbolicznem elementem w dniu swojego ślubu!

Zobacz również: Wesele w stylu glamour

Fryzura ślubna w stylu glamour daje Pannie Młodej niezwykle szeroki wachlarz możliwości – kobieta może być jednocześnie romantyczna lub bardziej drapieżna. Wszystko zależy od stylu, na który się zdecyduje oraz intensywności makijażu ślubnego. Styl glamour na pewno podkreślą czerwone usta, które są symbolem kobiecości, dominacji i odwagi.

Aleksandra Krzyna
Aleksandra Krzyna