Dream Story

Dream Story

(1)

O nas

Kto szuka studia mogącego ocalić wasze wspomnienia polecam zespół złożony z osób dla których filmowanie to pasja. Studio Dream Story ... to odpowiedź na wasze pytania. Młody, doświadczony i ambitny zespół spełni każdą Państwa zachciankę... Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i nieszablonowo. Kto choć na chwilę zajrzał lub skorzystał z usług wie o czym mówię... Pozdrawiam i zapraszam... Realizujemy swoje usługi na terenie całej polsk oddając w Państwa ręce materiał we wszystkich możliwych formatach. Gwarantujemy 100% satysfakcji.

Oferta - Dream Story

Filmowanie z powietrza (DRON)

600 zł - 1000 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

800 zł - 1000 zł

Cena "od" uzależniona jest od Waszej fantazji :) ,ilości czy odległości miejsc, do których musimy pojechać i czy potrzebny będzie dodatkowy operator z dronem.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

800 zł - 1400 zł

Cena "od" uzależniona jest od Waszej fantazji :) ,ilości czy odległości miejsc, do których musimy pojechać i czy potrzebny będzie dodatkowy operator z dronem.

Reportaż Ślubny

3000 zł - 4500 zł

Namawiam na spotkanie i możliwość zobaczenia na żywo co możecie otrzymać w pakiecie. Cena zależy od wielu czynników. Od formatu gotowego materiału, fhd czy 4K, czy oferta będzie łączona z foto, ile będzie kamer na uroczystości, czy filmujemy z drona i jeszcze kilku innych. Oczywiście cała oferta jest elastyczna. Oferujemy filmowanie i materiał w 4K, również na nośnikach elektronicznych innych niż płyta.

Opinie - Dream Story

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

AF

ANNA F

BARDZO MIŁY I PROFESJONALNY, MA SZEROKI ZAKRES USŁUG, KAŻDY DOPASUJE OFERTĘ DO SWOICH OCZEKIWAŃ, NIE BOI SIĘ NAWET NAJDZIWNIEJSZYCH PROPOZYCJI, CHĘTNIE DORADZA I POKAZUJE SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA, KAŻDY Z GOŚCI ZOSTANIE SFILMOWANY, WYSOKA JAKOŚĆ I TANIO, JESTEM BARDZO ZADOWOLONA, POLECAM WSZYSTKIM.

7 lat temu

Kontakt - Dream Story

Dream Story

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

24-100 Puławy

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: