Foto Affetto

Foto Affetto

Dworcowa 1, Bytom

(2)

O nas

Zdjęcia to nasze hobby, a w szczególności fotografie ślubne, którymi zajmujemy się już od kilku dobrych lat. Większość fotografów ślubnych ma swoje ustalone pozycje, które można zobaczyć na jego fotografiach. Foto Affetto stawia na reportaż i zdjęcia ślubne, które same wpadają w kadr aparatu, dla Nas ważne są momenty ulotne, które my zatrzymujemy na fotografii. Naszą radością jest, gdy ktoś pyta o fotografa na wesele i słyszy o nas Foto Affetto to dobry wybór. Jak Nas odszukać w tak dużej konkurencji? Wystarczy wpisać w google fotograf na wesele bytom i jesteśmy na pierwszym miejscu. Ślub i Wesele to tak naprawdę sekunda z naszego życia, więc warto mieć trwałą pamiątkę na całe życie. Nasze albumy są zrobione z najlepszych materiałów i naświetlane na wysokiej klasy papierze. Mieszkamy na śląsku a więc najczęściej bywamy w takich miastach jak Gliwice, Knurów, Zabrze, Tarnowskie Góry, Katowice, Piekary Śląskie, Bytom, tak naprawdę działamy na terenie całego województwa Śląskiego.

Oferta - Foto Affetto

Sesja narzeczeńska

Reportaż Ślubny

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

Film ślubny

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Pakiet: Reportaż + Plener

Plener ślubny

Reportaż ślubny

ofertę można pobrać z strony
http://fotoaffetto.pl/oferta_fotoaffetto2018.pdf

Opinie - Foto Affetto

3.7

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

MN

Michal N

Witam. Jesli chodzi o moja przygode i wspolprace z tym panem to odradzam. Do tego kontakt w dniu slubu, wszystko super.... Uslyszlam cytuje: jak on wyglada....i gada z swoja zona co foty robila...kilkakrotnie ogolne przy zonie Moze modelem nie jestem ale worki panie radku sa od choroby.i I jakie moje zdolowanie i wstyd dla zony w najwazniejszym dla nas dniu ze maz wyglada zle. No masakra.

1 rok temu

avatar

Natalia I

Serdecznie dziękujemy za świetną współpracę w miłej atmosferze! Pełni pasji i profesjonalizmu, sympatyczni, potrafiący rozładować napięcie.Potraficie wydobyć z każdego amatora profesjonalnego modela :) Pięknie uchwycone chwile na zdjęciach oraz zachwycający i wzruszający film to cudowna pamiątka do końca życia:) Gorąco polecamy!!!

5 lat temu

Kontakt - Foto Affetto

Foto Affetto

Dworcowa 1 41-902 Bytom

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: