Prestige Films

Łukasz Jankowski

Prestige Films

(4)

Prestige Films to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży filmowej, realizująca produkcje w filmowym stylu. Naszym głównym celem jest oddanie w naszych pracach magii chwili, pełni emocji i szczególnej atmosfery. Właśnie to sprawia, że dobry film porywa i wraca się do niego z przyjemnością.

Filmy w kinowym stylu to nasza największa pasja i każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie. Nasze nowoczesne filmy ślubne realizujemy w wybranym przez Was miejscu na terenie całego świata. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte podczas pracy w telewizji i na kierunkowych studiach. Każdy film zamieniamy w osobistą historię, prywatną podróż pełną uchwyconych emocji i niepowtarzalnej atmosfery w tym szczególnym dniu. Opowiadamy o każdej z naszych par w najbardziej filmowym stylu, pełnym artyzmu i szczególnych kadrów. Dobre zdjęcia, choć piękne – pozostawiają tylko jedną klatkę a film sprawia, że możemy powrócić do tych chwil i przeżyć je, raz jeszcze.

Oferta

Reportaż Ślubny

6500 zł - 9000 zł

1) Film The Highlights (klip) - 2-3 minuty

2) Film Ślubny - 10-15 minut + klip

3) Film Ślubny - 20-25 minut + klip

Tworzymy subtelne i artystyczne filmy ślubne, zmontowane dynamicznie i z wyczuciem. Stawiamy przede wszystkim na jakość - nie na ilość. Wybierając nas gwarantujemy 100% zadowolenia. Cena ustalana jest indywidualnie z uwzględnieniem zakresu zlecenia, terminu i wymagań.

Filmowanie z powietrza (DRON)

Ujęcia z lotu ptaka są wliczone w koszt filmu ślubnego. Posiadamy niezbędne uprawnienia do realizowania ujęć z lotu ptaka.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

Podziękowania dla rodziców realizowane są około miesiąca przed ślubem. Ilość dni zdjęciowych oraz cena uzależniona jest od scenariusza stworzonego wspólnie z młodą parą. Istnieje możliwość wyświetlenia filmu w dniu ślubu - posiadamy rzutnik oraz tło.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

Teledysk ślubny, realizowany razem z ujęciami plenerowymi ( jest w cenie filmu ślubnego ). Ujęcia plenerowe realizowane są w innym dniu niż ślub.

Opinie

5.0

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

KM

Karolina M

Profesjonalizm w każdym calu. Skorzystaliśmy z usługi Prestige Films i jesteśmy bardzo zadowoleni.

5 miesięcy temu

JW

Joanna W

Profesjonalizm w każdym calu. Skorzystaliśmy z usługi Prestige Films i jesteśmy bardzo zadowoleni. Film jest nowoczesny, pokazuje emocje które nam towarzyszyły. Film zrobiony ze smakiem i wyczuciem. Polecamy !

6 miesięcy temu

A

Agnieszka

super ludzie

1 rok temu

K

Karolina

Polecam serdecznie, film zapiera dech w piersiach Brak słów by opisać... Wspaniała robota!

1 rok temu

Wolne terminy

Kontakt

Prestige Films

Wrocław

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Wideofilmowanie Wrocław Sebastian Hejno
Wideofilmowanie Wrocław Sebastian Hejno Wrocław
(3)
Zobacz profil
WILK MEDIA photo&video
WILK MEDIA photo&video Legnica
(15)
Zobacz profil
Oni filmują
Oni filmują Częstochowa
(7)
Zobacz profil
GMMSTUDIO FILMOWANIE I FOTOGRAFIA
GMMSTUDIO FILMOWANIE I FOTOGRAFIA Lubań
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: