Prestige Films

Łukasz Jankowski

Prestige Films

(4)

Prestige Films to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży filmowej, realizująca produkcje w filmowym stylu. Naszym głównym celem jest oddanie w naszych pracach magii chwili, pełni emocji i szczególnej atmosfery. Właśnie to sprawia, że dobry film porywa i wraca się do niego z przyjemnością.

Filmy w kinowym stylu to nasza największa pasja i każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie. Nasze nowoczesne filmy ślubne realizujemy w wybranym przez Was miejscu na terenie całego świata. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte podczas pracy w telewizji i na kierunkowych studiach. Każdy film zamieniamy w osobistą historię, prywatną podróż pełną uchwyconych emocji i niepowtarzalnej atmosfery w tym szczególnym dniu. Opowiadamy o każdej z naszych par w najbardziej filmowym stylu, pełnym artyzmu i szczególnych kadrów. Dobre zdjęcia, choć piękne – pozostawiają tylko jedną klatkę a film sprawia, że możemy powrócić do tych chwil i przeżyć je, raz jeszcze.

Oferta

Reportaż Ślubny

6500 zł - 9000 zł

1) Film The Highlights (klip) - 2-3 minuty

2) Film Ślubny - 10-15 minut + klip

3) Film Ślubny - 20-25 minut + klip

Tworzymy subtelne i artystyczne filmy ślubne, zmontowane dynamicznie i z wyczuciem. Stawiamy przede wszystkim na jakość - nie na ilość. Wybierając nas gwarantujemy 100% zadowolenia. Cena ustalana jest indywidualnie z uwzględnieniem zakresu zlecenia, terminu i wymagań.

Filmowanie z powietrza (DRON)

Ujęcia z lotu ptaka są wliczone w koszt filmu ślubnego. Posiadamy niezbędne uprawnienia do realizowania ujęć z lotu ptaka.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

Podziękowania dla rodziców realizowane są około miesiąca przed ślubem. Ilość dni zdjęciowych oraz cena uzależniona jest od scenariusza stworzonego wspólnie z młodą parą. Istnieje możliwość wyświetlenia filmu w dniu ślubu - posiadamy rzutnik oraz tło.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

Teledysk ślubny, realizowany razem z ujęciami plenerowymi ( jest w cenie filmu ślubnego ). Ujęcia plenerowe realizowane są w innym dniu niż ślub.

Opinie

5.0

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

KM

Karolina M

Profesjonalizm w każdym calu. Skorzystaliśmy z usługi Prestige Films i jesteśmy bardzo zadowoleni.

3 miesiące temu

JW

Joanna W

Profesjonalizm w każdym calu. Skorzystaliśmy z usługi Prestige Films i jesteśmy bardzo zadowoleni. Film jest nowoczesny, pokazuje emocje które nam towarzyszyły. Film zrobiony ze smakiem i wyczuciem. Polecamy !

4 miesiące temu

A

Agnieszka

super ludzie

1 rok temu

K

Karolina

Polecam serdecznie, film zapiera dech w piersiach Brak słów by opisać... Wspaniała robota!

1 rok temu

Wolne terminy

Kontakt

Prestige Films

Wrocław

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Wideofilmowanie Wrocław Sebastian Hejno
Wideofilmowanie Wrocław Sebastian Hejno Wrocław
(3)
Zobacz profil
Kameralowe
Kameralowe Łódź
(1)
Zobacz profil
Focus Films
Focus Films Jelenia Góra
(8)
Zobacz profil
studio  id77
studio id77 Jelenia Góra
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Znajdź kamerzystę na wesele w Twoim województwie