Kamerzysta na wesele Świdnica

Liczba ofert: 4

Liczba ofert: 4

Wyczyść

MG Film Studio

Kamerzysta na wesele: Świdnica

(16)
  • Sesja narzeczeńska w formie teledysku
  • Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku
  • Reportaż Ślubny
  • Filmowanie z powietrza (DRON)

Terminy last minute!

25.09.2021 2.10.2021 + 23
2 Ilość video

dream on studio

Kamerzysta na wesele: Świdnica

  • Reportaż Ślubny
3500 zł Ceny od
3 Ilość video

Foto-Slub.swidnica.pl

Kamerzysta na wesele: Świdnica

Fotograf ślubny Fotobudka

  • Sesja narzeczeńska
  • Fotobudka
  • Filmowanie z powietrza (DRON)
  • Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku
  • Sesja narzeczeńska w formie teledysku
1000 zł Ceny od

pawelckw

Kamerzysta na wesele: Świdnica

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Kamerzysta na wesele. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Kamerzysta na wesele: Świdnica

MG Film Studio

MG Film Studio

Świdnica
(16)
Zobacz profil

Poprzez film z przyjęcia weselnego decydujesz, które momenty zostaną z Młodą Parą na zawsze. Które chwile muszą być na każdym nagraniu i w jaki sposób je selekcjonujesz?

Dla mnie jako filmowca ślubnego, którego obdarzyli zaufaniem Państwo Młodzi "must have" na każdym nagraniu z przyjęcia weselnego to przywitanie przez rodziców Młodej Pary przed salą weselną, składanie życzeń, pierwszy taniec, krojenie tortu weselnego, podziękowanie dla rodziców i świadków oraz zabawa na oczepinach. Selekcja polega na wybraniu najładniejszych ujęć pod względem artystycznym oraz technicznym takim jak kompozycja, najlepsze światło itp.

Jak na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat zmienił się styl nagrywania filmów weselnych?

Według mnie styl nagrywania filmów weselnych zmienił się diametralnie i to pod względem technicznym jak i artystycznym. Film weselny dzisiaj to już nie jest paru godzinny film, tylko krótka historia z najpiękniejszego dnia Młodej Pary, która mieści się max do 60 minut. Bardzo często filmy nagrywane są już w jakości 4K, do tego często wykorzystuje się drony dzięki czemu film staje się ciekawszy. Artyzm w dzisiejszych filmach ślubnych sprawia, że to co zostało zarejestrowane kamerą to już nie jest tylko suche zwykłe ujęcia, ale przemyślane i dobrze zmontowane historie.

Skąd czerpiesz pomysły na miejsca, w których nagrywasz plener ślubny?

W swojej pracy jako filmowiec ślubny staram się być kreatywny i mieć zawsze głowę pełną pomysłów na nowe ciekawsze ujęcia. Często w rozmowie z Młodą Parą dopytuję ich o ciekawe, ładne miejsca do pleneru w ich okolicy, ponieważ jedni lubią ujęcia na łonie natury a inni woleliby sesję w dużym mieście, bo są towarzyscy i mają dynamiczne charaktery. Inspiracje do nagrania plenerów często szukam w internecie oglądając filmy na youtube, zdjęcia ciekawych miejsc w pobliżu zlecenia ślubnego, pomocą dla mnie często jest aplikacja google earth, gdzie mogę wyszukać jakby z lotu ptaka najlepsze miejsce do pleneru ślubnego.