WeddingArt Film i Fotografia

Damian Chojnacki

WeddingArt Film i Fotografia

Wodociągowa 5d/10, Szczecinek

(6)

O nas

Jeśli myślicie o upamiętnieniu swych najpiękniejszych i najdonioślejszych momentów życia, dobrze trafiliście! Z pewnością znajdziecie na moim profilu interesujące Was informacje. Realizujemy :
śluby
przyjęcia weselne
fotografię w plenerze
uroczystości komunijne
chrzty
studniówki
imprezy firmowe
inne imprezy zgodnie z życzeniem klienta.

Oferta - WeddingArt Film i Fotografia

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

600 zł - 1000 zł

Krótki klip z sesji narzeczeńskiej to wspaniała pamiątka

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

600 zł - 800 zł

Podziękowania dla rodziców w formie teledysku

Filmowanie z powietrza (DRON)

300 zł - 600 zł

Ujęcia z powietrza

Reportaż Ślubny

2500 zł - 3000 zł

Reportaż z dnia ślubu - czas filmu od- 40 - 85 min

Opinie - WeddingArt Film i Fotografia

5

6 opinii

Dodaj opinię

MB

Magda B

Dziękujemy za wspaniały film z naszego ślubu i wesela. Ekipa profesjonalna i uśmiechnięta - a my mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie. Magda & Jon

3 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Milena K

Jak najbardziej polecam Damiana i ekipę :). Pełna profeska i super luźna atmosfera! Miałam przyjemność gościć ich na weselu w Pile. Sympatyczni, pracowici, zaangażowani i uśmiechnięci. Na następny dzień dostałam zapowiedź, po kilku dniach teledysk a potem film, bardzo dobrej jakości i bardzo fajnie zmontowany. Nie ma co się zastanawiać - tylko rezerwować termin! Jednocześnie pozdrawiam i dziękuję:)

3 lata temu

Źródło: Facebook

AF

Angela F

Polecam z całego serca! ❤️

3 lata temu

Źródło: Facebook

PP

Patrycja P

Jeśli ktoś oczekuje filmu niebanalnego i zmontowanego z najwyższą dbałością o najmniejsze detale to z czystym sumieniem polecam WeddingArt ? całość mega dynamiczna, film trwa ok. 80 minut i się nie nudzi. Damian wysłuchał wszystkich moich fanaberii, kontakt z nim nigdy nie był utrudniony. Uwzględnił wszystkie nasze prośby i sugestie. I Damian i Dominik to mega sympatyczni mężczyźni, którzy nam posluzyli też jako osoby, które rozladowaly napięcie w tym ważnym dniu. Polecam i polecać będę zawsze ? brawo chłopaki i jeszcze raz pięknie dziękujemy ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

SK

Sebastian K

Chłopaki super pełen profesjonalizm i super podejście do pracy a przy tym luźna atmosfera i bardzo dobry kontakt ... Polecam gorąco jeśli ktoś się nadal zastanawia :) Film świetnie zmontowany, jest w nim wszystko czego się spodziewaliśmy zobaczyć ... Pozdrawiam :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

AR

Anna R

Chlopaki! Dzięki Wam mamy cudowną pamiątkę z naszego dnia.. Film petarda! A teledysk przeszedł najśmielsze oczekiwania. Wyszło pięknie i lepiej nie mogliśmy sobie tego wymarzyć! Wszystkim polecam WeddingArt - pełna profeska, świetne zrozumienie potrzeb, chłopaki pracują niewidzialne dla gości i fotografa - po porostu znają się na tym co robią! Ha! A do tego są sympatyczni ;)

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - WeddingArt Film i Fotografia

WeddingArt Film i Fotografia

Wodociągowa 5d/10 78-400 Szczecinek

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: