• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
Foto - Video - Dron - SIKORA
Foto - Video - Dron - SIKORA Włocławek
(66)
Zobacz profil
Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2021 i 2022!
Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2021 i 2022! Kraków
(19)
Zobacz profil
Felix de Vega - TYLKO WYJĄTKOWE ŚLUBY
Felix de Vega - TYLKO WYJĄTKOWE ŚLUBY Warszawa
(18)
Zobacz profil
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Dron
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Dron Kraków
(15)
Zobacz profil
TatraFoto

Monika Nodzyńska, Łukasz Nodzyński

TatraFoto

Jana Kasprowicza 43, Zakopane

(9)

Jesteśmy małżeństwem specjalizującym się w artystycznej fotografii ślubnej oraz plenerowej. W tego typu reportażach staramy się uwiecznić kluczowe momenty, które będą przywoływać piękne wspomnienia i staną się niezapomnianą pamiątką na całe życie.
Zawsze fotografujemy w duecie, dzięki różnym punktom widzenia oraz dwóm różnym perspektywom mamy wiele możliwości, a także pewność, że żaden ważny moment nie zostanie pominięty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem.
Jeżeli macie jakieś pytania – piszcie do nas !.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:
biuro@tatrafoto.pl

1400 zł - 6000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Fujifilm

Oferta

Sesja narzeczeńska

500 zł - 1500 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

2000 zł - 5500 zł

Plener ślubny

600 zł - 1500 zł

Reportaż ślubny

1500 zł - 4700 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2500 zł - 6000 zł

Opinie

5

9 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

JB

Joanna B

Baardzo polecam! Wspaniali ludzie i cudne zdjęcia!

1 rok temu

Źródło: Facebook

MD

Monika D

Zdecydowanie polecam. Świetna atmosfera podczas sesji a zdjęcia są cudne.

1 rok temu

Źródło: Facebook

AC

Agnieszka C

Bardzo, bardzo dziękujemy! Za wspaniałą atmosferę, przyjacielską, za wspinanie się po skałkach, za wszystko i za przepiękne zdjęcia! Polecam z czystym sercem, absolutnie warto!

1 rok temu

Źródło: Facebook

AP

Anna P

Mistrzowie! Podziwiam ten talent i zaangażowanie, bardzo profesjonalne podejście i sporą dawkę humoru ? Nie wierzyłam że można aż tak pięknie uchwycić rzeczywistość. Oglądając zdjęcia uwierzyłam - powtórzę się - MISTRZOSTWO! Polecam każdemu z całego serca. Nie widziałam piękniejszych fotografii, z resztą portfolio mówi samo za siebie ❤

1 rok temu

Źródło: Facebook

MN

Marta N

5/5 to za mało. To co oni robią to magia ?? najpiękniejsze zdjęcia jakie w życiu miałam. Dopiero na zdjęciach od nich zobaczyłam jak piękny był mój ślub. Brawo! Naprawdę brawo ???

1 rok temu

Źródło: Facebook

KA

Karolina A

Niezapomniane emocje oraz pełen profesjonalizm, gorąco polecam!

2 lata temu

Źródło: Facebook

ED

Ewelina D

Gorąco polecam pełen profesjonalizm !!!

2 lata temu

Źródło: Facebook

JK

Joanna K

Bardzo polecam! Super klimat na sesji co sprawia,że nie trzeba się stresować niepotrzebnie. Pan Łukasz jak i pani Monika super ludzie :) Profesjonalnie i na luzie! Nie możemy sie doczekać kolejnego spotkania w górskich klimatach :) 10|10 �

2 lata temu

Źródło: Facebook

AP

Anna P

Mistrzowie! Podziwiam ten talent i zaangażowanie, bardzo profesjonalne podejście i sporą dawkę humoru ? Nie wierzyłam że można aż tak pięknie uchwycić rzeczywistość. Oglądając zdjęcia uwierzyłam - powtórzę się - MISTRZOSTWO! Polecam każdemu z całego serca.

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej w naszej pracy lubimy kontakt z ludźmi oraz możliwość uwieczniania ich emocji. Towarzyszymy im w najważniejszych dniach w życiu. Fotografia to połączenie naszego hobby, tego co kochamy z naszą pracą zawodową. Pracą, w której możemy być kreatywni, możemy spełniać się artystycznie.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Nasza branża ślubna rozpoczęła się w najlepszy chyba sposób. Od dziecka pasjonowaliśmy się fotografią. Od zawsze wśród znajomych byliśmy kojarzeni z aparatami. Kiedy nasi znajomi w naszym wieku około 10 lat temu zaczęli brać śluby pojawiły się prośby z ich strony o sfotografowanie ich uroczystości. Potem członkowie ich rodzin. Potem ich znajomi.... Można powiedzieć, że to nie my wybraliśmy fotografię ślubną, to fotografia ślubna wybrała nas :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Fotografować śluby rozpoczęliśmy jw 2009 roku. Najpierw było to kilka ślubów rocznie, z roku na rok robiło się ich coraz więcej. Na początku łączyliśmy fotografię ślubną z pracą na etacie. Później stopniowo zaczęliśmy rezygnować z siedzenia za biurkiem w urzędach na rzecz pracy, którą kochamy.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Przez 10 lat pracowaliśmy na sprzęcie Nikona. W 2019 roku doszliśmy do wniosku, że bezlusterkowce doszły już do takiego poziomu, iż nie ma sensu dźwigać ciężkich lustrzanek. Tym bardziej, że każde z nas pracuje jednocześnie na 2 aparatach. Wybraliśmy bezlusterkowce Fujifilm. Zawsze jednak pracujemy na najjaśniejszych obiektywach stałoogniskowych.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Ciężko powiedzieć. Cały dzień jest tak różnorodny i pełen emocji, że ciężko wybrać te naj. Ale może te chwile kiedy para młoda jest skupiona na sobie, kiedy mogą pokazać emocje. Czyli first look, przysięga, pierwszy taniec.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Pracę nad zdjęciami podejmujemy najczęściej już w tygodniu następującym po ślubie. Lubimy być na świeżo z wydarzeniami i osobami, które fotografowaliśmy. Najchętniej przekazujemy zdjęcia parom młodym do miesiąca.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza oferta jest bardzo bogata i różnorodna. Wszystko dlatego, że mieszkamy na bardzo specyficznym terenie. Mamy długie śluby góralskie oraz małe uroczystości osób, które wraz z rodzinami przyjeżdżają z bardzo daleka. Podobnie jest z plenerami. Mamy w ofercie wielogodzinne sesje w Tatrach, a mamy również krótsze sesje w Zakopanem.

Jaki jest Twój styl?

Fotografujemy we dwie osoby. Widać u nas zarówno męski jak i kobiecy punkt widzenia. Widać u nas dużo szczegółów. I emocji. Uwielbiamy emocje. Ważna jest również dla nas naturalność i prawdziwość. Nie lubimy reżyserii. Chcemy aby pamiątka w postaci naszych zdjęć, pokazywała jak ten ważny dzień wyglądał na prawdę.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Na pewno to, że budują z nami bliskie więzi. Zostajemy znajomymi na facebooku, pozostajemy w kontakcie. Traktują nas na swoim weselu jak gości, jak swoich znajomych. To jest na prawdę super

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Myślimy, że tutaj nie jest najważniejsze jaka jest dekoracja, jaka jest restauracja, jaka sala weselna czy pogoda. Najważniejszy jest klimat jaki panuje tego dnia. Luz, uśmiechy, serdeczność. Takie są nasze wymarzone śluby i takie mamy!

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Były pary wyjątkowo uśmiechnięte, były pary wyjątkowo serdeczne, były pary wyjątkowo fotogeniczne. Każda para jest wyjątkowa i szczególna na swój sposób.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami otwartymi i serdecznymi. Lubimy fotografować na luzie, bezstresowo. Lubimy kiedy jest sympatycznie.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Och było mnóstwo takich momentów. Zabawnych, ciekawych. Naszych wpadek przez których pary młode czy ich najbliżsi mieli z nas niezły ubaw. Mimo ważności dnia, często bywa również bardzo wesoło.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytają często jak mają się zachowywać, jak pozować. Odpowiadamy bądźcie sobą, absolutnie nie pozujcie!

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Fotografia to uchwycenie momentów i emocji, ważne jest to aby wiedzieć jak zachowywać się przed obiektywem. A zachowywać się trzeba tak, jakby tego fotografa tam nie było.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze jest aby wybrać dobrego profesjonalistę, aby znać jego portfolio. Aby się Wam dobrze współpracowało przez cały dzień, musicie się dobrze czuć również w jego towarzystwie. Dlatego my zawsze jesteśmy z naszymi parami na per `ty`, o ile to możliwe z ich strony zapraszamy ich również przed ślubem do naszego domu. Poznają nasze dzieci, nasze zwierzęta domowe. Podczas ślubu, świetnie się już znamy.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Ponieważ pracujemy we dwójkę, tych mocnych stron mamy dwukrotnie więcej niż osoba pracująca samodzielnie. Całkowicie się uzupełniamy i dopełniamy. Jesteśmy wrażliwi na emocje, dostrzegamy szczegóły.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Powinny nas wybrać, bo będą się dobrze czuć w naszym towarzystwie. Ponieważ pomożemy im sympatycznie i swobodnie przejść przez wszystkie przeszkody, jeśli jakiekolwiek się pojawią tego dnia. Często kiedy żegnamy się z parą po ślubie słyszymy: jesteście super, będziemy Was wszystkim polecać. A przecież nie widzieli jeszcze zdjęć ze swojego ślubu!

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wyróżniamy się tym, że zawsze podczas ślubów pracujemy we dwie osoby. Nie mamy oferty jednego fotografa. Uzupełniamy się tak znakomicie, że nawet na małych ślubach nie wyobrażamy sobie pracy oddzielnie. Nie chodzi o schematy, lecz o wrażliwość na otoczenie, na różne spojrzenie na te same elementy.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Nie można wybrać jednego elementu naj. Musielibyśmy zrobić top ten, a i tak ciężko byłoby nam wybrać. A na to jest tutaj za mało miejsca!

Kontakt

TatraFoto

website

Jana Kasprowicza 43 34-520 Zakopane

83 km od Krakowa

65 km od Nowego Sącza

21 km od Nowego Targu

73 km od Wadowic

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Life in Frame
Life in Frame Kraków
(4)
Zobacz profil
Pan zrobi zdjęcie
Pan zrobi zdjęcie Dębica
Zobacz profil
Się Kręci! Filmowanie - pasją.
Się Kręci! Filmowanie - pasją. Miechów
(1)
Zobacz profil
Studio Multimedialne Zebra Design
Studio Multimedialne Zebra Design Kraków
(2)
Zobacz profil

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: