Chrispolanskistudio

Krzysztof Polański

Chrispolanskistudio

Aleja Papieża Jana Pawła II 40, Szczecin

O nas

Witam,

Od lat realizuje komercyjne produkcje. Współpracowałem z Gwiazdami muzyki jak Kamil Bednarek, Pezet, Jamal, Pawbeats, Letni Chamski Podryw. Zrealizowałem również projekty dla Universal/Magic Records, a w tym nagranie z Amerykańską Gwiazdą Machine Gun Kelly, który współpracował z Puff Dady, Wiz Khalifa, Megan Fox. Ciekawostką jest to, że nawet Eminem nagrywał o nim, na swoich dwóch albumach "Kamikaze" oraz "Music to be murdered by". Wykonałem także teledysk wraz z K Koke, raper z Londynu, który ma na koncie równie wielkie osiągnięcia jak współpraca z Jay Z, Stefflon Don, Rita Ora. Miałem także przyjemność promować teledysk K Koke, i Rita Ora na Polskim rynku fonograficznym. Utwór nazywa się "Lay down your weapons". Byłem też odpowiedzialny za realizacje kreskówki dla Amerykańskiej Gwiazdy Talk Show - Ellen DeGeneres.

Choć mam doświadczenie to na rynku ślubnym zacząłem promować się dopiero w sezonie 2020. Ze względu na wiele propozycji, jakie otrzymywałem przez ostatnie dwa lata, postanowiłem, iż chętnie wejdę w branżę weselną.

Oferują profesjonalizm, zaangażowanie, i luźną atmosferę, podczas pracy.

SPRZĘT

Panasonic

Sony

Oferta - Chrispolanskistudio

Filmowanie z powietrza (DRON)

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

Reportaż Ślubny

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

Film ślubny

Pakiet: Reportaż + Plener

Plener ślubny

Reportaż ślubny

Sesja narzeczeńska

Opinie - Chrispolanskistudio

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Choć mam za sobą wiele ciekawych projektów ze znanymi osobami, a także współpracę z wytwórniami muzycznymi, to temat współpracy z Parami Młodymi jest dla mnie nowy. W tym miejscu pragnę zaznaczyć, iż mam pozytywny vibe, i chętnie się nim dzielę :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Jako, że jestem nowy w branży ślubnej oferują znacznie więcej od pozostałych osób, bez dodatkowych kosztów. Pozwolę sobie napisać, iż moja podstawowa oferta zawiera wszystko, poza foto budką. Film z ceremonii, i wesela, ujęcia z drona, plener filmowy, plener zdjęciowy, zdjęcia z wydarzenia. Mogę zaoferować również kreskówkę z udziałem Pary Młodej, a jeśli coś pominąłem to proszę dać mi znać, postaram się sprostać zadaniu.

Kontakt - Chrispolanskistudio

Chrispolanskistudio

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Aleja Papieża Jana Pawła II 40 70-445 Szczecin

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie:

Zobacz kamerzystów na wesele w pobliżu: