Pap-Art Wedding Photography
Pap-Art Wedding Photography Warszawa
(17)
Zobacz profil
maciej kozlowski fotografia ślubna
maciej kozlowski fotografia ślubna Lublin
(15)
Zobacz profil
FILMOCNI - Nasza Pasja Waszą Pamiątką
FILMOCNI - Nasza Pasja Waszą Pamiątką Lublin
(13)
Zobacz profil
Mimoments&Moments film i fotografia
Mimoments&Moments film i fotografia Lublin
(5)
Zobacz profil
FiLMED

Edward Hajduk

FiLMED

Daszyńskiego 2, Lublin

(3)

1500 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

300 zł

Cena uzależniona od ilości dni zdjęciowych i skomplikowania projektu.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

400 zł

Cena uzależniona od ilości dni zdjęciowych i skomplikowania projektu.

Filmowanie z powietrza (DRON)

500 zł

Cena uzależniona od ilości dni zdjęciowych i skomplikowania projektu.

Reportaż Ślubny

1500 zł - 5000 zł

Ze względu na różne oczekiwania klientów mamy kilka propozycji cenowych. W celu dopasowania propozycji do Państwa potrzeb - prosimy o kontakt mailowy z podaniem daty, miejsca uroczystości (ślub i wesele) oraz z planowaną ilością osób. Kontakt 601277245 Adres filmed@wp.pl

Opinie

5

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

JM

Justyna M

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i goraco polecamy Filmed, który profesjonalnie i orginalnie uwiecznił najważniejsze momenty w naszym życiu ! Filmem z wesela, jak również podziękowaniami dla rodziców byli zachwyceni wszyscy. Ujęcia z drona bezcenne. Atmosfera i dyskretne filmowanie oraz cenne podpowiedzi kamerzystów dla rozemocjonowanych młodych i rodziców były bardzo pomocne. Pozdrawiamy Justyna i Arek

6 miesięcy temu

MD

Małgorzata D

Chcielibyśmy zacząć od słów uznania i podziękowania dla Pana Edwarda i całej ekipy za profesjonalizm, oraz perfekcyjne wykonanie powierzonych zadań! Naszą przygodę zaczęliśmy od nakrecenia podziękowania dla rodziców długo przed weselem. Panowie już wtedy sprawili wrażenie profesjonalistów, nieograniczona ilość pomysłów, bardzo dobry sprzęt to tylko niektóre zalety. Z owoców naszej pierwszej pracy byliśmy bardzo zadowoleni co sprawiło, że byliśmy spokojni o dalszą część współpracy czyli wykonanie reportażu z wesela. Film z wesela zachwycił wszystkich naszych znajomych a to właśnie dzięki nietuzinkowemu podejściu i spełnieniu wszystkich naszych zachcianek za co dziękujemy. Świetne ujęcia dzięki dobrze współpracujacej ekipie oraz profesjonalny montaż. Polecamy każdemu niezdecydowanemu, dobrze wiemy jak trudno jest znaleźć dobra uczciwa rzetelną firmę przy okazji bardzo konkurencyjną cenowo! Pozdrawiamy Małgosia i Radek 23.09.2017

2 lata temu

SW

Sławek W

Prawdziwy Profesjonalista! Grzeczny, pomocny w przygotowaniach i podczas uroczystości - to opinia mojej żony jako chrzestnej. Z filmu zadowolona Para młoda i goście - ja i moja rodzina jesteśmy więcej niż zadowoleni - opinie po obejrzanym filmie tylko pozytywne!!! Polecam z całego serca - to kamerzysta z powołania.

2 lata temu

Dziękuję bardzo. Miło było pracować dla takich klientów.

FiLMED

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubię w swojej pracy ten moment przed, kiedy jeszcze nic się nie dzieje ale wszyscy oczekują - a potem moment pierwszego tańca - tak naprawdę wesele wtedy się zaczyna ...

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Lubię filmy, lubię filmowanie, kiedyś chciałem pracować w TV - byłem na szkoleniu w TVP i tam spotkałem paru fantastycznych ludzi, do dzisiaj jesteśmy przyjaciółmi. Jeden z nich zaraził mnie pasją weselną - od tamtej pory pracuję w soboty i niedziele na weselach, a na tygodniu montaż...

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Odkąd zaczęła się moja przygoda z kamerą - w zasadzie - od tego momentu nagrywam śluby, ale nie tylko - także chrzty, komunie, bierzmowania, święcenia kapłańskie, filmy reklamowe, spoty wyborcze itp.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy (jest nas kilku) na sprzęcie 4K Sony. Używamy sporo sprzętu do stabilizacji obrazu (slider, gimbal, statywy, monopody, itp.) mamy też drona w swojej ofercie.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Pierwszy taniec- to mój ulubiony moment. Wtedy tak naprawdę zaczyna się wesele. Po pierwszym tańcu można zobaczyć jakie będzie wesele.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wykonanie zlecenia zajmuje tyle czasu ile potrzeba :) . Wiadomo sobota to mocno zapracowany dzień, trzeba dojechać na miejsce uroczystości (od tego momentu liczymy czas pracy) czasami jest to 10 km a czasami 200 więc trzeba odpowiednio wcześnie wyjechać. Potem mamy nagrania w domach Państwa Młodych (najczęściej dwóch oddzielnych miejscach) , potem ceremonia ślubna, następnie przyjęcie weselne. Kończymy pracę między 1.00 w nocy a 2.00 (zależy od przebiegu oczepin) . Potem następuje montaż filmu co z kolei zajmuje od 7 do 14 dni (po 12 godzin dziennie) .

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

WERSJA TELEDYSK z WESELA Dwóch operatorów (dwa aparaty) W cenie 4 komplety DVD z nadrukiem i okładkami, pendrive z nagranym filmem w wersji przystosowanej do odtwarzania na TV (w jakości HD) lub blu-ray dysk długość filmu ok. 15 - 40 minut. (do ustalenia film może być jeszcze krótszy) Cały film składa się z krótkich ujęć nagrywanych podczas trwania wesela, montaż odbywa się pod muzykę. Jedynymi elementami z oryginalnym dźwiękiem są – błogosławieństwo, przysięga, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, ew. zabawy z oczepin (jak wymaga tego sytuacja) (Jest to rodzaj krótkiego filmu weselnego obecnie bardzo popularnego w Polsce i na świecie. Nagrywa taki film dwóch operatorów. Treść filmu zasadniczo nie różni się od tradycyjnego filmu ale sposób realizacji i montażu całkowicie zmienia odbiór takiego filmu przez zamawiających. Jest to bardziej długi teledysk, niż typowa rejestracja. Długość ustalamy z Parą Młodą , przeważnie taki film trwa od 15 – 40 minut.)

Jaki jest Twój styl?

Staramy się oddać klimat dnia wesela. Takich momentów nie ma wiele w życiu dlatego ważne jest aby ktoś nagrał nam te niepowtarzalne chwile. Jest to pamiątka dla dalszych pokoleń (dzieci , wnuków i prawnuków). Jak uznamy że jest to pamiątka - to wszystko samo się ułoży.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Pewne zatroskanie, czy dobrze wybraliśmy (zwłaszcza osoby które poznaję w necie lub całkowicie widzę pierwszy raz). Zaciekawienie - jak wypadniemy na filmie. Niepewność - czy goście będą się dobrze bawili. Ogólnie wszystkie pary bardzo przeżywają przygotowania.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nie miałem jeszcze okazji być na ślubie nad morzem w ciepłych krajach (np. Indie) byliśmy na naprawdę wielu weselach w ciekawych miejscach np. Tomba di Julietta (w Veronie - Włochy). Ale nad morzem nie.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wiele par - całe mnóstwo z niektórymi przyjaźnimy się do dzisiaj - mimo upływu czasu.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z każdą parą która wie co chce i potrafi zaufać mojemu doświadczeniu.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Oj sporo, może kiedyś napiszę książkę na ten temat - albo lepiej zrobię scenariusz do filmu ...

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jest ich sporo , ogólnie zależy od pary. Najczęściej są to pytania techniczne, lub co mają robić na ślubie - ja zawsze odpowiadam - BYĆ SOBĄ.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

To nie jest tylko samo nagranie na weselu ( to jest jakieś 20% pracy) reszta odbywa się przy montażu filmu. A że filmy montujemy od 7 do 14 dni a wesela są co tydzień w sezonie to - następuje zawsze opóźnienie . I jak w lecie się filmuje to jesienią i zimą montuje (oczywiście w lecie też , ale urlop, plenery, itp a to wszystko czas...)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Zaufanie, profesjonalizm oraz wiarygodność. My nie wysyłamy na wesele przypadkowych ludzi - idziemy zawsze w ustalonych składach. Nie mamy podwykonawców.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Doświadczenie nabyte w trakcie mojej kariery zawodowej, życzliwe podejście do ludzi oraz brak gwiazdorstwa. Praca ma być wykonana solidnie zgodnie z zamówieniem.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Chyba najlepsza firma w Lublinie i okolicach (ale nie najtańsza!) Potrafimy wykonać trudne zadania oraz mamy duże doświadczenie.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jest dopracowana w szczegółach. Potrafimy dopasować możliwości do oczekiwań klientów. Bogata oferta dodatków do filmu, ciekawe podejście do tematu montażu.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ten ze względu na to że parę poznałem na weselu. https://youtu.be/Ran1z5IqN4c Oraz ten bo spędziłem z parą młodą kilka dni na nagraniach https://youtu.be/itDulfRhK4U

Wolne terminy

Kontakt

FiLMED

Daszyńskiego 2 20-250 Lublin

Poniedziałek

10:00-18:00

Wtorek

10:00-18:00

Środa

10:00-18:00

Czwartek

10:00-18:00

Piątek

10:00-18:00

Sobota

10:00-12:00

W soboty czynne w zależności od godzin wesela.

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Flow Media Radzyń Podlaski
(6)
Zobacz profil
INTENSE COLOUR
INTENSE COLOUR Lublin
(4)
Zobacz profil
STUDIO RAZMI FILM I FOTOGRAFIA
STUDIO RAZMI FILM I FOTOGRAFIA Rzeszów
(14)
Zobacz profil
FantasMagorie Fotografia i Pastel Films Lublin
Zobacz profil

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: