Bartosz Czernik

Format7 Video

Tokarska 4/1, Wrocław

Format7 i Poza Planem Studio to kooperacja dwóch Wrocławskich domów produkcyjnych zajmujących się realizacją krótkich form filmowych. Mimo, że dopiero stawiamy kroki w branży ślubnej możecie śmiało nam zaufać! Posiadamy doświadczenie zdobyte przy produkcji filmów korporacyjnych dla dużych firm jak "Castorama", pracy na planach filmowych oraz wiedzę zdobytą na studiach kierunkowych.

Aktualnie rozbudowujemy nasze ślubne portfolio, dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty w mocno promocyjnych cenach. Filmy ślubne, realizujemy w postaci kilkuminutowych dłuższych teledysków. Nie ograniczamy się jednak do jednego formatu i jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Podczas realizacji staramy się być jak najmniej widoczni, aby nie odwracać uwagi od prawdziwych bohaterów tego szczególnego dnia. Materiał montujemy w ekspresowym tempie, ale z największą starannością aby dostarczyć Wam jak najszybciej jakościowy materiał w kinowym stylu.

2200 zł - 3200 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Panasonic

Oferta

Filmowanie z powietrza (DRON)

Ujęcia z powietrza wliczone są w cenę reportażu.

Reportaż Ślubny

2200 zł

Dłuższy teledysk ślubny (5-7 minut).

Plan zdjęciowy obsługuje 2 osobowa ekipa filmowa.
Rejestrujemy przebieg wydarzeń od przygotowań do wesela włącznie.

Zmontowany materiał oddajemy do 14 dni od daty wesela. Zgrany film wręczamy na pamiątkowym, ozdobnym pendrivie.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Każdy dzień to nowe wyzwania i kreatywne problemy do rozwiązania. Kochamy opowiadać historie i przedstawiać je w filmowym looku pełnym emocji i wysokiej jakości ujęć.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Sony a7sII + obiektywy Samyang VDSLR II (12mm fisheye, 14mm, 35mm, 85mm), Panasonic GH4 + Speedbooster + Sigma 18-35mm, Dron DJI, Gimbal 3-osiowy, Rejestrator dźwięku Tascam + mikrofony Rode, Statywy i Monopod Manfrotto i kilka skrzyni akcesoriów ;)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Do 14 dni.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

- Obsługę planu zdjęciowego przez dwóch operatorów. (Rejestrujemy wydarzenia od przygotowań do części wesela.) - Zdjęcia z powietrza (dron) - Montaż materiału i zgranie go na pamiątkowego pendrive'a. -

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Zaangażowanie i perfekcjonizm. Absolutnie nie ma możliwości abyśmy oddali Wam film pod, którym z dumą się podpiszemy. Dla Was to wspaniała pamiątka na lata, a dla nas wizytówka i poczucie dobrze wykonanej pracy :). Nie robimy komercyjnej produkcji taśmowej. Każdy film wymaga stosownej ilości czasu, przemyśleń i starannie zaplanowanych ujęć i montażu.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jesteśmy świeży w branży ślubnej, mimo, że posiadamy kilkuletnie doświadczenie w produkcji filmowej. Nie działamy według utartych schematów, a na czas budowania portfolio ślubnego przygotowaliśmy dla Was bardzo konkurencyjne ceny w stosunku jakość - cena.

Wolne terminy

Kontakt

Format7 Video

Tokarska 4/1 Wrocław

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Luxury Wedding Movies
Luxury Wedding Movies Kalisz
(8)
Zobacz profil
WILK MEDIA photo&video
WILK MEDIA photo&video Legnica
(15)
Zobacz profil
Filmik Studio
Filmik Studio Warszawa
(2)
Zobacz profil
Oni filmują
Oni filmują Częstochowa
(7)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: