Foto-kamera Fotografia & Videofilmowanie

Jacek Łodziński

Foto-kamera Fotografia & Videofilmowanie

Białogard

(1)
Pokaż telefon

Nazywamy się Marta (videofilmowanie) i Jacek (fotografia). Cieszymy się, że odwiedziliście naszą stronę. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie. Jesteśmy małżeństwem, które stanowi idealny zespół w życiu zawodowym jaki osobistym. W naszej pracy uzupełniamy się wzajemnie i satramy się nie absorbować Was swoją obecnością. Wiemy jak za pomocą aparatu i kamery uchwycić momenty, które tak szybko przeminą i już nigdy nie wrócą.

Jesteśmy osobami bardzo spontanicznymi i tak samo spontanicznie zachowujemy się w pracy. Daleko nam do reżyserowania przebiegu wydarzeń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego nasze zdjęcia i filmy są wyjątkowe i niepowtarzalne. Łatwość nawiązywania kontaktów sprawia, że nasi klienci czują sie przy nas swobodnie i zachowują się naturalnie przez co na zdjęciach i filmie oddajemy ich prawdziwy charakter. Działamy w duecie co pozwala nam w bardzo dobry sposób uchwycić najważniejsze momenty zarówno na zdjęciach jak i na filmie. Nie jest to możliwe jeśli kamerzystą i fotografem jest jedna osoba :-)

2500 zł - 5000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Nikon

Oferta

Film ślubny

2500 zł - 3000 zł

PAKIET WIDEOFILMOWANIE /2 operatorów
- Przygotowania w domu, błogosławieństwo, Kościół, przyjęcie weselne do zakończenia oczepin
- Film zawiera: Zwiastun, czołówkę, prezentację zdjęć, życzenia, teledysk z kościoła oraz zabawy weselnej.
- Gotowy film otrzymują Państwo na niezabezpieczonym PENDRIVIE w spersonalizowanym pudełku z
wygrawerowanymi Waszymi imionami i datą ślubu.

Plener ślubny

500 zł - 900 zł

Reportaż ślubny

1500 zł - 2800 zł

Sesja narzeczeńska

300 zł - 600 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

300 zł - 500 zł

Reportaż Ślubny

2000 zł - 4000 zł

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

OK

Ola K

Najlepszy fotograf i najlepsza kamerzysta :) Wprowadzają super atmosferę, zabawnie, na luzie, a przede wszystkim profesjonalnie :) Polecam :)))

1 miesiąc temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej w swojej pracy uwielbiam kontakt z ludźmi. Łatwość nawiązywania kontaktu sprawia, że nasi klienci zachowują się bardzo naturalnie przed obiektywem aparatu czy kamery.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja praca z fotografią zaczęła się ponad 11 lat temu, kiedy jeszcze jako student pracowałem w zakładzie fotograficznym. Wykonywałem tam przeróżne sesje (wtedy jeszcze w studio - sesje plenerowe i reportażowe nie były modne). Zapotrzebowanie klienta zaczęło się zmieniać i trzeba było wyjść ze studia do ludzi :-)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

od 11 lat

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Posiadam dwa pełno-klatkowe aparaty marki NIKON oraz szereg obiektywów potrzebnych mi w różnych sytuacjach czy miejscach.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wszystko zależy od tego kiedy wykonamy sesję plenerową. Zazwyczaj pełna realizacja zlecenia trwa ok 2 miesięcy.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Jesteśmy małżeństwem, które pracuje razem. Staramy się nie rozdzielać usługi czyli w jednym terminie zrobić zdjęcia i film. Zdarzają się wyjątki i czasami wykonujemy sam film bądź zdjęcia.

Jaki jest Twój styl?

Myślę, że każdy z nas wyrobił sobie jakiś styl. Moim jest - naturalność kolorów, nie lubię przesadnie koloryzowanych zdjęć. Używam kilku ulubionych filtrów, czasami zdarzy mi się uciec w odrobinę szalaństwa :-)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Przy pierwszym poznaniu wszyscy są przerażeni ;-)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak! Są takie pary... Lubię ludzi otwartych i uśmiechniętych, z którymi łatwo nawiązuje się relacje. Przez okres ponad 11 lat tych par pojawiło się bardzo wiele. Z niektórymi do dziś utrzymujemy kontakt, a oni często wracają do nas przy okazji kolejnych uroczystości. Chcą byśmy uwiecznili kolejne niesamowite chwile w ich zyciu.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z moją żoną oczywiście! Jesteśmy razem ponad 17 lat i znamy się na tyle dobrze, że potrafimy porozumieć się bez słów :-)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Jest ich bardzo wiele! Kiedyś napiszę o tym książkę:-)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Kiedy będzie wszystko gotowe? Tak! to jest standard zaraz po wykonaniu sesji plenerowej ;-)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Fotografia jest moją pasją! Kazde zdjęcie, które zrobiłem, później obrabiałem przy komputerze- robię tak, jak bym je robił dla siebie.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

To wszystko zależy czego Klient oczekuje. Ja przede wszystkim chciałbym się czuć swobodnie i nieskrępowany w dniu mojego ślubu - myślę, że jesteśmy takimi osobami i tak czują się przy nas nasi Klienci.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jesteśmy osobami bardzo otwartymi i elastycznymi. Nasi Klienci odbierają nas bardzo pozytywnie, już po pierwszym spotkaniu w przeciągu pięciu minut decydują się na współpracę z nami! Kochamy ludzi i jesteśmy zrobić dla nich wszystko o co nas poproszą :-)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Fotografia i wideofilmowanie w jednym pakiecie. Pary, które zamawiają nas na swoje wesele, otrzymują wszystko w jednym czasie. Mogą zatem cieszyć się z gotowego filmu i zdjęć tego samego dnia!

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Za najlepszą sesję uważam tą, którą zrobiliśmy w Norwegii. Odmienna sceneria i para, dla której wykonywaliśmy sesję była wyjątkowa.

Wolne terminy

Kontakt

Foto-kamera Fotografia & Videofilmowanie

Inspiracje ślubne

Znajdź kamerzystę na wesele w Twoim województwie