Inżynieria Ślubna - naturalne filmy ślubne

Justyna

Inżynieria Ślubna - naturalne filmy ślubne

Ślub to bez wątpienia jeden z najważniejszych i najbardziej emocjonujących dni w całym życiu - to coś więcej niż tylko dzień wspaniałej imprezy, to wielkie święto Waszej miłości! Ten dzień będzie wypełniony ważnymi dla Was ludźmi, których być może długo nie widzieliście, drobnymi gestami, do których znaczenia może nie przyłożycie zbyt wielkiej wagi, emocjami, do zapomnienia których nie wolno dopuścić. Tak wiele wspaniałych chwil wydarzy się tego dnia - a my nie pozwolimy Wam o tym zapomnieć. Zbierzemy te wszystkie momenty w pewnego rodzaju „esencję”, do której będziecie mogli powrócić w każdej chwili.

3400 zł - 7400 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Sony

Oferta

Filmowanie z powietrza (DRON)

Uważamy, że dron to tylko jeden z filmowych środków wyrazu dlatego nie pobieramy za niego dodatkowych opłat. Zawsze zabieramy go ze sobą i kiedy tylko uznamy, że istnieje ku temu sposobność - wzbijamy się w powietrze 🎬

Reportaż Ślubny

3400 zł - 7400 zł

Posiadamy w naszej ofercie 3 pakiety reportażu ślubnego - pakiet Malutki, W Sam Raz oraz pakiet Obfity. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu przez formularz lub o pobranie oferty z naszej strony internetowej.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Jest wiele elementów, które lubimy, jednak najważniejszym z nich są ludzie. To oni sprawiają, że lubimy to co robimy i dobrze się z tym czujemy. Bardzo często na naszej drodze spotkamy ludzi, którzy z naszych klientów stają się naszymi przyjaciółmi.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Tak naprawdę bardzo przypadkowo. Początkowo stworzyliśmy studio filmowe, które zajmowało się produkcją filmów bardziej komercyjnych, jednak pewnego dnia znajomy zaproponował nam zrobienie krótkiego filmu ze ślubu swoich przyjaciół. Tak też się stało. Zrobiliśmy go bez jakiegokolwiek doświadczenia w tej branży - a film wyszedł bardzo udany, co przyznam szczerze, ogromnie nas ucieszyło. Uznaliśmy, że widocznie mamy do tego talent i zaczęliśmy to robić. Tak właśnie powstała Inżynieria Ślubna.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy na bezlusterkowcach Sony, używamy wysokiej klasy optyki marki Sigma. Poza tym w naszej pracy używamy całej gamy sprzętu podkamerowego - np. gimbal, slider, monopod, statyw czy dron. Jest to oczywiście tylko ta część naszego sprzętu, którą możecie skądś kojarzyć i nazwy te mogą być Wam znane. Przykładamy również bardzo dużą wagę do nagrywanego dźwięku, dlatego używamy zewnętrznego rejestratora, mikroportu oraz mikrofonów nakamerowych. Absolutnie NIE używamy oświetlenia nakamerowego! Brrr... aż mnie ciarki przechodzą kiedy pomyślę, o wąsatym panu oślepiającym wszystkich dookoła :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Trzeba przyznać, że montaż naszych filmów jest czasochłonny, dlatego na każdej umowie wyznaczamy termin maksymalnie 120 dni roboczych od dnia ślubu. Jest to optymalny czas, w którym możemy w pełni skupić się na montażu i wyklarować jego ostateczny kształt.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta to pakiet W Sam Raz. Efektem finalnym jest ok. 40 minutowy reportaż oraz skrót w formie teledysku. Pracujemy od przygotowań do godziny 1 w nocy, w trakcie pracy używamy m.in. drona, kiedy uznamy, że zajdzie taka potrzeba. W podstawowym pakiecie oferujemy również aparat typu polaroid, dlatego że po prostu go mamy więc czemu mielibyśmy Wam go nie udostępnić? :)

Jaki jest Twój styl?

Określiłabym nasz styl jako naturalny, nieprzerysowany. Naszym priorytetem są emocje, które budujemy solidnym, klasycznym montażem. W naszych filmach stronimy od "nowoczesnych" przejść i pseudo-hollywoodzkich efektów, z których za kilka lat wszyscy będziemy się śmiać.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Najlepsze śluby to zawsze te, podczas których Para Młoda cieszy się na każdym kroku, a jeśli jest to połączone z fajną rodzinką i pięknym otoczeniem to już nic więcej nie trzeba :)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Takich historii było już bardzo wiele, w zasadzie z każdego ślubu moglibyśmy opowiedzieć jakąś radosną historię, jednak najbardziej wspominamy te, od których zaczynają się nasze nowe przyjaźnie.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze jest znalezienie ludzi, z którymi będziecie nadawać na tych samych falach. Przecież chodzi o to, abyście w dzień ślubu byli radośni, uśmiechnięci i się dobrze bawili. Operator czy fotograf będzie Wam towarzyszył tego dnia, więc naprawdę warto czuć się przy nim swobodnie.

Wolne terminy

Kontakt

Inżynieria Ślubna - naturalne filmy ślubne

Wrocław

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Wideofilmowanie Wrocław Sebastian Hejno
Wideofilmowanie Wrocław Sebastian Hejno Wrocław
(3)
Zobacz profil
Fotohera
Fotohera Gostyń
(11)
Zobacz profil
Focus Films
Focus Films Jelenia Góra
(11)
Zobacz profil
Kameralowe
Kameralowe Łódź
(1)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: