PM videofoto Kamerzysta, Fotograf, Fotobudka, Dron

Piotr i Michał

PM videofoto Kamerzysta, Fotograf, Fotobudka, Dron

(3)

O nas

Jesteśmy młodym ale profesjonalnym studiem zajmującym się filmowaniem ślubów, wesel, komunii, chrztów, studniówek i innych uroczystości. Nagrywamy filmy przy których nie będziecie się nudzić. Dzięki nam Wasz film może stać się niesamowitą pamiątką na długie lata. Gwarantujemy że nagrane przez nas reportaże uchwycą najważniejsze sytuacje i emocje, dlatego też przy każdej realizacji pracuje dwóch operatorów.
Naszym założeniem jest spełnienie oczekiwań wymagających klientów. Ofertę dostosowujemy do indywidualnych cech każdego ślubu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2000 zł - 3500 zł

Opinie - PM videofoto Kamerzysta, Fotograf, Fotobudka, Dron

2.2

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

Jakość filmu

KG

Klaudia G

Minęło prawie 9 miesięcy, wciąż nie mamy zdjęć, ani filmu. Brak jakiegokolwiek kontaktu i informacji co do daty oddania. Każdy wcześniejszy termin został przekroczony, początkowo umawialiśmy się na 4 miesiące. Na ten moment nie wiemy czy otrzymamy zdjęcia chociaż na rocznicę ślubu…

1 miesiąc temu

O

Ola

Czekamy już na film i zdjęcia 8 miesięcy. Pierwotnie umawialiśmy się, że będziemy czekać maksymalnie 6 miesięcy. Terminy są stale przekładane, a na dodatek nie ma w ogóle kontaktu z nimi. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na sms. Od 2022 roku mają zawieszoną działalność gospodarczą. Pamiątki nie mamy i nie wiemy, czy w ogóle ją dostaniemy. Nie polecamy, bardzo olewające podejście.

1 miesiąc temu

WB

Weronika B

Wesele, cudowny czas, cudowne chwile, które właśnie o to firma dokumentowała kamerą i aparatem. Na film czekaliśmy ponad 6 miesięcy! Pierwsze ustalenia wskazywały, że otrzymamy go już po 3 miesiącach. Usługa została wykonana pięknie! Piękne zdjęcia! Piękny film! Ale Panowie umówionego terminu nie potrafili dotrzymać.

4 lata temu

Kontakt - PM videofoto Kamerzysta, Fotograf, Fotobudka, Dron

PM videofoto Kamerzysta, Fotograf, Fotobudka, Dron

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Ostróda

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: