studio PIORUN
studio PIORUN Słupno
(19)
Zobacz profil
Fotografia i Filmowanie  Zbigniew Babut
Fotografia i Filmowanie Zbigniew Babut Kraśnik
Zobacz profil
Luxury Wedding Movies
Luxury Wedding Movies Kalisz
(8)
Zobacz profil
Fotografia Łukasz Gryko
Fotografia Łukasz Gryko Poznań
Zobacz profil
Repografika

Kacper Kopydłowski

Repografika

Wrocław

Cześć,

Jestem Kacper, fotografuję i filmuję imprezy okolicznościowe oraz śluby. Zapewniam Wam profesjonalizm, zarówno podczas wykonywania zdjęć, jak i ich obróbki. Jeśli poszukujecie sprawdzonego fotografa, który stworzy dla Was piękną pamiątkę na długie lata, to możecie przestać już szukać.;)

W czasie trzyletniej działalności i blisko 100 wykonanych zleceń nie znalazły się osoby niezadowolone z mojej pracy. Wkładam w nią całe swoje serce i wierzcie mi lub nie, ale naprawdę kocham fotografować szczęśliwych ludzi, a Wy z pewnością takimi jesteście (a już bez wątpienia będziecie po otrzymaniu ode mnie swoich zdjęć). :)

Zapraszam Was na dobrą kawę lub piwo, żebyśmy razem doszli do stworzenia czegoś naprawdę pięknego.

300 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Fujifilm

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

700 zł - 3000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

900 zł - 3500 zł

Plener ślubny

200 zł - 500 zł

Reportaż ślubny

500 zł - 2500 zł

Sesja narzeczeńska

200 zł - 500 zł

Film ślubny

500 zł - 2500 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Największą satysfakcję daje mi możliwość dzielenia się swoją pracą. Świadomość, że moje zdjęcia mogą komuś posłużyć na długie lata jako wspaniałe pamiątki, jest sama w sobie wspaniałą nagrodą.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od samego początku interesowałem się reportażami. Z początku były to imprezy okolicznościowe i masowe, takie jak osiemnastki, koncerty i konferencje. Okazjonalnie jako gość sfotografowałem ślub jednego z członków rodziny, co zaowocowało potem pojawieniem się pierwszych propozycji ślubnych, które przeszły na stałe do oferty.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Pierwszy ślub, który wykonywałem za wynagrodzenie miał miejsce w Urzędzie Stanu Cywilnego w październiku 2017 roku, a pierwsza ceremonia kościelna i wesele w czerwcu 2018.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję na Nikonie D300s z Sigmą 18-35 Art f/1.8 i lampą reporterską Yongnuo YN568EX. W zapasie używam Nikona D5100.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Dwie skrajności, czyli podniosły moment przysięgi podczas ceremonii oraz najbardziej szalony czas wesela - oczepiny, podczas których akcji jest tyle, że ujęć nigdy po nich nie brakuje.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zlecenie realizuję maksymalnie w przeciągu miesiąca od dnia ślubu. W tym czasie sortuję wykonany materiał, obrabiam go i wysyłam do Pary Młodej.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Najprostszy pakiet reportażowy to relacja z ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego. Umożliwiam też oczywiście skorzystanie tylko z jednej z tych pozycji. Dodatkowo oferuję zdjęcia z Waszych przygotowań i sesję w plenerze. Finalnym dodatkiem może być rustykalnie oprawiony album z pendrivem.

Jaki jest Twój styl?

Jeśli chodzi o kompozycję, to jest to kombinacja zarówno dyskretnych i statycznych ujęć, jak i dynamicznych klatek prosto z weselnego parkietu. Obróbka to natomiast imitacja kliszy filmowej, kontrastowej, ziarnistej i zestawionej w specyficznej dla siebie palecie barw, która idealnie pasuje do rustykalnego charakteru wesela.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Mały drewniany kościółek na skraju lasu i wesele w rustykalnym stylu. Doskonale pasowałyby do analogowej obróbki moich zdjęć.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Takimi, które szanują pracę fotografa i wiedzą, że mogą mnie traktować jako współpracownika, a nie zło konieczne. Swobodna atmosfera i przyjacielskie relacje to najlepszy przepis na dobre zdjęcia.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Najbardziej niespodziewana sytuacja zdarzyła mi się, gdy dwóch gości podczas zabawy w miesiące podniosło mnie na rękach i zaczęło nosić wzdłuż stolików.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Praca fotografa nie kończy się na wykonaniu zdjęć. To dopiero początek i niewielki procent całego zlecenia. Ważnym jest, by klienci rozumieli za co płacą i dlaczego na materiał muszą czekać. Dobrze, jeśli wiedzą też, że selekcja i obróbka są konieczne dla profesjonalnego efektu mojej pracy.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Nowożeńcy powinni dobrze zapoznać się ze stylem i dotychczasowym dorobkiem fotografa. Kierowanie się wyłącznie cenami nie jest dobrym wyjściem. Dzięki temu ich wybór będzie przemyślany i bardziej świadomy, a co za tym idzie, każda ze stron uniknie nieporozumień i rozczarowań.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Lubię niekonwencjonalne ujęcia i perspektywy. Reprezentuję fotoreporterskie podejście do fotografii, więc możecie od moich materiałów oczekiwać solidnej selekcji i najwyższego poziomu technicznego. Nie znaczy to jednak, że ograniczam tym swoją kreatywność. Jestem otwarty na wszelkie propozycje Pary Młodej i z chęcią realizuję ich pomysły.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ponieważ mam świeże spojrzenie na fotografię ślubną. Podążam za obecnymi trendami, a jednocześnie wprowadzam swoje oryginalne pomysły i styl. Ponadto naprawdę nie gryzę i lubię rozmawiać z ludźmi, a przede wszystkim słuchać tego, co mają do powiedzenia. Z entuzjazmem podchodzę do każdej inicjatywy, która może poskutkować fantastycznymi ujęciami.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oryginalnymi zdjęciami rzecz jasna. Czym jest piękny album, odbitki, czy ozdobny pendrive, jeśli najważniejsza część oferty nadaje się do kosza. Nie powtarzam ujęć, zwracam uwagę na detale, kadry szerokie, jak i bliskie. Najzwyczajniej w świecie dbam o to, byście nie znudzili się po pierwszych kilkunastu zdjęciach. Odebranie reportażu ślubnego ma być piękną pamiątką i wspomnieniem, a nie żmudnym obowiązkiem, który wykonujecie razem z najbliższą rodziną. Wasze zdjęcia ślubne mają być powodem do dumy, radości, nostalgii i wzruszenia, a czym tak naprawdę będą, jeśli nie będziecie mieli ochoty ponownie do nich zajrzeć?

Kontakt

Repografika

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

naokostudio
naokostudio Opole
(11)
Zobacz profil
Life in Frame
Life in Frame Kraków
(4)
Zobacz profil
Dane Słowo
Dane Słowo Kraków
Zobacz profil
Kowalski Film Production
Kowalski Film Production Opole
Zobacz profil

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: