Tomastudio.pl

Tomastudio.pl

(8)

O nas

Opowiedzmy Waszą historię. Zapraszamy na stronę WWW.

SPRZĘT

Canon

Oferta - Tomastudio.pl

Pakiet: Reportaż + Plener

+ Filmowanie z powietrza (DRON)

Opinie - Tomastudio.pl

5

8 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

MN

Monika N

Jesteśmy przeogromnie wdzięczni i szczęśliwi, że trafiliśmy właśnie na Tomastudio. Cały materiał jest tak cudowny i wzruszający, że nie moglibyśmy wymarzyć sobie piękniejszej pamiątki. Ten duet kocha to, co robi i to widać na zdjęciach, teledysku oraz filmie - wszystko tworzy piękną, spójną całość. Dzięki wrażliwości Igi i jej miłości do detali powstały bajeczne ujęcia. Dominik zachwycił nas kreatywnością i bezcennymi wskazówkami. Oboje z pasją i ogromnym profesjonalizmem. Od początku do końca świetny kontakt, bo to po prostu świetni ludzie. Ponadto bardzo uczynni, pomocni i ciągle uśmiechnięci :) Z całego serca i z czystym sumieniem polecamy wszystkim Tomastudio - są niezastapieni! :-) ♡

1 rok temu

MI

Magdalena I

Serdecznie polecamy ?. Film i zdjęcia są magiczne. Teledysk przepiękny, lepszego nie można było sobie wymarzyć. Wszystko pięknie dopasowane. Na całej ceremonii, na weselu i sesji panowała luźna atmosfera, co pozwalało nam też się odstresować. Dominik i Iga to profesjonaliści. Będziemy bardzo mile Was wspominać. Dziękujemy ❤️.

4 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Magdalena K

Spełniliście naszą wizję w 110 %, jesteśmy zachwyceni sposobem w jaki uchwyciliście ten najważniejszy dla nas dzień w życiu ? Dziękujemy i będziemy polecać z czystym sumieniem !

4 lata temu

Źródło: Facebook

AJ

Ania J

Mimo swojego młodego wieku profesjonaliści w każdym calu. Atmosfera jaka wokół nas stworzyli pozwalała nam być sobą... Iga to urocza, przemiła i bardzo pomocna kobieta. ❤️ Dominik zaś konkretny, pełen pomysłów i dobrego humoru facet. Oboje uzupełniają się w 100%.Jestesmy zadowoleni z ich pracy, polecamy z czystym sumieniem. Dziękujemy Wam za wszystko Kochani❤️?❤️?❤️?

4 lata temu

Źródło: Facebook

KG

Katarzyna G

Bardzo gorąco polecam!!! Rzetelna i fachowa praca. Jesteśmy bardzo zadowoleni i zachwyceni, że możemy dzięki Wam przeżywać ten piękny dzień na nowo:)???

4 lata temu

Źródło: Facebook

KP

Krzysiek P

10/10 film jak i zdjęcia zapieraja dech w piersiach, bez dwóch zdań polecam każdemu.

4 lata temu

Źródło: Facebook

AZ

Anna Z

Cudowni, sympatyczni młodzi ludzie a przy tym profesjonalni i z pasją wykonujący swoją prace? Dziękujemy za każde ujęcie i fotografię, za zaangażowanie i ciepłe słowa. Życzymy Wam wielu sukcesów i polecamy z całego serca?

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Tomastudio.pl

Tomastudio.pl

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Gorzów Wielkopolski

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: