TRX Media

Jarek Klimek

TRX Media

(4)

O nas

Organizujesz wesele i poszukujesz ekipy filmowej? Nakręcimy dla Ciebie nowoczesny i pełen emocji film, który pomoże uwiecznić to wyjątkowe wydarzenie!

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta i dużo uśmiechu w dniu ślubu, co pozwali na zmniejszenie poziomu stresu pary młodej. Do zobaczenia!

Jesteśmy pasjonatami filmowania i do każdego zlecenia podchodzimy z uśmiechem i profesjonalizmem. Mamy spore doświadczenie w pracy z kamerą. Nagraliśmy i zmontowaliśmy już dziesiątki wesel, ale nie tylko. W naszej karierze zawodowej pracowaliśmy również przy produkcjach teledysków, filmów reklamowych czy krótkich filmów fabularnych. Daje nam to szersze spojrzenie na możliwości, jakie daje kamera. Nie obce są nam takie czynności jak konfiguracja rejestratorów dźwięku, ustawienie oświetlenia czy inne niuanse, które osobom niezwiązanym z branżą wideo mogą wydawać się mało istotne, a które mają bardzo duży wpływ na efekt końcowy naszej pracy. Posiadamy również wszystkie niezbędne pozwolenia do rejestracji wesel takie jak: zaświadczenie z kurii o ukończeniu kursu foto-wideo czy świadectwo kwalifikacji personelu lotniczego (uprawniające do obsługi dronów).

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł - 4400 zł

SPRZĘT

Sony

Oferta - TRX Media

Filmowanie z powietrza (DRON)

W cenie każdego pakietu.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

800 zł - 800 zł

Reportaż Ślubny

3500 zł - 4400 zł

W ofercie do wyboru są dwa pakiety, dostosowane do potrzeb każdego klienta:
– pakiet jednego operatora + dron,
– pakiet dwóch operatorów + dron.

Korzystając z naszych usług zawsze otrzymujecie dwa filmy, teledysk i reportaż, bez dodatkowej opłaty. Teledysk (3-5 minut) jest udostępniany wcześniej i możecie podzielić się nim ze znajomymi na facebooku lub youtube. Posiadamy dużą bazę licencjonowanej muzyki (licencja przekazywana jest na Was), więc możecie robić to bez obaw o prawa autorskie. Reportaż (45-120 minut) zawiera wszystkie najistotniejsze fragmenty wesela, a szczegóły zawsze omawiamy na około tydzień przed imprezą.

Filmy udostępniam online (vimeo) oraz na spersonalizowanym pendrive w eleganckim etui. Wszystko jest gotowe zazwyczaj w ciągu od 8 do 12 tygodni od daty ślubu.

Od tej pory do każdego bazowego pakietu dodajemy ujęcia z drona. Dzięki temu Wasz film będzie wyglądał jeszcze bardziej „kinowo”. Staramy się nagrać wszystkie lokacje, w których dzieje się akcja podczas dnia wesela. Wykorzystujemy je zarówno w teledysku jak i w pełnym reportażu.

Jako dodatkowe opcje istnieje możliwość dodania sesji plenerowej czy filmu „podziękowanie dla rodziców”.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

700 zł - 700 zł

Sesja plenerowa dla pary młodej lub narzeczonych realizowana w innym dniu niż dzień ślubu. Materiały z sesji są następnie wykorzystywane przy montażu teledysku jak i głównego filmu co wzbogaca całe dzieło.

Opinie - TRX Media

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

K

Kasia

Świetna ekipa! Bardzo dobrze nam się współpracowało a film wyszedł piękny! Polecamy!

2 lata temu

DN

Daria N

Rewelacja! Trafiłam przypadkowo ale nie żałuję decyzji. Świetny kontakt zarówno przed jak i podczas samego dnia ceremonii co pomogło opanować stres. Sam teledysk i film genialny, będę polecała :)

3 lata temu

PM

Paweł M

Usługi godne polecenia! ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

AW

Agata W

Pełen profesjonalizm!! :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Tak jak wspominałem wychowywałem się w rodzinie gdzie wideofilmowanie wesel to codzienność, więc jako operator czy montażysta od bardzo dawna.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Reportaż oraz teledysk ślubny oraz od tego roku ujęcia z drona bez żadnej dopłaty. Gratis oferuję również ujęcia plenerowe w dniu wesela.

Kontakt - TRX Media

TRX Media

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

21-400 Łuków

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: