Angelika • Organizacja i Koordynacja ślubów i wesel
Angelika • Organizacja i Koordynacja ślubów i wesel Szczecin
(3)
Zobacz profil
Butterfly Wedding / Wedding Planner
Butterfly Wedding / Wedding Planner Szczecin
(12)
Zobacz profil
Pastelowy Ślub Wedding Planner
Pastelowy Ślub Wedding Planner Szczecin
Zobacz profil
Biały Inżynier - Wedding Planner
Biały Inżynier - Wedding Planner Szczecin
(5)
Zobacz profil
Agencja Spinki -Konsultant ślubny

Mateusz Ciesielski

Agencja Spinki -Konsultant ślubny

Szczecin

(1)

O nas

Jesteście ze Szczecina? Marzy Wam się ślub i wesele w tym mieście? A może pochodzicie z innego rejonu województwa zachodniopomorskiego i potrzebujecie wsparcia w organizacji ślubu i wesela? Niezależnie od Waszej sytuacji, możecie pozbyć się obciążeń związanych z przygotowaniami do tego najważniejszego dnia w życiu! Jako certyfikowany wedding planner, zajmę się wszystkim – od A do Z, byście mogli w pełni cieszyć się tą szczególną chwilą.

Mam na imię Mateusz i jestem certyfikowanym konsultantem ślubnym. Moim zadaniem jest pomóc Wam parą młodym w organizacji wesela i skoordynowaniu go, abyście mogli cieszyć się w pełni najważniejszym dla was dniem. Chciałbym opowiedzieć Wam, jak to się stało, że robię to co robię …
Rok 2021 to rok, pełen rodzinnych spotkań… Wesela oraz inne imprezy zostały przygotowane prze ze mnie dokładnie tak, jak oczekiwali tego zarówno goście, jak i organizatorzy. Miałem raptem 21 lat, ale wziąłem na siebie odpowiedzialność koordynowania każdej z ważnych uroczystości: odpowiednia sala, smaczne posiłki, profesjonalny fotograf – zadbałem o wszystkie szczegóły. Zdecydowanie mam do tego dryg, a łączenie nauki z pracą od 16. roku życia uczyniło ze mnie dobrego organizatora. Myślę, że to zwłaszcza ten ostatni czynnik miał wpływ na to, że stałem się osobą wielozadaniową, a sztukę dobrego planowania opanowałem do perfekcji.

PRZEDZIAŁ CENOWY

9000 zł - 10000 zł

Oferta - Agencja Spinki -Konsultant ślubny

Kompleksowa organizacja ślubu

1 zł

Znajdę dla Was najlepszych podwykonawców – zespół, DJ-a, fotografa, salę itp. Przedstawię oferty, opracuję kosztorys wesela, harmonogram pracy i scenariusz dnia ślubnego. Dobrze przygotowany plan uroczystości sprawi, że wszystko przebiegnie sprawnie, bez opóźnień, a Wy będziecie po prostu spokojniejsi. Oczywiście tego dnia mnie nie zabraknie będę nad wszystkim czuwał podczas koordynacji.

Koordynacja Wesela

1 zł

Opracuję dla Was scenariusz, dzięki któremu będziecie na bieżąco z poszczególnymi punktami imprezy. Oczywiście podczas koordynacji pozostaję do Waszej dyspozycji. Zadbam o to, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Organizacja Imprez Okolicznościowych

1 zł

Organizuję także imprezy okolicznościowe, takie jak chrzty, pierwsze komunie czy rocznice.

Opinie - Agencja Spinki -Konsultant ślubny

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

AJ

Adam J

Bardzo polecam Agencję Spinki, nasze przyjęcie organizował Mateusz i wszystko odbyło się dokładnie tak, jak zaplanowaliśmy. Ponadto Mateusz polecił nam świetnych podwykonawców (foto, DJ, kwiaty ect) więc pomoc przy organizacji takiego eventu jak wesele była nieoceniona. W szczególności doceniłam pełen profesjonalizm oraz znajomość branży i najnowszych w niej trendów. Bardzo polecam, szczególnie jeśli ktoś planuje niebanalne i niesztampowe rozwiązania :)

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda pierwsze spotkanie z Tobą?

Spotkajmy się, by porozmawiać o Waszych oczekiwaniach. Powiedzcie mi o swoich wątpliwościach, a także o tym, jaki ślub i wesele sobie wymarzyliście; ja natomiast doradzę Wam w kwestii harmonogramu przygotowań ślubnych. Pomogę także określić stosowny budżet i podpowiem, jak wybrać odpowiednich podwykonawców oraz na co należy uważać. Pierwsze spotkanie jest nie zobowiązujące, nie podpisujemy żadnych umów.

Jaka jest według Ciebie największa zaleta zatrudnienia wedding plannera?

W tym szczególnym dla Was dniu zadbam o to, by wszystko zostało wykonane zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Podczas całego procesu przygotowań jestem dla Was dostępny niezależnie od pory dnia – w dowolnej chwili możecie poprosić mnie o pomoc lub poradę.

Który wariant Twojej oferty najchętniej wybierają Młode Pary?

Kompleksowa organizacja ślubu

Kontakt - Agencja Spinki -Konsultant ślubny

Agencja Spinki -Konsultant ślubny

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Poniedziałek

09:00 -20:00

Wtorek

09:00 -20:00

Środa

09:00 -20:00

Czwartek

09:00 -20:00

Piątek

09:00 -20:00

Sobota

09:00 -20:00

Niedziela

09:00 -20:00

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Marcelina Sobolewska
Marcelina Sobolewska Szczecin
Zobacz profil
Fancy Weddings - Kamila Góra
Fancy Weddings - Kamila Góra Szczecin
Zobacz profil
Marta_Ważna_Wedding_Planner
Marta_Ważna_Wedding_Planner Szczecin
Zobacz profil
Love_weddingplanner
Love_weddingplanner Szczecin
Zobacz profil